Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.573
Cevap
55
Favori
281.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ozaman sadece adı ver desene 960 FPS nin.bildirim ışığı göremedim birde . 15 gün içerisinde bootloader kilidi açılınca IMEI atacağız dedi. Şimdi bir güncelleme geldi hemen ama yapmamak daha mimmantikli.imei atarken eu rom yükleyecek sanırım format atınca silinmesin diye .
    Acaba diyorum nasılsa sık format atan biri değilim. Üstündeki yazılım kalsa orjinaliyle format atacağım zaman arıyorum 1 sene sonra tekrar IMEI attirsam. Sonradan atılan bu eu rom üzerindeki yazılım gibi ota dan güncelleme alır mı çok soru sordum valla kafam bir milyon . Ancak telefon çok hoşuma gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibrahimtonbul kullanıcısına yanıt
    Cihazda maalesef bildirim ışığı yok, abisi Mi9'da var. Bunun yerine bildirimlerden haberdar olmak için Always On Display (Her Zaman Açık Ekran) var.
  • Hafıza problemi yaşayanlar için pratik bir çözüm.

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

• Kamera çıkıntısı için endişe edenler forumdaki bir arkadaşın tavsiyesi üzerine kırılmaz cam gibi kamera lensi koruyucu aldım ve gayet iyi gözüküyor
  • canciger C kullanıcısına yanıt
    Vallahi ben 10 dolarlık adam değilim de, sen niye yaran varmış gibi gocundun birden onu anlayamadım şuan?

Elimde bir liste var, 10 adet ve üzeri satan birisinin ve fiyatı 320 dolar. Ben direk 10 dolar eklemişsin demedim ayrıca, diğer ihtimali de ekledim.
    Sözün de senin olsun namertliğin de, sen kimsin sanki! Neyse, uzatmaya gerek yok senin cevabına uygun cevap verdim konu kapandı. Uzatma!
  • son eu rom'da ışık sensörü dengesiz çalışıyor gibi geldi kapatıp açınca düzeliyor başka sorun yaşayan var mı
  • kddrh K kullanıcısına yanıt
    3 kuruşluk adam sus konuştukça batıyorsun beni tahrik etme. edepli ol. nasıl bir adam, nasıl bir delikanlı olduğumu bilsen dudağın uçuklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canciger -- 23 Mayıs 2019; 9:34:1 >
  • canciger C kullanıcısına yanıt
    Ya git kumda oyna arkadaşım tamam he ya he sen haklısın vala sen kazandın he. Tamam oldu mu? Yeter sus. 3 kuruşluk diyene bak, değeri bile yok.
  • Pili her gün daha iyiye gidiyor, gerçekten hiç beklemiyordum bu kadarını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 Adet almış bulunmaktayım yarın elime ulaşır inşallah resimleri paylaşırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: japon karınca

Pili her gün daha iyiye gidiyor, gerçekten hiç beklemiyordum bu kadarını.

hocam hangi rom benım mi9 se 5.5 saati geçmiyo ekran suresı , ve cebimdeyken ana ekranda ki sağa çekme kısa yolu nedenıyle kendı kendıne kameraya ggırıp vıdeo ve fotograf cekıyo şarjı somuruyo kilit ekranındakı kkısayol nasl kapatılıyor bır turlu bulamaddım

• Hocam li-po pillerin sağlığı açısından pilinizi bu seviyelere düşürmeseniz iyi olur. Zaten Xiaomi'nin pilleri uzun süre koruyamıyor bu süreleri. Başka Xiaomi cihaz kullandıysanız fark etmişsinizdir durumu.
  • Bu telefonu kullanan kişiler,
    İnstagram da hikaye çektiğinde ses kalitesi nasıl çıkıyor?
    Redmi 6 pro kullanıyorum berbat da :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: polnes1

hocam hangi rom benım mi9 se 5.5 saati geçmiyo ekran suresı , ve cebimdeyken ana ekranda ki sağa çekme kısa yolu nedenıyle kendı kendıne kameraya ggırıp vıdeo ve fotograf cekıyo şarjı somuruyo kilit ekranındakı kkısayol nasl kapatılıyor bır turlu bulamaddım

Alıntıları Göster
    kararlı sürüm hocam 10.2.5

• Arkadaşlar ben bu telefonu sumers gsmden aldıktan sonra direkt elime alıp kullanabilecek miyim ? Okuduklarım kafamı çok karıştırıyor 15 gün sonra birşeyler yapmam gerek falan gibi şeyler okuyorum rica etsem beni biraz bilgilendirir misiniz. Rom konularına falan hiç hakim değilim telefon kendi kendine güncelleme yapacak mı ? Cahilim fazlasıyla bu konuda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

Fotoğraf kalitesi hakkında fikir vermesi açısından 3 adet foto yükledim. Biri 48 MP de diğer ikisi otomatik modda çekildi. Foto sol alt köşelerde yazıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 1zy 1 kullanıcısına yanıt
    Eğer kayıtlı alırsanız direk kullanırsınız. Kayıtlı değilse 15 gün sonra uzaktan erişimle kayıt yapılır global rom yüklenir kullanırsınız.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.