Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yüksek kontrast modunda kullanabilirsiniz. Otomatik kontrast açık olduğu zaman telefonu güneş altında kullandığınızda renkler çok farklı tonlara bürünüyor(sözde daha iyi görünmesi içinmiş), zararlı bir yanı yok.
  • Arkadaşlar merhaba.Bu cihazı Ankara'da Letgoda 1,600 Tl ye satıyorlar.Acaba almalımıyım.Replika olma ihtimali var mıdır?
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim şeyler ve cevabımla alakasını yazmıyor. Ayrıca 5 volt 2 amper quick charge 1.0 dır. Makalede bu bilgi yer almıyor. Zaman kaybı oldu okumam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LG G3 den kalma 5V 1,8 amper adaptörüm var telefonun onunla şarj ediyorum, eski telefonlarımda defalarca denedim, hızlı şarj edilen telefonun pili daha çabuk bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukakgun -- 19 Ekim 2019; 12:24:19 >

• sirinmustafa S kullanıcısına yanıt
    Replika dan ziyade dolandırıcı olma ihtimali hayli yüksek, telefonu almadan önden peşinat vs göndermeyin.
  • sirulas kullanıcısına yanıt
    Aynen bende size cevap yaza yaza zaman kaybına uğruyorum ama hiç serzeniş de bulunmuyorum. Verdiğim link de adam yazmış, daha nasıl bir NET cevap istiyorsunuz ?

" Eski şarj aletinizi kullanın
    Eski şarj aletleri genellikle hızlı şarjı desteklemezler bu yüzden eski şarj aleti kullanarak normal bir şarj işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Üzerinde “fast charge”, “adaptive fast charge”, “quick charge” gibi ifadeler yazmıyorsa genellikle hızlı şarj özelliği yoktur. Hızlı şarj özelliği olup olmadığını iyice anlamak için voltaj ve amper değerlerini kontrol edebilirsiniz. 5V ve 2A değerlerinden küçük değerler görüyorsanız rahatlıkla şarj edebilirsiniz."
  • azizsilin A kullanıcısına yanıt
    Sayfa 248 de benzer kılıf aldım hocam inceleyin...
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Ankara'dayım gidip elden teslim alırım.Replika piyasada var mı yok mu bilgim yok.Bildiğiniz güvenilir satıcı var mıdır?
    Şu an en uygun yer burası ve Gökhan beyden daha önce 9 SE modelini aldım,sorun yaşamadım.

Sahibinden sitesi-Ayyıldız iletişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 19 Ekim 2019; 17:45:54 >
  • 9T ile 9t pro arasında ne fark var hocam
    İşlemci + Fiyat

9T SD 730 işlemci

9T PRO SD 855 işlemci.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

Merhaba dostlar;

Mi 9T den Mi 9T Pro (imei kayıtlı) ya geçiş yaptım. Elbette her iki cihaz da aynı sayılır birkaç özellik dışında.. Bana soracak olursanız Mi 9T alın, Pro almaya gerek yok. Her iki cihaz da global lakin Mi 9T Pro da mesaj ve telefon uygulamaları google arayüzlü. Mi 9T de MIUI kendi uygulamaları mevcuttu. Daha önce okumuştum forumda google arayüzü ve reklam çıkanları. Sanırım bu ülkeye göre değişkenlik gösteriyor. Ben görsel paylaşıyorum, belki bu bilgilere göre cihazın hangi ülkeye ait olduğunu bilen biri çıkar :) benim için sorun yok, aksine google uygulama arayüzü daha hoş görseli..

Ürünü İstanbul'dan bir satıcıdan aldım. Tanımıyorum risk aldım lakin, güven konusunda sorun yaşatmadı 2007 yılından beri sahibinden.com da satış yaptıpını görünce güvendim zaten. Sağ olsun çok güzel ilgilendi, yardımcı oldu, kargoyu süper korunaklı hazırlamış, kargo öncesi ve sonrası ürün görsellerini yolladı vs. Kendisine referans olabilirim. 2550₺ + kargo ile aldım.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-sifir-mi-9tpro-6-128gb-global-versiyon-fiyat-son-736307771/detay
    İncelemesi

• quote:

Merhaba dostlar;

Mi 9T den Mi 9T Pro (imei kayıtlı) ya geçiş yaptım. Elbette her iki cihaz da aynı sayılır birkaç özellik dışında.. Bana soracak olursanız Mi 9T alın, Pro almaya gerek yok. Her iki cihaz da global lakin Mi 9T Pro da mesaj ve telefon uygulamaları google arayüzlü. Mi 9T de MIUI kendi uygulamaları mevcuttu. Daha önce okumuştum forumda google arayüzü ve reklam çıkanları. Sanırım bu ülkeye göre değişkenlik gösteriyor. Ben görsel paylaşıyorum, belki bu bilgilere göre cihazın hangi ülkeye ait olduğunu bilen biri çıkar :) benim için sorun yok, aksine google uygulama arayüzü daha hoş görseli..

