Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TEZ zamanda BL kilidini açın ve kapatmayın...
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Çok bir bilgim yok hocam neden öyle yapmalıyım peki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • makroblg M kullanıcısına yanıt
    KAYIT yaptırmak için ŞART.
    Tamam hocam onu biliyorum söylediğim olayla alakalı birşey sandım ben

• miuı 11 11.0.6 global sürümüne hala neden miuı 12 gelmiyor ?
  • bootloader kilidi açılması süresini beklerken ota dan miui 12 güncellersem bir şey olur mu?
  • DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    Geçen gün herkese geldi, geldiği gün güncelleme yapmadıysanız güncelleme bir süre sizde gözükmüyor. 1-2 hafta içinde tekrar gelir ama bu sefer kaybolmaz.
    Xiaomi'nin politikası bu şekilde.
  • CattishTurtle C kullanıcısına yanıt
    Olur...

Bekleme süresi içerisinde telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmeyin, SIM kart bağlantısı kesmeyin, temizleyici uygulamasını kullanmayın,güncelleme yapmayın ya da her hangi bir şekilde telefonu sıfırlamayın.
  • DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    Bu sürüme güncelleme gelmemişti bende de yüklü olan sürüm idi Recovery rom 2.3 GB olanı güncelleyici üstünden yüklemiştim ota dan sadece 11.0.5 kullanıcıları için gelmişti güncelleme

değerli yorumunuz için teşekkür ederim
  • İlginç bir şekilde şarjım normale döndü. Ve wofi de bağlantı hatası alıyordum önceden şu anda o sorun da çözüldü. Neyse grafiğin yanında güzel bir gökyüzü manzarasıyla başbaşa bırakıyorum sizleri

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free WiLL -- 26 Temmuz 2020; 18:3:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Espa kullanıcısına yanıt
    Bu olayın esprisi nedir ben gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum . Adetli mi geliyor bu? hiçbir şekilde bu telefondaki bu güncelleme politikasını anlayamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

İlginç bir şekilde şarjım normale döndü. Ve wofi de bağlantı hatası alıyordum önceden şu anda o sorun da çözüldü. Neyse grafiğin yanında güzel bir gökyüzü manzarasıyla başbaşa bırakıyorum sizleri

Fotoğrafın orjinal halini upload eder misin

• Pil istatistiklerinde son şarj zamanını göstermiyor. Şarjdan çıkarma zamanını gösteren bir uygulama bilen var mı? Accubattery de veriler yanlış, gsam battery çalışmıyor.

• Gcam kullanan arkadaslar yorumlarinj yazabilir mi? Moduydu ayariydi ugrasmaya degecek kadar yonu var mi?

• Bu telefonda sıralı işlem yapılabilecek bir uygulama var mıdır? Sıralı işlemden kastım atıyorum ben Her gece wifi'yi açıp 4g'yi kapatıp bluetooth'u da kapatırım. Ya da arabaya bindiğimde bluetooth'u GPS açar, wifi'i kaparım. tek tuşla bu saydığım birden fazla işlemi sırayla yapabilecek bir program ya da ayar var mıdır bildiğiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Bykclk

Gcam kullanan arkadaslar yorumlarinj yazabilir mi? Moduydu ayariydi ugrasmaya degecek kadar yonu var mi?
    Bence kesinlikle var. Gündüz çekimlerinde kullandığın config ayarına göre daha gerçekçi doğal renkler verebiliyor. Kendi yazılımı özellikle HDR açınca renkleri çok abartıyor bence. Her zaman kötü bir şey değil tabi bu ama bazen de çok abartı duruyor. Gece çekiminde ise fark çok daha bariz bence. Gcam her türlü daha başarılı MIUI kamerasının gece modundan. Bir de tripoda bağlayıp astronomi modunu açınca şahane fotoğraflar çıkabiliyor ortaya. Kendi yazılımından elle uzun pozlama yapsam bile o kadar başarılı sonuçlar elde edemedim. Bir de RAW fotoğraf çekebiliyor. MIUI kamerada RAW çekemiyorsunuz. RAW çekmek de bazı fotoğraflar için çok şahane oluyor .

Özetle ben şahsen uğraşmayı tavsiye ederim .

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    MIUI 12'nin Mi 9T'lere global dağıtımı, birtakım minor bug (küçük çaplı, yazılımsal mantık hataları) sebebiyle durdurulmuş. Güncellemeyi almayanların acele etmemeleri ve bir sonraki yayımı beklemeleri rica ediliyor.

https://www.notebookcheck.net/Xiaomi-temporarily-halts-MIUI-12-rollout-for-the-Mi-9T-in-several-regions.482947.0.html

https://c.mi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=3225048&page=1#pid16441449

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 27 Temmuz 2020; 0:7:46 >

• genesis23 G kullanıcısına yanıt
    Öyleymiş, mesajımı güncelledim. 👍 Burada birkaç bug paylaştım diye eleştirenlere karşı haksız çıkmayı gerçekten isterdim, fakat birtakım buglar sebebiyle romun yayımını durdurmuşlar.

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    Dostum Manuel kurdum ben, hata pek çözemedim senin bulduğun neler anlatır mısın kısaca?

• 
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.