Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11191120112111221123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MIUI 12 ye geçtim ve Netflix uygulaması yüklenmiyor :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • car_lover C kullanıcısına yanıt
    Şeffaf kap var bende ekranda jelatin yok. Jelatin olunca ekran hassasiyeti de düşüyor. Telefonun ekran kalitesini ve renklerini de tam hissedemiyorsunuz haberiniz olsun. Kılıfaız tavsiye etmem. Kılıfın kenarları ekranın yere temasını da önlüyor o açıdan da güzel. Kılıfta beş altı defa düştü bir sorun yaşamadım.Cep seviyesinden düştü hepsinde de.
  • MIUI 12 bana ota dan hala gelmedi, sebebi ne olabilir?
  • miui 12 bi hevesle indirmeyin pişman olursunuz. pil konusunda berbat , arayüzde tonla bug var . ben kullandım tekrar telefonu ilk aldığım ana sıfırladım. miui 10 ve android 9 kullanıyorum.

• Miui 12 super olmuş. Otadan yükledikten sonra temiz kurulum yaptım. En ufak bug'la karşılaşmadım. Batarya tüketimi miui 11 e göre daha iyi geldi. Bluetooth şarj tüketimi miui 11 de daha fazla idi. Miui 12 daha az tüketiyor. Tavsiyem yükledikten sonra sıfırlamanız.
  • Her güncellemede sıfırlayacaksak nerede kaldı 2020 de bu teknoloji, arge? Miui12 ye geçtim normalde %50'ye kadar 3.3-5 saat süre alırken, şimdi 2 saati zor alıyorum. 100 küsür tane program var, telefonun kendine ait bi ton ayarı var hangisiyle uğraşayım 2 saat?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mad2mad3 kullanıcısına yanıt
    Bende de Spotify yüklenmiyor
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• quote:

Orijinalden alıntı: Microsoft Edge

Bende de Spotify yüklenmiyor
    Bu mi box s e yüklediğim uygulamaymış telefon için olan yükleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mad2mad3

MIUI 12 ye geçtim ve Netflix uygulaması yüklenmiyor :(
    Hocam kontrol edin isterseniz başka bir platform için olabilir sizin de
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• Maalesef hocam bende yüklenmiyor ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• Bootloader kilidi açıksa veya twrp yüklüyse böyle sorunlar olabiliyor. Çözüm ayarlardan bölge ayarını hindistan yaparsanız Netflix yüklenir, sonra tekrar ayarı Türkiye yaparsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhlis bey -- 25 Temmuz 2020; 18:33:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj %20 ekran süresi 2 saat 10 dk miui12 akıyor ama pili de akıtıyor. Bu arada kamerayı açtım 10 dk da %20 şarj gitti. O olmasa 3 saat ekran süresi alacaktım galiba

• 11.0.6 miuı 11 global sürümüne hala miu 12 hala neden gelmedi?

• SA. Arkadaşlar Miui 12 de Youtube vanced microG yükledikten sonra sürekli duruyor hatası veriyor. Açılmıyor bir türlü. İlk yükledikten sonra gmail hesabımı giriyor açılıyor fakat kapatıp tekrar açtıktan sonra hata veriyor , bir daha açılmıyor. Nasıl düzeltebilirim bilen var mı?
  • Miui 12 için heveslenmeyin, eger telefon ile cok hasır neşir iseniz pili günü çıkarmıyor

• aglc kullanıcısına yanıt
    Vanced'ı nereden yüklediniz? Orjinal sitesi burası:

https://vanced.app/

Önceden microg ve vanced ayrı ayrı kuruyordunuz. Şimdi vaned manager indiriyorsunuz. Bu program üzerinden kuruyorsunuz ikisini de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 25 Temmuz 2020; 21:11:29 >
  • 12 yaptım ama bir önceki versiyona nasıl dönerim bilen varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • marjinaltr M kullanıcısına yanıt
    BootLoader kilit açık değilse geçmiş olsun dönemezsiniz açmadan...
  • miui 12 miui 11 pil süresinden farklı değil zaten sistem aynı android üstüne kurulmuş ben benzer süreler aldım miui 10 dan beri ota dan güncellerim daha ne yavaşlama ne başka bişey yaşadım cihazı hiç sıfırlamadım 9 aylık cihaz
  • Arkadaşlar mi 10 kullanıyorum iPhone x den geçiş yaptım bir haftadır kullanıyorum MIUI 11 i çok kullanmadan 12 ye gectım gayet güzel hosuma gitti ama kenarlara yanlışlıkla dokunma gibi bir özellik var telefonda MIUI 11 de ayarlarken kenarlarda kırmızı bir sınır çıkıyordu 12 ye gecınce artık çıkmıyor bu arada henüz kayıt yapmadım bl kilidi açık değil telefonun

• 
Sayfa: önceki 11191120112111221123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.