Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi8 EE nin arkası niye görünüyo ki? Görsel olarak mi yapmışlar acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erha-n kullanıcısına yanıt
    Yeni bir tasarım modası hocam bu. Clear Edition adı altında modlayıcılar yapardı eskiden. Şimdi firmalarda böyle kullanmaya başlamış. Farklı bir havası oluyor. Yakışmış bence.

Clear Edition:https://www.youtube.com/results?search_query=clear+edition
  • nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Ben çok fazla yolculuk yaptığımdan dizileri ve fimleri telefondan izliyorum o yüzden büyük ekran olması benim için büyük avantaj o yüzden honor10'u eliyorum direk. Ayrıca Honor10 2999 veya 2899 TL'den girecek Türkiye'ye. OİS EİS de bulunmuyor cihazda.
    Telefonum bozuk olduğundan 2 telefon kullanıyorum aynı anda benim için işkence eğer dayanabilirsem Mi8 alırım dayanamazsam Oneplus6.
    Ayrıca karaborsa denilen şeye de inanmıyorum. Bu olay Xiaomi'nin işgüzarlığı. Karaborsa durumu olsaydı Oneplus da karaborsaya düşerdi.
    Xiaomi kendi şirketlerine veriyor telefonu kendi şirketleri aracılığıyla yüksek fiyattan satılıyor. Kesinlikle o paralar da kendi kasasına gidiyor.
  • MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    Ben de mate 10 pro karar vermiştim, bunu görünce vazgeçtim. 3000 TL civarı olur girişi Türkiye'ye herhalde garantili hepsiburada vs sitelerde. Bir ayı bulur mu acaba gelmesi?

• UFO123 kullanıcısına yanıt
    İthalatçılardan değilde eğer olurda Gearbest ile resmi olarak 2999 TL'den gelirse bence o para verilebilir. Ancak ithalatçıdan alınacaksa 2500-2600 TL den fazlası hiçbir koşulda verilmez bence. İlk başta pahalı çıkar belki belli olmaz ama 2600 TL'ye hızlı iner bence. Tabii doların kurunda geçen haftaki 5 TL'ye yaklaşma olayı gibi garip bir durum olmazsa...
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Bu incelemeyi de koyabilirsin başlangıç olarak güzel bence.
    https://www.youtube.com/watch?v=04cN1Q3ov00

Geekbuying'e de düşmüş 540 dolar.https://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi8-6-21-Inch-6GB-64GB-Smartphone-Black-398310.html
    Ayrıca mavi rengi 64gb de yok mu? 128 ve 256 da gözüküyor mavi rengi.

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Kaynak linki atarmısınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Gearbest nedir, kayıtlı, hatları falan açık resmi olarak mı satılıyor acaba, gümrük falan oluyor mu? Valla iyice gözü kararttım, Samsung s9, Huawei mate 10pro benzer telefonlar ama burnundan kıl aldırmıyorlar, onbe? gündür fiyatlar düşer, yeni modeller çıktı diyoruz adamlar fiyat yükseltiyor! Bu telefon alınır. MI 5 , MI 6 Kullandım, xiaomi kesinlikle alınır

Xiaomi Türkiye için Gearbest.com ile anlaştı deniyor. 6 Haziran günü İstanbul Games Week'te Xiaomi Türkiye ayağı için birlikte lansman yapacaklar büyük ihtimalle. Yani resmi olarak Gearbest.com'dan Türkiye'de satılmaya başlanacak Xiaomi telefonlar.
  • Mi 8 explorer da daha üst donanim koyup, pili 3.000mah mi yapmışlar? Yanlıştır umarım o görsel. Yazık olur öyle olur ise.

• Ekle

• bahsedilen fiyatlandirmalar su sartlarda zor. Huewei nin bile fiyatlari su an samsung iphone flagshiplere denk. Elden gelenler ucar Basta zaten cinde hep karaborsa oluyor urunleri cunku uretim tüketiciye denk değil. Ithalatci elinde bile artan doviz kuru sadece telefona degil belli kalemlere de yansiyor zaman alir burdaki iyimsr fiyatlara gelmesi.kur artarsa iyice unutun. Resmi geldiginde cihaza yine bandrol zart zurt vergiside binecek.

Cihaza gelince ekran çözünürlüğü flagship killer denen cihaza yakismiyor.

• Mi8 ve mi8se aralarindaki farklar neler?

Ram,boyut,islemci farkli peki kamera ve hoparlör farklı mi?

• Bdmrcci B kullanıcısına yanıt
    Hocam SE tamamıyla farklı bir cihaz. Mi 8 ile hiçbir noktada alakası yok.
    gearbest türkiye sitesinde cep telefonu hariç bilumum ıvır zıvır var, xiaomi nin ayrı bir bölümü var, ama telefon yok. global sitede mi satarlar acaba
  • sag olun cok bilgisizim.bu konularda :) mi se nin gunluk kullanimda(oyun falan nadir) rami islemcisi yeterli mi ?

https://tr.gearbest.com/cell-phones/pp_624973.html?wid=1433363 Xiaomi Mi 6 4G Akıllı Telefon - AçıK MAVI ULUSLARARASı SüRüM 6GB RAM 128GB ROM 2964 TL
    https://tr.gearbest.com/cell-phones/pp_612089.html?wid=1433363 1304 tl var yani telefon
  • terliktengiiriyorum T kullanıcısına yanıt
    Hocam benim baktığım grupta 64 honor 10 u 2450 den satıyor satan arkadaş o yüzden o daha uygun bir seçenek buna göre bu 3000 le girerse bi de kaydı var elden alanlardan alınacak olursa o da 200 lira zaten en az

• güzel telefon
  • Umarım mi'lerdeki gibi missed call gibi küçük çeviri hataları, kamera sorunları ve bildirim ışığının minnacık ve tek renk olması gibi hataları yoktur. Note 5'ten geçebilirim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.