Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (660. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İndirdim. Herhangi bir soruna rastlamadım. Yaklaşık bir hafta oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şöyle bir sorunum var Letgo uygulamasını her açtığımda konumu gaziantep kayseri gibi başka başka iller gösteriyor yaşadığım yer ile alakası olmayan random konum atıyor böyle bişey yaşayan var mı aramızda ?
  • lido kullanıcısına yanıt
    Ankaradaydım istanbul attı ,
    Mersine geldim konya gösteriyor .

Konumu açınca düzeliyor ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yasakbölge kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam bende indiriceğim ama artık 1 ay bekliyorum sonra indiriyprum. Bende temizleyici kısa yolu gitti sizde de bu durum var mı

• Crome iyice saçmalamaya başladı. Eskiden içindeyken takılıyordu şimdi açarken takılıyor.

• aykutk A kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz takılma donanım haberde gezerken mi oluyor bence forum kaynaklı sıkıntı var diğer sitelerde yağ gibi akıyor

• merhaba selfie kamerası iyi ceken önerebılecegınz gcam varmı
    Birkaç sitede de açarken takılma yaptı google store de birçok insan, farklı marka telefonlar için android 10 ile crome uyumsuzluğundan bahsetmiş. Kötü komşu ev sahibi yapar misali opera browser kurdum bugüne kadar neden crome mahkum kalmışım diye kendime kızdım. Opera hem daha hızlı hem daha stabil herşeyden önemlisi reklam engelleme özelliği eklenti kurmadan kendi içinde var. Bundan sonra crome benim için bitmiştir.

• jervis kullanıcısına yanıt
    Bende duruyor. Belki kısa yol durumları sıfırlanmış olabilir. Tekrar uygulamaların kısayol izinlerine bakın yani ana menü için uygulama kısayolu oluşturma kısımlarına

• aykutk A kullanıcısına yanıt
    7 8 yıldır opera kullanıyorum bana göre en iyi tarayıcı

• Telefonu aralık 2018 de migrostan aldım daha aralık 2020 ye kadar garantisi var klavye yerinde amoled yanığı oluştu ve kamerayı açınca siyah siyah titremeler oluyor.Çözümü var mı ? İlla garantiye mi gidecek ? Telefonu migrostan aldım nereye garantiye vereceği mi de bilmiyorum.

• Dün 9.6.7.0 sürümünden 10.0.3.0 sürümüne geçtim Android 8 . Pişman oldum, sanki telefon ağırlaştı gibi. Üst sürüme yükseltmemi tavsiye eder misiniz?

• Mustafa Dümen kullanıcısına yanıt
    Hocam alt sürüme düşürü bataryada ciddi dğeişim oluuor 10 da

• jervis kullanıcısına yanıt
    10 dediğiniz Android 10mu yoksa miui 10 mu? Sistem Android 8 , miui 10 bende bataryada bir sorun yaşamadım.

• Biraz önce cihazıma 11.0.5.0 geldi haziran 2020 andoid güvenlik yaması. güvenlik açısından yeni sürüm iyidir
    Yükseltmemizi tavsiye edermisiniz o zaman?

• Mustafa Dümen kullanıcısına yanıt
    Hocam siz android 8 desiniz ben 8 den güncelleyeli çok çok uzun zaman oldu pek hatırlamıyorum açıkçası 8 de nasıldı diye

Benim bir sıkıntım yok yaklaşık 2 sene oldu cihazı alalı ve evet ilk zamanlardaki pil performansı tabi ki yok bunda gelen güncellemelerin de etkisi oldu lion pilin ömrü de doluyor verimi fiziksel olarak da düşüyor.
    Size güncelleyin diyemem çünkü güncelleyince telefonumda kasma geçişlerde lag oldu yazan çok arkadaş vardı konuda

Teşekkür ederim , konudaki mesajları biraz okuyayım duruma göre artık ya geçerim ya kalırım.

• Miui 12 global ne zaman gelecek bilgi varmi

• Ben de bu sorundan muzdaribim

• 
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.