Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.911
Cevap
49
Favori
211.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almışken global alın. Uğraşmayın boşuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erayaman2 kullanıcısına yanıt
    hocam ithalatçı garantililer çin versiyonunu alıp global rom kuruyorlar. o zaman onlar da 27 W ile gelir muhtemelen ?
  • WalterWhite00 kullanıcısına yanıt
    Hocam evet öyle olur. Bizzat ben çin romlu aldım. Global rom kurmak da zor bir şey değil çin romlu alın daha ucuza bulursanız. 10-15 dk sürüyor bootloader kilidi açıldıktan sonra global rom kurmak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çin versiyon almayın band20 desteği olmadığı için ülkemizde çekim sorunu yaşarsınız

• webumut kullanıcısına yanıt
    Bu konuda ciddi bir bilgi kirliliği var. Ben de öyle sanıyordum fakat alakası yok. Bu konuyu iyi araştırmanızı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: erayaman2

Bu konuda ciddi bir bilgi kirliliği var. Ben de öyle sanıyordum fakat alakası yok. Bu konuyu iyi araştırmanızı öneririm.
    Nasıl araştırdın sprabilir miyim? Band20 olmayan telefon Band20 kullanan bi frekansta sıkıntı yaşar. Büyük şehirlerde sıkıntı yok ama taşrada var.

• quote:

Orijinalden alıntı: webumut

Çin versiyon almayın band20 desteği olmadığı için ülkemizde çekim sorunu yaşarsınız
    Çin versiyonu mu bilmem ama önceki modellerde hindistan versiyonlarında sıkıntı vardı. Çindekilerde olabilir. Global sürüm olması mantıklı tabi.

• Pasaporta 3 imei kayıt yapılıyor. 3 telefon kaydı yapılabilir yani. Acaba mi9 un 64 128 model olması farkeder mi acaba. Elim bu telefona gidip gidip geliyor. Şu an mi 5 6/64 kullanıyorum. Çokta memnunum aslında. Mi9 batarya düşündürüyor beni. Çinde 500 dolar olan telefon burda çok pahalı satılıyor. Çine giden olsada aldırsak 😀😀😀

• quote:

Orijinalden alıntı: erenkurban23

P30 hocam pro degil
    Mate 20 pro alın daha iyi.

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Ben sorun yaşamaz demedim zaten. Ama sanıldığı kadar önemli bir şey değil. Operatöre göre değişiyor. Turkcell'de Band29'nin kullanıldığı yer az buz değil ama Türk Telekom çok nadiren kullanıyor mesela. Bu yüzden hiçbir sıkıntı olmuyor benim adıma. O yüzden arkadaşa araştır dedim direkt bilgi vermedim.

• erenkurban23 kullanıcısına yanıt
    Türkçe dil desteği var.

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    hocam arada neredeyse 1000tl fark var şuanda, ayrıca geniş çentiği sevmiyorum damla çentik daha çok hoşuma gidiyor.
    direk global aldığımızda türkçe kullanabiliyoruz o zaman, insanları yanlış bilgilendiriyolar.
  • erenkurban23 kullanıcısına yanıt
    Hocam çentiğin versiyonla alakası yok. Ayarlardan çentik şeklini değiştirebiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: PervenT

Arkadaşlar aranızda mi 9 u kullanan varsa inceleme videolarında diğer cihazlara göre video kayitindaki mikrofon ses çok kötü gözüküyordu o sorun acaba birisiyle konuştuğumuzda karşıya giden seste sorun var mı yani videodaki mikrofon sorunu çağrıda var mı ve acaba videodaki sorun yazılımsal mi düzeltilebilir mi yani şuan kullanan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim
    Ses gayet net hocam ben bir sıkıntı göremedim kayıtta.

• Global 6gb versionu ile çin 8 gb versiyonu arasında fiyat farkı az oynuyor. İmkanı olan çin versiyonu alsın 15 gün ingilizce kullanacak altı üstü sonra global yükleyecek. Ben bizzat gerçekleştirdim bu işlemi gayet iyi sorun yok
  • nemkate kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum

• Dün vatanbilgisayar'dan satın alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. :) Ekran koruyucu ve kılıf önerilerinize açığım çünkü kutu içerisinden çıkan kılıf kamera çıkıntısını tam kapatmıyor.
    Versiyonla alakasi var dememistim zaten yorumlari karistirmissin versiyonu turkce olup olmadigini sordum digeri de mate 20 proyu istememe sebebimden biri cok genis centik olmasi damla centik daha şık duruyor.

• Vatan'dan alıp bende aranıza katılmış bulunmaktayım , 3 gündür kullanıyorum şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım gayet memnunum , inşallah böyle devam eder . Benimde Kılıf ve ekran koruyucu ihtiyacım var arkadaşlar ; varsa tavsiyeniz iyi olur .
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.