Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu arkadaş şaka gibi olay valla delircem. Nasıl olsa youtube vanced kullanıyorum diye gittim youtube uygulamasını sildim. Malum youtube linki tıklayınca otomatik gene orijinal uygulama açılıyor. Neyse sildim lanet uygulamayı telefonu yeniden başlattım ama o da ne alet açılmıyor. Lan kıçı kırık bir youtube uygulaması nasıl sistemin açılmasını engel olabilir arkadaş aklım ermiyor.
  • frenze kullanıcısına yanıt
    Global rom kullanıyorum aktif bir şekilde kullanıyorum. Garantili cihaz herhangi bir işlem yapmadım. Ana sayfada yazanları uyguladım açıldı. Yalnız uçak modunda arama yapılabiliyor, arama gelince ulaşılmıyor. Tek sıkıntı o şuanlık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

yahu arkadaş şaka gibi olay valla delircem. Nasıl olsa youtube vanced kullanıyorum diye gittim youtube uygulamasını sildim. Malum youtube linki tıklayınca otomatik gene orijinal uygulama açılıyor. Neyse sildim lanet uygulamayı telefonu yeniden başlattım ama o da ne alet açılmıyor. Lan kıçı kırık bir youtube uygulaması nasıl sistemin açılmasını engel olabilir arkadaş aklım ermiyor.
    MIUI'de Vanced'i varsayılan uygulama yapma
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/143265894

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diabolik3315 kullanıcısına yanıt
    4G açıkken Türkiye'de LTE (4,5 G) zaten mevcut olduğu için 4,5 G'ye bağlanıyor.

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    teşekkürler yalnız şu optimizasyonu kapatıp açınca bütün izinler gidiyor. Vancedi kurarken başıma gelmişti. Tek tek ayarlamak zorunda kalmıştım :( Neyse dosya insin romu flaşlayacayağım az sonra.
  • ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Arkadaşlar online film sitelerinde film izlerken bu tip reklamlara yakalandım nasıl temizlerim bu işi zırt pırt çıkı duruyor

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    Önceki telefonumda 4.5 g yazıyordu bunda 4g yazınca sıkıntı var sandım. Eyw hocam

• vasel kullanıcısına yanıt
    Chrome-Ayarlar-Bildirimler

Ya komple kapatabilir yada istediğiniz siteleri engelleyebilirsiniz.
  • Free WiLL kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı varsayılan yapmak kısmı için yönlendirdiydim, resimli mesimli diye. 😁 Resmî MIUI sürümlerine APKs dosyalarını SAI ile kurarken MIUI optimizasyonu maalesef kapatmak gerekiyor, ama APK'ler için şart değil. Xiaomi.eu romlarda [ve muhtemelen başka romlarda da] MIUI optimizasyon işini çözmüşler, takır takır işliyor
  • Telefonu yenş aldım Muiu 10.3.11 sürümündeyim Muiu 11.0.1.0.PFJMIXM güncellemesi var yapmamı tavsiye eder misiniz kasma problemleri vs varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Chrome-Ayarlar-Bildirimler

Ya komple kapatabilir yada istediğiniz siteleri engelleyebilirsiniz.
    Aslından chrome açınca değil bildirim ekranına geliyor ekranı kapatıp belli bir süre sonra açınca

• Luttarte kullanıcısına yanıt
    Ben modem test menüsündeki işlemi yapmamıştım birşey olurda bozarım diye, sen söyledikten sonra yaptım ve oldu.
    Vowifi açıldı, test ettim çalışıyor ama modemim Türk Telekomun verdiği modem sanırım kaliteli değil. Arada kopuyor vowifi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar bizim telefonlarda WiFi köprüsü WiFi Bridge özelliği var mı? Ya da bir program ile vs mümkün mü?

Ne demek diye soranlara: Telefonun bağlı bulunduğu WiFi yi dağıtmak. Ipadim yatak odasında dizi izletmiyor ama mi9t izletiyor ben de WiFi yi modemden değil de telefondan doğru ipad e göstermek istiyorum. Teşekkürler.

• vasel kullanıcısına yanıt
    Chrome site bildirimlerini vermek için arka planda çalışıyor. O bildirimler chrome üzerinden sitelerden geliyor.

Mesela Facebook a chrome üzerinden girerseniz bikidirmler için izin istiyor. Tamam diyince fb den bildirim gelince chrome da olmasanız bile gözükür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Chrome site bildirimlerini vermek için arka planda çalışıyor. O bildirimler chrome üzerinden sitelerden geliyor.

Mesela Facebook a chrome üzerinden girerseniz bikidirmler için izin istiyor. Tamam diyince fb den bildirim gelince chrome da olmasanız bile gözükür.
    Şu anda düzeldi daha gelmedi bildirim

• frenze kullanıcısına yanıt
    Ara ara kopmalar bendede oluyor. Tam stabil değil daha. Sizdede uçak modundayken arama gelince ulaşılmıyor mu diyor?

• Free WiLL kullanıcısına yanıt
    YouTube dan kaynaklı olduğunu sanmıyorum bende kaldırmıştım bir sorun olmamıştı

• harock kullanıcısına yanıt
    YouTube kaldırmak dışında bir şey yapmadım. Zaten kaldırdığım gibi hatalar almaya başladım durduruldu diye. Cihazı yeniden başlattığımda ise açılmadı maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: diabolik3315

Telefonu yenş aldım Muiu 10.3.11 sürümündeyim Muiu 11.0.1.0.PFJMIXM güncellemesi var yapmamı tavsiye eder misiniz kasma problemleri vs varmı
    Hayırlı olsun

Evet 11.01 e güncelleyebilirsin.. Ama kurulduktan sonra ayarlara girip telefonu sıfırlaman iyi olur... Foto müzik vs varsa pc ye yedekle sıfırlamadan önce

• Arkadaşlar note9s ile bu cihaz arasında kaldım.
    Pubg ve ekran deneyimi önemli. Hangisini tavsiye edersiniz?

• 
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.