Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (673. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde Mi 8'im var miui 12 güncelleme bildirisini görünce hemen kurdum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 16 Kasım 2020; 19:45:47 >
  • Sonunda geldi hemen indiriyorum
    ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2400 liraya sıfır Mi 8 alınır mı? Uzun kullanımda kronik problemi var mı cihazın?

https://www.n11.com/telefon-ve-aksesuarlari/cep-telefonu

• Merhaba, n11 de 2400 e 64GB satılıyor, alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARBE -- 16 Kasım 2020; 21:35:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • furi kullanıcısına yanıt

10 aydır kullanıyorum çok memnunum fakat bataryası günü zor çıkarabilir yoğun kullanımda yanına powerbank desteği gerekebilir onun dışında stabil malzeme kalitesi iyi kamerası yeterli bir telefon işlemcisi zaten hala çok iyi bu fiyata güncel model orta segment telefon almaktan iyidir bence

• DARBE kullanıcısına yanıt

Hafıza yeterli gelecekse size alınır tabii ki de.

• Hafızadan ziyade, performans genel kullanım olarak şu zamanda almak mantıklı mı? Yoksa eskidi artık yeni modellere bakmak mı mantıklı olur. Kullanıcılara sorayım dedim.

• DARBE kullanıcısına yanıt
    O fiyata neredeyse giriş sınıf cihazlar var. S845 oyunları yüksek ayarlarda oynatıyor performans bu fiyattaki cihazlarla kıyas edilmez. 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum. 64 GB yeterse bu fiyata çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 16 Kasım 2020; 21:53:50 >
  • furi kullanıcısına yanıt
    Fiyat açısından çok iyi. Yaklaşık iki yıldır kullanıyorum ben çok memnunum tavsiye ederim hem işlemci açısından hem kamera açısından sadece batarya yeni telefonlara göre düşük ancak bir günü rahat çıkarıyor. Yalnız paylaştığınız linkte fiyatın uygun olması acaba yenilenmiş cihaz mı diye düşündürdü beni o yüzden emin olmadan sipariş vermemenizi öneririm tabi bu sizin için önemli değilse birşey diyemem ama kesinlikle muhteşem bir cihaz..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar merhaba ben de miui 12yi yükledim fakat önceki sürümde çift ekran özelliği vardı şimdi göremedim kullandığım bir özellikti bunun yerine kayan penceler diye bir şey mi gelmiş yoksa hala çift ekran özelliği var mıdır?
    Bu arada bütün uygulamalar kayan pencere özelliğini desteklemiyor mu? Mesela youtubeu yapamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazzini -- 16 Kasım 2020; 23:33:11 >
  • 12 bugün geldi güncelleyen var mı, değer mi batarya performansını etkiledi mi deneyimlerinizi yazarsanız seviniriz.

güncellemeyi bildirim çubuğundan kalıcı olarak kaldırmanın bir yolu var mı?

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Ben bugün güncellemeyi yaptım. Birkaç gün batarya performansını inceleyeceğim umarım MIUI 11 i aratmaz. Öncelikle birkaç gün her zaman açık ekran kullanacağım sonra birkaç gün açık ekran kapalı kullanacağım sonra birkaç gün animasyonsuz duvar kağıdı ve açık ekran kapalı kullanacağım.. 3'ünü kıyaslayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: aduygun

Ben bugün güncellemeyi yaptım. Birkaç gün batarya performansını inceleyeceğim umarım MIUI 11 i aratmaz. Öncelikle birkaç gün her zaman açık ekran kullanacağım sonra birkaç gün açık ekran kapalı kullanacağım sonra birkaç gün animasyonsuz duvar kağıdı ve açık ekran kapalı kullanacağım.. 3'ünü kıyaslayacağım.

Anladım sonuçları bekliyoruz. Animasyonlu duvar kagıdı bence pil tüketimi arttıracaktır ben kullanmayı düşünmüyorum benim için pilin uzun gitmesi önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: seceka_

Ben fastboot ile sıfırdan kurdum bende de yok. Normalde romu yükleyince telefonu bilgisayara bağlar debloat işlemi yapardım. Bu sefer hiç gerek kalmadı Google uygulamaları bile silinebilir olarak geldi.

Geri getiremiyormuyuz?

• Gece güncelleme geldi yaptım şöyle 1 hafta sonra yorum yazarım

• kellemrt kullanıcısına yanıt
    Play storedan yükleyebilirsiniz

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt

Sizinkinin pili bozulmuş herhalde benimki bir buçuk gün çıkartıyor oyun oynayarak bile rahat rahat akşamı görüyorum bu arada telefonum 2,5 yıllık daha önceki mesajlarda da aldığım kullanım sürelerini paylaştım.

• toya T kullanıcısına yanıt

Yok kardeş. Telefonu kapat. Ses açma ve güç tuşuna basılı tut. Wipe işlemini yap. Youtube da videoları var zaten. Android cijazlar için öppırmlıkla aynı.

• MIUI 12 sonrası ilk gün pil durumu:
    Kalan sarj: %15, wifi ve konum açık. Yeni gelen canlı duvar kağıdını kaldırmadım.
    Ekran açık: 5 saat (nette gezinme)
    Telefon görüşmesi: 1 saat 48 dakika
    11 e göre pil tüketiminde sanki ufak da olsa iyileşme var. Neredeyse 2 yıllık cihaz..

• Miui 12 ile ilgili bu ve benzeri paylaşımlar ekran görselleriyle beraber bir hafta önce paylaştım kesinlikle pil rüketimi miui 11 den daha iyi süperduvar kağdı ile 6-6.65saat arası süper duvar kağıdı kapatıldığında 7 saat rahat ekran açık kalma süresi görülebiliyor. Bu arada benim pilim 2,5 yıllık yeni bir bataryada bu süreleri yarım saat daha artırır diye düşünüyorum özetle 15 günlük miui kullanımında çok büyük bir yazılım hatası görmedim. Oldukça da memnunum hatta tavsiyem geliştirici seçeneklerinden geçiş animasyon ölçüsü ve animasyon süresi ölçüsünü 0.5 yaparsanız cihazın ne kadar hızlı uygulamaları açtığına inanamazsınız.

• 
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.