Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.391
Cevap
71
Favori
383.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "R" android 11 in sistem kodudur, "Q" ise android 10 sistem kodu. Sizin cihaz android 10 olduğu için Q ile başlıyor. Mühim olan kodun devamındaki MIXM yazan kısımdır. MIXM global sürüm ve 11 geldi, EUXM yazanlar ise avrupa global sürümü ve sanırım onlar 11 almadı.

Edit: 6/64 ve 6/128 var 8 gb ram olan modeli yok diye biliyorum

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre1498 -- 25 Aralık 2021; 13:36:48 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Android 11 e geçtikten sonra bataryadan çok şikayetçiydim, garanti bitmeden geçen ay cihazı servise verdim bataryanın sağlam olduğunu söylediler ama ben ücret karşılığında değiştirmelerini istedim ve 173 liraya değiştirdiler. Şu an çok memnunum cihaz hem stabil çalışıyor hemde batarya performansı düzeldi.

Accubattery uygulamasında eski bataryanın sağlık durumu %69 gösteriyordu, değişince 91 oldu. 24 saatlik gösterdiği için tam ekran süresi ölçemiyorum ama android 9 daki performansa kavuştu

• Emre1498 kullanıcısına yanıt

fiyat iyiymiş, benimde 2.5 sene kadar oluyor degistirsem iyi olur aslinda. ne kadar suruyor acaba islem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suicide kullanıcısına yanıt
    Ben kasım 15 gibi falan değiştirmiştim zam gelmiş midir bilmiyorum. Ellerinde parça yoktu bir kaç gün bekledim ama parça olursa bir kaç saate veriyorlar. Kullanabileceğim yedek bir telefon olduğu için üstüne düşmedim, önceden parayı ödeyip sipariş vererek süreç hızlandırılabilir diye düşünüyorum

Nerede yaptırdınız işlemi..

• derin07 D kullanıcısına yanıt
    İstanbul/Kadıköy'deki Genpa/Xiaomi servisinde

• Merhabalar forum arkadaşları
    mi 12.5 ve android 11 kullanan arkadaşlar
    PC modu var mı ? (mi 12.5 da tanıtılmıştı) bilgi verebilirler mi

Takılan batarya orjinal mi acaba ? %91 gösteriyor demişsiniz son durum nedir ? Batarya çok kötü değil benimde 84 lerde gösteriyor ama orjinal xiaomi batarya bulmak gerçekten zor.

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    Sonuçta xiaomi Yetkili Servisi, orjinal deyipte yan sanayi takacaklarını düşünmüyorum. Takıldığı günden berim Accubattery %91 gösteriyor doğruluğu ve güvenilirliği nasıldır bilemiyorum ama kullanıcı olarak bataryadan gayet memnunum, 2 senelik telefon ve ilk kullandığım günlerle aynı diyebilirim

• tutankamon09 T kullanıcısına yanıt
    Pc modu nedir bilmiyorum, ayarlara baktım göremedim nasıl bakacağımı tarif ederseniz var mı diye bakarım

Hocam cevabın için teşekkürler. Kontrol Merkezinde kısa yolu olması gerekiyor. Görünmüyorsa kontrol merkezi düzenlemeden de kontrol edebilirsiniz

• tutankamon09 T kullanıcısına yanıt
    Yok hocam malesef

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• Çok sağol hocam

bu tarz programlarin dogruluk seviyesi kullandikca, olcum yaptikca artıyor. yinede dogruluklari cok iyi degil cok takılmayın.

• Arkadaşlar nice yıllara suan test asamasında Miutr 12.5 ücretli sürüm kullanmaktayım diyebilirim

Her şey çook güzel olacak size tavsiyem miuitr kullanın keyfinize bakın...

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enemy84 -- 1 Ocak 2022; 18:16:24 >
  • suicide kullanıcısına yanıt
    Ben 3 tane mi 9 lite kullandım.ilk kullandığım iyiydi batarya düşüşü fakat sonraki 2 tanesi 100 den 90 a cok cabuk düşüyor 20 25 dk yazın dahada hızlı olabiliyor..batarya programı %82 gösteriyor suan.
    İlki sanırım mıuı 10 kullandım belki rom kaynaklı belki yeniliğinden de olabilir.
    En stabil yazılımlarından biriydi mıuı 10 ve mıuı 9
    Sonrakilerde hatalar artmaya başladı.
    Sizde batarya düşümü nasıl suan mıuı 12 A10 kullanıyorum.

• Türk Telekoma geçiş yaptım Volte ve Vowifi çalışmıyor. Müşteri hizmetleri çözüm bulamadı, herşey normal görünüyor sistemde de aktif ama çalışmıyor. Sonunda Volte servisinde genel bir sorun var çözmeye çalışıyoruz dediler ama pek inanmadım. Türk Telekomda Volte kullanabilen var mı?

Vodafone kullanırken sorun yoktu, kartı başka cihazlara taktım durum aynı. Vodafone ve Türkcell olan başka sim kartları benim telefona takıyorum sorun yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre1498 -- 18 Ocak 2022; 21:37:10 >
    İlk mesaja bakmanı öneririm, ordaki kodları tuşladığında aktif olacak.

• Cevap için teşekkürler ordaki kodlar sadece menüyü aktif hale getirmek için, zaten herşey aktifti ama çalışmıyordu. Bugün öğleden sonra kendiliğinden volte gelmiş, vowifiyi de akşam evde test ederim.

Edit: Kontrol ettim vowifi çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre1498 -- 19 Ocak 2022; 17:48:55 >
    Türk telekom'da çalışmıyor diye biliyorum, volte'yi zar zor açtılar vowifi'den umudum yok eskidi cihaz.

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.