Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.888
Cevap
154
Favori
753.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son gelen güncelleme geri mi çekildi, bana hala gelen bi update olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemcaglar123 C kullanıcısına yanıt
    Geri çekildiğini sanmıyorum bazen güncelleme görünüyor sonra gidiyor geri gelir tekrar

• Cihazım mi8 pro 8/128 global.Uzun zamandır eu rom / mi room ikilisini kullanıyordum birkaç haftadır değişerek :D Son günlerde global beta deneyeyim dedim hala custom miui romlardaki zevki vermiyor global beta. Mesela şu özellikler yok ; 24 saat dinamik wallpaper(mi9daki özellik) , Yeni Şarj Animasyon (global 9.4.11 ile daha yeni geldi ama eu romda çok önceden vardı) , Game Turbo Arayüzü ve daha birçok özellik :D

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dokucan -- 14 Nisan 2019; 14:44:6 >

• Arkadaşlar mi 8 alacağım fakat bir kaç soru var kafamda ve internette tam olarak anlayacağım dilden cevap bulamadım
    Migrosta satılan mi 8 128gblık versiyon kutusunda kırmızı global version yazan ürünlerden mi? Bir de trendyolda 3265 tlye kvk garantili var bu da mı global cihaz? Son olarak çin versiyonu olan bir cihaza(Çin için üretilenlerden) global rom yüklenmiş olanlardan alırsam otadan gelen güncellemelerde sıkıntı yaşar mıyım? Bir kaç yerde brick oluyor diye okudum. Rom,root gibi şeylerden pek anlamam. Telefonu sadece otadan gelen güncellemelerle stabil versiyon olarak kullanacağım. Herhangi bir problem yaşar mıyım çünkü 6 ay sonra bir problem olursa tekrar telefon alamam ya da servis ücretini karşılayamam. 2-2.5 sene kullanacağım en az.
  • Arkadaşlar status barda wifi simgesini nasil gizleyebilirim? Yani wifi bağlı olduğum telde gözükmesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BarisDnz B kullanıcısına yanıt
    merhaba, 8 aya yakındır çin sürümünün üzerine global rom kullanıyorum, garantilerin hepsi aynı gibi, sırf kvk diye fazla para vermeye gerek yok, kvk ile yaşadığı sıkıntıyı anlatan kullanıcı da vardı, aratırsanız bulabilirsiniz. Ota dan gelen güncellemeleri alırsınız, ama son güncellemede burda yazmıştım telefon kurulumda çöktü ve fabrika ayarlarına dönüncede içindekiler gitti buda benim canımı çok sıktı, ama 10 yakın güncelleme yapmıştım daha önce birşey olmamıştı global çin cihazı olduğu için mi yoksa başka bir sebepten mi bilemem, ama güncelleme kurulmadan önce yedekleme yaparak veya bulut güncellemelerini açarak her daim dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz. İlk tercihiniz global cihaz olsun, ama çin sürümüde alınmaz diye bir şey yok cihaz kurulum yaparken global de çökebilir, sonuçta kurulum yaparken windows da çökebiliyor biraz şans işi.Kronik sıkıntısı olan bir cihaz değil, parasının hakkını verdiğini düşünüyorum. Bu fiyat aralığında alınacak cihaz. Karar sizin.

• Ne update imiş arkadaş 9.4.11 gelecekti güya 9.3.28'de kaldı gelen giden yok.

Yalnız custom romlarla miui arasında ciddi batarya süresi farkı var en azından benim için. Örneğin LineageOS'da şarj çok daha uzun gidiyor miui'ya göre. Özellikle telefon boştayken.

Ama custom romlarda da AOD sıkıntısı var işte.. Parlaklık ayarlanmıyor ve çok parlak, sıkıntı çıkarabilir. AOD önemli benim için. MIUI'yi sırf bu yüzden kullanıyorum...

Edit: Şuanda 9.4.12 global beta güncellemesi geldi OTAdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seceka_ -- 15 Nisan 2019; 15:6:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seceka_

Ne update imiş arkadaş 9.4.11 gelecekti güya 9.3.28'de kaldı gelen giden yok.

Yalnız custom romlarla miui arasında ciddi batarya süresi farkı var en azından benim için. Örneğin LineageOS'da şarj çok daha uzun gidiyor miui'ya göre. Özellikle telefon boştayken.

Ama custom romlarda da AOD sıkıntısı var işte.. Parlaklık ayarlanmıyor ve çok parlak, sıkıntı çıkarabilir. AOD önemli benim için. MIUI'yi sırf bu yüzden kullanıyorum...

hadi iyisin aod a baya özelleştirme geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: seceka_

Ne update imiş arkadaş 9.4.11 gelecekti güya 9.3.28'de kaldı gelen giden yok.

Custom romda nfc ile ödeme çalışıyor mu acaba?

• Arkadaşlar acil yardım lazım hepsiburadada xiaomi türkiye garantili mi 8 128gb 3199tl bunlar genpa garantili global version ürünlerden değil mi? Ona göre hemen sipariş vereceğim.https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-8-128-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000E41E2
  • BarisDnz B kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadaya veya satıcıya mesaj atın

• Mi communityde mi forumdaki gibi sadece mi8le ilgili konuların paylaşıldığı bi bölüm var mı

• Beyler wifi'de tarayıcı performansında sorun yaşıyorum. Sayfalar geç yükleniyor. Chrome'da da böyle Samsung tarayıcı denedim onda da böyle. Youtube Instagram'da filan sorun yok tarayıcıda böyle. Var mı bunun bi ayarı

• Beta ile kararlı sürüm arasında ne farklar genel olarak yazabilir misiniz? Bizde öğrenmiş oluruz. Custom romlardan en beğendiğiniz hangisi oldu? Eu rom kullandım ama bir yerden sonra sıktı.

• Mi 8'in kamerası Mi 8 Pro'dan daha iyi bunu neden düzeltmiyorlar
  • Merhaba Mi 8 almayı düşünüyorum.
    Cihazın kronik bir sorunu var mı?
    Migros'ta satılanların garantisini hangi firma veriyor?
    Hepsiburada'da Xiaomi Türkiye garantili satılanlarda GENPA garantili ve EVOFONE garantili diye 2 ayrı firma geçiyor. Bunlarda bir sıkıntı var mıdır?
  • Mi8 için son APK var mı gcam için. Ayrıca gcam ile çektiğim fotoları neden direk galeriye kaydetmiyor. Albümler tarafında görüntülenmektedir. Ve mi8 kendi portre modu ile gcam portre modu arasında neden çok fark var ? Çözemedim yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncel google camera :https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera/GC6.2-F1-v2c.apk

GC6.2-F1-v2c.apk (san1ty, 2019-04-09, poco f1, mi 8, changelog)
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam hemen yeniledim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kru3gerBey -- 17 Nisan 2019; 0:16:45 >
  • Merhaba arkadaslar mi 8 pro kullancilarin gun icerisinde aldiklari ekran surelerini paylasabilirler mi? Ben yogun kullanimda 4 saat kadar aliyorum sanki az gibi geldi bana.

• 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.