Ürünü İstanbul'dan bir satıcıdan aldım. Tanımıyorum risk aldım lakin, güven konusunda sorun yaşatmadı 2007 yılından beri sahibinden.com da satış yaptıpını görünce güvendim zaten. Sağ olsun çok güzel ilgilendi, yardımcı oldu, kargoyu süper korunaklı hazırlamış, kargo öncesi ve sonrası ürün görsellerini yolladı vs. Kendisine referans olabilirim. 2550₺ + kargo ile aldım.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-sifir-mi-9tpro-6-128gb-global-versiyon-fiyat-son-736307771/detay
    linkteki satıcı hk;

dün linkteki arkadaşla hem whatsuptan hemde linkten msg bırakarak iletişim kurmaya çalıştım..msgıma saatler sonra dönüş yapabildi.fiyat o zaman 2525 tl yazmasına ve kapalı kutu jelatinli mi9t pro resmi koymasına rağmen fiyat olarak 2600 istedi.İlana 2500 yazdığınız halde neden 2600 istiyorsun çok yanlış deyince beni arayıp benim 2500tl lik bir ilanım hiç yok dedi.(şu anda fiayatı 2500 yapmış)Bende 2 çeşit telefon var biri kapalı kutulu biri de kutusunu kendim yaptırdığım..ucuz olan kutusunu dışarda yaptırdığım dedi..Peki dedim o zaman neden kapalı kutu resmi ekledin deyince illaki bir resim koymam lazımdı açıklamada kapalı kutu yazıyor mu dedi..

Yorum sizler ait..

• quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

Otomatik kontrast kapatınca renkler çok soluyor, otomatik kontrast zararlı mı diyorlar orayı anlayamadım.
    Başka bir telefonla yan yana koyup renkleri karşılaştırın. Standart normal olanı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ajanblue kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bende de mesaja geç cevap veriyordu, telefon ile daha hızlı iletişim kuruyordu. Ben 2550₺ aldım. Açık, kendi yaptırdığı kutu orijinalden daha iyi görsellerini bırakıyorum buraya. Ben normal karton kutu sanıyordum lakin kendi yaptırdığı kutu bu şekildeymiş. Fiyat konusunda ayıp etmiş. Kendisini arayacağım. Çünkü kendisine referans olacağımı belirttim. Bu şekilde yapacaksa elbette referans olmam.
    @efebora06 arkadaşın bir referansı var. O adamlarda iyiler sağolsunlar lakin istediğim renk olmadığı için oradan alamamıştım.
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Şu an en uygun fiyat veren satıcı Gökhan bey...

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-ayyildiz-dan-orjinal-yurt-disi-sifir-128-gb-mi-9t-kontrolu-kargo-716479554/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 19 Ekim 2019; 14:53:37 >
  • quote:

Merhaba. Bende de mesaja geç cevap veriyordu, telefon ile daha hızlı iletişim kuruyordu. Ben 2550₺ aldım. Açık, kendi yaptırdığı kutu orijinalden daha iyi görsellerini bırakıyorum buraya. Ben normal karton kutu sanıyordum lakin kendi yaptırdığı kutu bu şekildeymiş. Fiyat konusunda ayıp etmiş. Kendisini arayacağım. Çünkü kendisine referans olacağımı belirttim. Bu şekilde yapacaksa elbette referans olmam.
    @efebora06 arkadaşın bir referansı var. O adamlarda iyiler sağolsunlar lakin istediğim renk olmadığı için oradan alamamıştım.
    kutunun görselliği önemli değil..Kutu veya jelatin burada yaptırılınca ürünün orginalliğini şüpheye düşürüyor.Replika ,tamir görmüş yada hb gibi birisinin arıza nedeniyle iade ettiği ürün tekrar paketlenip jelatinlenmiş olabilir..

satıcının bahsettiği açıklama(2 farklı ürün ,2 farklı fiyat) belki doğru olabilse bile fotografa ve fiyata bakan kişi 2500 tl ye jelatinli kapalı kutu sıfır ürün için kendisiyle irtibata geçecektir..Detaylar ilanda açıklanmamış ve resimde özellikle ilgi çekmek için jelatinli resim konulmuş.Kendi yaptırdığı kutulu açık ürün satıyorsa onun da resmini hayli hayli koyulabilirdi.Bu davranışı benda negatif izlenim yarattı..

• Mİ 9T Orijinal kutu ve içeriği.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 19 Ekim 2019; 16:24:59 >

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.