Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tekrar tekrar kontrol ettim yazdığım imei doğru yine de olmadı siteye yazınca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    Çok saçma bu site miu nun kendi sitesi

İki IMEI de olmuyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirman37

Hala garanti ritzy mi. Kamerada kumlama var mı. Global versiyon değil sanırım gene ve Rus tonu yüklü telefonda değil mi. Ben de migrosu düşünüyorum ama tam karar veremedim.mavi renk hoşuma gidiyor

Alıntıları Göster
    ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

Bir iki fotopraf attım kamerası bu şekilde. Garantisini bilmiyorum . Sence kamerada kullanma var mı ? Ayrıca bu tam ekran görünüm modu tam iyi olmamış bazı yerlerde maalesef geriye gidemiyorsun

• Arkadaslar telefon derin uykuya girmiyor. Kesik kesik cizgileri goruyorsunuz. Uyanik tutanin android oldugunu goruyorum. Ayni sorunu yasayan var mi ? Beklemedeyken cok sarj yiyor bu yuzden.

• kadirman37 kullanıcısına yanıt
    Hayır ikisi de aynı

• kadirman37 kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon dili İngilizceyken asistan dili seçeneklerinde Türkçe dil seçeneği yok. Telefonu Türkçe yaptıktan sonra Türkçe dil seçeneği geliyor. Türkçe'yi seciyorum Google Asistan Türkçe oluyor. Ardından telefon dilini İngilizce yapınca Google Asistan yine İngilizce oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Hocam telefon dili İngilizceyken asistan dili seçeneklerinde Türkçe dil seçeneği yok. Telefonu Türkçe yaptıktan sonra Türkçe dil seçeneği geliyor. Türkçe'yi seciyorum Google Asistan Türkçe oluyor. Ardından telefon dilini İngilizce yapınca Google Asistan yine İngilizce oluyor.
    General Mobile 5 plus kullanıyorum.teli İngilizce yaptım.assitani Türkçe. Hiç sıkıntı yok.

Google, more, setting, Google asistan setting, asistan, language, add. Türkçe dili seçin. Eğer Türkçe seçeneklerde yoksa yeni bir Google hesabı oluşturup o hesapla deneyin derim.

Bu şekilde oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirman37 -- 17 Aralık 2018; 10:35:11 >
  • Arkadaşlar bu telefondan almayı düşünüyoruz ithalatçı garantili diyor yani pasaport kaydı falan mı yapmamız gerekiyor ?

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-8-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000CH1XJ?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 17 Aralık 2018; 10:37:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Hayır kayıt gerektirmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewizsthank1

Hayır kayıt gerektirmiyor.
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yelkenli12 Y kullanıcısına yanıt
    Hangi surumu kullaniyorsunuz?

• güncelleme geldi
  • ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

Bana da simdi güncelleme geldi

• Geri çekilen güncelleme tekrar verilmiş ..

• ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★
    indirme tamamlaninca ikidir bu uyariyi aliyorum, guncelleme gerceklesmedi maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirman37

General Mobile 5 plus kullanıyorum.teli İngilizce yaptım.assitani Türkçe. Hiç sıkıntı yok.

Google, more, setting, Google asistan setting, asistan, language, add. Türkçe dili seçin. Eğer Türkçe seçeneklerde yoksa yeni bir Google hesabı oluşturup o hesapla deneyin derim.

Bu şekilde oluyor

Alıntıları Göster
    Yine olmadı. En son telefon dilini Türkçe yaptım. Bir müddet bu şekilde kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackeLectro

Bildirim ikonları ile alakalı gelişme varmi?
    Bildirim ikonlarının gözükmemesi durumu gene devam ediyorlar. Bir türlü % 100 verimli bir güncelleme olmuyor Xiaomi'de. İlla bir şeyleri eksik bırakıyorlar. Bağımlılık uzun sürsün esprisi var sanırım.
  • Banada geldi guncelleme. Ne yapalim yukleyelim mi

• quote:

Orijinalden alıntı: yelkenli12

Parlaklık otomatik

Büyük oranda mobile ağ bağlantısı kullanarak

İki adet oyun uygulaması kullanılarak

WhatsApp VS ve net kullanımı

Kasma VS yapmadan

Bir kaç özel optimize yaparak aldığım ekran süresi:

Daha iyisini elde edeceğim bir kaç optimize daha yaparak

Çünkü mi6 da bile 11 saat ekran süresi aldığım vardır

Kaldı ki bunda oled ekran VS gibi büyük etkenler varken hele

Neyse şimdi bile iyi

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2254898/a950d107-2dba-4faa-8d12-db10f89d9c7b.png[/simge]
    Ne gibi ayarlar ben şuan tel de çok az program yüklü olmasına ve pil tasarrufu nda kullanmama rağmen 6 7 saat ekran süresi alıyorum

• recep41 R kullanıcısına yanıt
    Çok büyük beklenti içine girmeyin zaten stabil olan cihazın hızı bir iki tık daha artmış sol üst köşe bildirim iconları geliyor 2 sn için de kayboluyor onu isteğine göre aktif-pasif yapabiliyorsun ..
    Ben geçen hafta gelip yarım saat'lik süre de geri çekilen güncellemeyi yakalamıştım bir cihazı her zaman son sürüm de tutmak avantajlıdır ..

• 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.