Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.391
Cevap
71
Favori
383.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam ben o program ile uygulamaları devre dışı bırakınca telefon bana hiç sormadan (Güncelleme ayarı elle olduğu halde) chrome ve duo uygulamasını güncelleyip aktif ediyor.
    Programları kapatınca tekrar aktif hale gelmeyecek sağlam bi program lazım.
  • Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

Her seferinde "yalnızca cihazi" seçip konum erişimini kapatsam da konumu açıyor hem de ortadaki seçeneğe getiriyor. Uygulamalar erişiyor dolayisiyla.
    Bildirim çubuğunda açıldığını bile göstermiyor.

Android 6da böyle bir sorunum yoktu Z2 ile.
    Miui.dan midir android 9dan mi bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tface T kullanıcısına yanıt
    Bana güncelleme gelmedi hocam custom yüklü bende. Güncelleme sonrası yeniden başlatma kastettiniz sanırım.

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Evet hocam güncellemeyi yükledim bir fark yok kanımca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dextriaN D kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    Custom rom gayet stabil hocam. Bi sorun yok şimdilik maşallah. Garanti olmayan herkese tavsiye ederim. Garanti olan iki arkadaşımda dayanamayıp geçtiler.

Ben de şimdiye kadar bütün Samsung cihazlarda custom kullandım ama artık ona zaman yok :( bir de bazı bankacılık uygulamalarına ne yaparsan yap magisk falan yapsan da görüyor root u sıkıntı oluyor

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Devre dışı bırakmakla felan uğraşma hocam. Adb üzerinden komple kaldır uygulamaları gitsin. Önceki sayfada link vermiştim anlatımıyla ilgili.

• Tvye bağlı Google Chromecast aleti var YouTube.dan gönder butonuyla gönderiliyor görüntü.ama telefonun yansıt özelliği aynı ağda olmasına rağmen görmüyor Chromecast.i

• Ekran koruyucu ve kılıf almak için bir dükkana gittim. Bizim telefon için ne kılıf var ne de ekran koruyucu. Redmi 8 için olan ekran koruyucu oldu ama kılıf bulamadım tabi. Hatta adam 9 lite'ı ilk defa duyuyordu. Redmi Note 8 Pro için aksesuarlar vardı mesela o da yeni çıkmasına rağmen. Halkımız 9 lite'ı pek beğenmedi heralde.

• Mihrali Bey M kullanıcısına yanıt
    Aşırı sinir bozucu koskoca spingen bile ölçüleri çok yakın diye mi 9 kılıfını mi 9 lite kılıfı diye satıyor.
    Arkadaki ledin kapalı olmasının başka bir açıklaması olamaz mı 9 lite icin olmadığı ortada.

https://www.spigen.com.tr/urun/xiaomi-mi-9-lite-kilif-spigen-rugged-armor

• nexusanya N kullanıcısına yanıt
    Hocam sanmıyorum öyle olduğunu, bizim cihaz 1 mm daha kalın çünkü. Uyar mı ki? Bu arada telefondan çok memnunum. Herkese tavsiye ederim. Konuyu araştırmak için okuyan arkadaşlar, alın bunu. Alın da şu telefonun kılıfını dükkanda bulabilelim artık. 😁

• Güncelleme yapan arkadaşlardan şarj süresi ne dikkat eden var mı acaba ? Ne kadar sürede tam şarj oldu cihaz. ? Bana biraz uzun geldi sanki

• Daha öncede paylaştım tekrar paylaşıp yeni arkadaşlar için kılıf aliden söyledim ben gelmek üzeredir artık 20 güne yaklaştı.

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

Hepsi aynı satıcıya sipariş ettim tek paket olarak gelecek. Toplamda 40 - 45tl gümrük dahil maliyeti olacak bana.

Canlı örneklerini paylaşmanızı bekliyorum.

• dde5 kullanıcısına yanıt
    Geldiğinde mutlaka paylaşırım

• nexusanya N kullanıcısına yanıt
    Yansıt özelliğinin vifi ağıyla bağlantısı yok hocam televizyonda veya bağladığınız alette ekran yansıtma özelliği olması gerekiyor. Samsungta "screen mirroring" LG de "miracast" diye geçiyor

• Ekranı yeterince övmüyorsunuz arkadaşlar. Bu amoled müthiş bir şeymiş. Siyahların gerçek siyah olması çok keyifli. Çözünürlük de oldukça iyi.

• telefon elime ulaştı. ptt seni seviyorum.

ilk izlenimlerim. Yüz kilidi çok hızlı, karanlıkta bile çok iyi.
    Ekran üzerindeki parmak izi bazen tekliyor hemen görmüyor. aynı parmağımı 2. parmak gibi ekledim hızlanması için.
    kamera ve ekran kalitesi çok iyi gerçekten sevdim. (redmi5 ve iphone se kullananmış biri olarak)

Tavsiye ettiğiniz uygulamalar varsa denerim. (root-romsuz kullanıyorum yalnız)

anlamadığım kısım: sim kart yuvasında 2 sim yeri var.

sanırsam 2. yuva hem 2. sim kart yeri hem sd card yeri, doğru mu?

bu arada bazı stok uygulamaları silmeme izin vermiyor. bunun roomsuz rootsuz bir yöntemi yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N20 -- 5 Aralık 2019; 19:55:40 >
  • N20 kullanıcısına yanıt
    Küçük olan yuva Nano sim, büyük olan yuva sim veya hafıza kartı için hocam.
    Yukarıda o uygulamaları kaldırmak için bir yöntem paylaşıldı ama hem karışık hem de sıkıntılı diyenler oldu, siz bilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.