Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.391
Cevap
71
Favori
383.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı sensör birinde optik zoom yapıyor birinde yaramıyor, garip

Demek ki sensörü de değiştirip kullanmışlar var bi değişiklik. Optik zoom demek lenslerin birbirinden uzaklaşıp yakınlaşması demek diye biliyorum. Keza lazer odaklama olayı için de ek bir donanım yerleştiriliyor olması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rehberde bazı kişilerin çift gözükme sebebi bazılarının +90 kodunun yer almamasından kaynaklı.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=angel.twitch
    Bu uygulama ile otomatik olarak rehberdeki her numaraya +90 ekliyorsunuz sorun düzeliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nigdes -- 1 Aralık 2019; 9:18:51 >
  • Kendi kamera uygulamasi cok mu kotu. Gcam ne kadar iyi cekerse ceksin bi kere yavas calisiyor. Mi5 telefonumda cok cesitli gcamlar var ama yavas. Kendj uygulamasi da o kadar kotu degil zaten. Cok gerek yok bence gcama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs01

İlk sorunuzdaki sorunu ben de sürekli yaşıyorum. Daha önce kullandığım samsung s8 oneplus 5T ve meizu 16th de de aynı sorunu yaşıyordum. Sanırım androidde böyle.
    böyle olmaması gerekiyor diye düşünüyorum. sonuçta herkeste aynı sorun yoktur, bir açıklaması olmalı
  • tbn57 kullanıcısına yanıt
    şimdi baktım da normalde eski android telefonlarımda hatırladığım kadarıyla görünmezdi önizlemeler ama mi 9 ite için durum karışık bende; 1-2mb olan fotoğrafların önizlemelerli görünüyor telefon hafızasını bilgisayardan açtığım zaman ama 5-6 mb olanlar görünmüyor.

ek olarak : 200kb olan fotoğraflar var eskiden onların da görünmüyor...

telefonda müzik dosyaları ile ilgili bir ayar vardı, 500kb dan küçük 30 saniyeden kısa olanları gösterme müzik çalarda diye, o aklıma geldi de acaba öyle bir ayrım yapıyor olabilir mi windows diyorum.

araştırsak buluruz belki forumlarda veya yabancı forumlarda vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 1 Aralık 2019; 12:31:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nigdes

Rehberde bazı kişilerin çift gözükme sebebi bazılarının +90 kodunun yer almamasından kaynaklı.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=angel.twitch
    Bu uygulama ile otomatik olarak rehberdeki her numaraya +90 ekliyorsunuz sorun düzeliyor.
    Link açılmadı malesef

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Hepsini yaptım videodaki ayarları seçtim ama fotoğraflara gereksiz renk basıyor.
    Gündüz modunda orjinal kamerası gayet iyi, gece modunda da ilk mesajdaki gcam iyi çekiyor.

Bu arada sayenizde bu işleri de öğreniyorum yavaş yavaş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 22 Kasım'da hepsiburada dan sipariş verdiğim 128gb mi 9 lite 30 Kasım'da kargoya verildi. Şuan teslimat tarihi 11 aralık gözüküyor. Kargoyu işleme alan kurye kendisi yayan olarak getirecek galiba. Aliexpress e geçecek bu gidişle.

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• ismo İ kullanıcısına yanıt
    Çok yoğunmuş kargolar . Bakalım bende dün n11 den sipariş verdim ne olcak.
  • ugur5392 U kullanıcısına yanıt
    Hocam hadi kargolar yoğun da satıcılar neden kargoya vermek için bu kadar bekliyor. Hemen kargoya verseler de ürünün geleceğini bilelim. Kargoya günlerce vermeyince sanki hiç gelmeyecekmiş gibi hissettiriyor.
    Buarada teknoseyir yakında mi 9 lite'ı inceleyecekmiş.https://teknoseyir.com/durum/1175505
  • Mihrali Bey M kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım mı store bu kadar geç gönderiyor cihazları. Diğer satıcılar bu kadar geç göndermiyor. Benım aldıgım yer en geç çarşamba kargoda dıyor ama bana kalırsa pazartesi kargoya verırler ama kargo ne zaman bana getirir bilemıyorum. Bu arada 11 gün önce paylasmıs teknoseyir bu gönderıyı. 11 gündür inceliyememısler sanırım :D
  • arkadaşlar uygulamaları kullanırken arada uygulamalar kendi kendine kapanıyor sıkıntı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D_I_C -- 1 Aralık 2019; 16:45:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur5392

Hocam sanırım mı store bu kadar geç gönderiyor cihazları. Diğer satıcılar bu kadar geç göndermiyor. Benım aldıgım yer en geç çarşamba kargoda dıyor ama bana kalırsa pazartesi kargoya verırler ama kargo ne zaman bana getirir bilemıyorum. Bu arada 11 gün önce paylasmıs teknoseyir bu gönderıyı. 11 gündür inceliyememısler sanırım :D
    Ben cuma sabah verdim siparişi cumartesi öğlen elime geldi telefon.
  • telefon cuma günü elime geçmişti %66 şarj ile açıldı tüm kurulumlarımı yapıp gün içerisinde normal kullanmaya başladım gece 3 gibi şarjı bitti 1 saat şarja taktım %100 olduktan sonra çektim o saatten bu yana kullanıyorum şarjım hala %30 ve 6 saat 42 dakika ekran sürem var bence şarj konusunda çok başarılı telefon
  • abuzerkurt A kullanıcısına yanıt
    hangi satıcıdan aldınız hocam?
  • Hafta sonu full Wifi, wovifi kullanınca batarya aştı kendini yanlışlıkla araba aküsü koymuşlar Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Anliyorum demekki yazilimsal bir problem , 11.0.5.0 QFAEUXM kullaniyorum , gerci Android Q eli kulaginda deniyor onu bekleyecegiz gibi geliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbn57

arkadaşlar daha önce iphone 6s kullanan biri olarak 2-3 haftadır bu cihazı kullanıyorum ve gayet memnunum bu fiyata böyle bir cihaz çok iyi gerçekten.
    yalnız 1 yerde takıldım.

rehberde kişileri yukarıdan aşağı incelediğimde her kişi tek isim olarak görünüyorken, isimi ilk bir kaç harfini yazarak aradığımda aynı kişileri 2 kere gösteriyor.
    telefonum daha elime gelmedi ama...

alternatif çözüm olarak
    google photos yükleyin, ücretsiz sınırsız alanı var. tüm fotoğrafları wifi ile hesabınıza yedekler. telefonu pc'ye bağlamadan browser üzerinden tüm fotolara erişebilrisiniz.
  • ortakatro kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Astalavist4.prependcountrycodefree
    Hocam bu lğnktekini kullan .

• Eu romda googlea ait arama ve mesajlaşma uygulaması var mı?
    Ayrıca tek sim için repair yapanlar band20 gidiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperuygun26 -- 1 Aralık 2019; 20:53:48 >
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.