Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.573
Cevap
55
Favori
281.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tek hat kayıt ile band20 çalışıyor. Denedim orijinal çekim gücüne kavuştu cihaz.
  • makro çekim nasıl
  • mmengi kullanıcısına yanıt
    Rootluysa network Signal guru uygulamasından
    Rootsuzsa netmonitör uygulamasından ekran görüntüsü alabilir misiniz? Alacak yada kayıt yapacak arkadaşlara iyi olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saygun1987 S kullanıcısına yanıt
    Ekran kaydı yapmıştım.
    https://www.youtube.com/watch?v=vpcAenLzg_w
  • Elinize sağlık güzel olmuş

• Ben Türkcelle geçtim, Sanırım çekim kallitesi Band20 olmamasından dolayı fazla etkilenmez ( Diğer Hat 2.simde Vodafone)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam biraz daha bilgi verir misniz? İmei yazılınca Band20 geliyor mu artık?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Bu arkadaşa yaptırdım bende geldi
    https://www.facebook.com/groups/generalmaobilediscovery/permalink/1224989667701636/
    Turkcell den farklı bir şebeke mi kullanıyorsunuz ?,
    Turkcell de band 20 sorunu olmuyor mu?
  • grcim G kullanıcısına yanıt
    Turkcell kullanıyorum bodrum katlarda band3 ve band7 yayını çok zayıfladığından 3g ye düşüyor. Band20 daha güçlü bir yayın olduğundan band20 geldikten sonra bu tarz yerlerde 4G den düşmüyor kolay kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmengi -- 18 Aralık 2019; 20:50:20 >
  • Telefon bugün elime ulaştı. İthalatçı garantili aldım,imeileri kontrol ettim ithalat yoluyla kaydedilmiş.
    Ancak telefonun içinde TWRP kurulu gelmiş. Ayarlardan Miui 11'e güncellemeyi deniyorum, Güncelleme indirdikten sonra restart atmamı istiyor. Restart atınca otomatik olarak twrp modu açılıyor.

Bu güncellemeyi nasıl yaparım?
    Sizin daha önceden imei atılmış ve band20 gitmiş miydi? Daha sonradan dediğiniz kişi tekrardan IMEI atarak band20 yi geri mi getirdi? Yoksa daha önceden hiç IMEI atılmamış yeni mi imei atıldı?

Farketmiyor ister işlem yapılmış olsun ister orjinal hali olsun her şekilde tek hat band20 geliyor. Benim orjinal halde yapıldı, arkadaşıma işlem yapılmıştı önceden onda da oldu.

Valla ben telefondan aşırı memnundum sırf bu yüzden telefonu satıp mi9 aldım ama şebeke sorunu düzeldiyse band20 tekrardan mi9u satıp mi9se alabilirim, bu paylaştığınız yere giremedim telefondan herhalde yapan kişiyi paylaşır mısınız? Bu konu mi9se kullanıcıları için en önemli konu herkes dört gözle beklediğinş biliyorum

https://www.facebook.com/xiaomisatisteknik

• ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

teşekkurler
  • Biraz deneme sonunda, band20 sorununu çözdüm. tek hat sorun yok.
    *çift hat olduğunda net hızında biraz kayıp oluyor ve bazı band ve band 20 gelmiyor,fakat konuşmada ve çekimde sorun yok.

*cihazında çekim problemi olanların sorunu, yanlış işlem yapılmasından kaynaklı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainmanstern -- 20 Aralık 2019; 15:31:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rainmanstern R kullanıcısına yanıt
    Sanırsam hiç işlem yapılmamış cihazlarda tek hat kayıt yaparak herhangi bir deformasyon olmadan bu iş çözülüyor, işlem yapılmış cihazlarda bloklar silinip efs yedekleri olmadığı için geri dönüş mümkün olmuyor

Orjinal yedekleri olanlar için süreç biraz daha kolay ,ama orjinal efs veya qcn yedeği olmayan telefonlara da yüksek oranda çözümünü buldum ..
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.