Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eskiden okuma modunda bir sıkıntı yoktu birden bire bozuldu.
    Chrome a girince sapitiyor tel okuma modu hizli bir sekilde acilip kapaniyor sacma seyler yapiyor sonra açık kaliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.5 Yıllık kullanımdan sonra batarya performansım ciddi bir şekilde düştü ve 2.5 saat ekran kullanımı alıyordum. An itibari ile DEJİ marka batarya alıp taktım. Bakalım inşallah ciddi bir kullanım istatistiği verir. Deneyimlerimi yazacağım.

Edit:

Kendi bataryasıyla 3 saati göremezken Deji Batarya ile 4. günde 6 saat ekran alabildim. Henüz kalibrasyonu yavaş yavaş oturuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lewizsthank1 -- 20 Aralık 2020; 2:20:54 >
  • lewizsthank1 kullanıcısına yanıt
    1 aydan fazladir kullanıyorum çok çok iyi şimdilik. Telefonun orjinal bataryasının ilk halinden bile iyi hatta
  • mbeg44 M kullanıcısına yanıt
    Bu bataryalar övülüyor ama şikayetvar da çok şikayet gördüm. Özellikle 5 6 aydan sonra işleri bitiyormuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Daha o kadar tecrübe edinemedik :) ama şöyle 1 sene dayansa kafi :)
  • mbeg44 M kullanıcısına yanıt
    Valla ben de alıcaktım forumda çok konuşuldu çünkü ama bikere google a yazayım dedim şikayetvarda 300 den fazla şikayet var.

• Bunu açıklayacak biri var mıdır?
    %77 şarj için
    %23 harcanan desek orada bi 69000 var
    O bununla ilgili olup bataryamın kalan değerini verme ihtimali var mıdır ?
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt

1 Yıl garantisi var, genelde garantiye gönderdiğinde direkt değişim yapıp gönderiyorlarmış.

• Global 10.3.5 sürümünden selamlar. Miui 12 yüklemem için bir sebep var mı? Sorunsuz ve memnun kullanıyorum şu an. Kamerada önemli bir değişiklik olmadıysa pek düşünmüyorum.

• mi8 için ince ama kaliteli kılıf bilen var mı? spigen'in kılıfı var güzel koruyorda çok kalınlaştırıyor biraz ince kılıf arıyorum şunu buldum ama pahalı geldi https://www.hepsiburada.com/microsonic-xiaomi-mi-8-kilif-premium-slim-siyah-pm-HB00000EDJHG

• DsLite yardım D kullanıcısına yanıt

Güzel değişikler gelmiş kamerayı filan güncellemişler ben beğendim öneririm

• Migrosta 128 6 2500 TL önerir misiniz. Mi 6 kullanıyorum 2 seneden fazla oldu. En büyük sorunu pil tabi ki. Poco x3 aldım kullanmadan sattım büyük diye. Acaba note 9 pro mu bunu mu almalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

mi8 için ince ama kaliteli kılıf bilen var mı? spigen'in kılıfı var güzel koruyorda çok kalınlaştırıyor biraz ince kılıf arıyorum şunu buldum ama pahalı geldi https://www.hepsiburada.com/microsonic-xiaomi-mi-8-kilif-premium-slim-siyah-pm-HB00000EDJHG

https://m.n11.com/microcase-xiaomi-mi-8-frameless-serisi-sert-rubber-kilif-P376960397

Ben bundan düşünmüştüm ama siyah rengi kalmadigindan ürünü gondermediler. Ekran koruyucu ile kullanisli olabilirdi.

Baska bende bulamadim. Suan spigen kullaniyorum ekranin dört kisminida koruyor. Ancak telefon telefonluk dan çıkıyor. Yukaridaki ürünün siyahindan olsa alip denemek istiyordum.

• Selam. Yeni hat almıştım pin kodu varmış. Ayarlara girdim kapatmak için pin sormasın diye hiçbiyerde göremedim ben mi körüm anlamadım yardımcı olurmusunuz telefon açılınca pin istemiyorum
    Edit:Hallettim biraz derinlerdeymiş. Ek ayarlar gizlilik sekmesi altında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilephone -- 26 Aralık 2020; 12:15:1 >
  • arkadaşlar mi8 kullanıyorum,allah aşkına bu telefonda whatsap ta arkadaşla sesli görüşme yaparken arkaplanda video müzik youtube face twitter vs açınca karşı taraf bu video veya müzik sesini duyamıyor sebebini veya çaresini bilen var mı?????????

arkadaşım general mobile 4g kullanıyor whatsap sesli görüşme yaparken o youtube facebook twitter vs video müzik ne açarsa açsın ben duyabiliyorum ama o benim açtıklarımı duyamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (((TeAcHeR))) -- 30 Aralık 2020; 22:26:13 >
  • ????

• Miui eu 20.9.4 sürümü batarya ve akıcılık konusunda baya hoş

• ????

• Hayırlı akşamlar. 2 yıllık Mi 8 maceram sona erdi. Samsung M51 aldım. Mi 8'i gerçekten çok severek kullanmıştım, bendeki 64gb olduğu için yetmiyordu, 128gb olsa kullanmaya devam edebilirdim. Xiaomi'nin yeni amiral gemilerinin fiyatları uçmuş gitmiş 5000/6000 TL veremem bi telefona.

• shad0w kullanıcısına yanıt

Hayirli olsun, zaten 5-6 bine amiral gemi yok. Ultra serilerini almadikca çok fark olmuyor zira ultra harici ozellikler kirpilmis oluyor. Ultralarda 10 bin üstü

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.