Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (656. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Standart asistan çalışıyor evet. Ben yeelight kurdum ve ona sesli komut vermeye çalışıyorum, sıkıntı orada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu 11 güncellemesinden sonra sayfa kaydirmalarda takılmalar oluyor mu yoksa bende mi sorun var?

Eski sürümlere dönülüyor mu? 8.1e falan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey -- 16 Mayıs 2020; 9:51:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Babboable merhaba eski yazınızı okudum mezuna kalıp çok iyi bir derece yapmışsınız sizinle konuşabilir miyim bir şeyler sormak istiyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: BostanKorkulugu

s8+ plus : 1700 TL

s8 : 1600 TL

s9 : 1900 TL

s9+ plus : 2750 TL

Xiaomi Mi 9t : 1700 TL (1 Haftalık)

Xiaomi Redmi Note 8 Pro : 1350 TL (1 Haftalık)

Xiaomi Redmi Note 8 : 1200 TL (1 Haftalık)

Xiaomi Mi 8 : 1700 TL

güncel 2.el fiyatlarıdır. Hepsi temiz cihazlardan seçtim hangisini almalıyım. S8 telefonumu yeni sattım 1700tl ye.
    bu fiyatlar nerede
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsmail..58 -- 31 Mayıs 2020; 10:21:0 >
  • Arkadaşlar merhaba, telefonu yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. En son batarya maks. 2 saat ekran süresi vermeye başlamıştır. n11'den orijinal diye batarya aldım fakat daha kötü gitti. Deji batarya aldım. Şu anda 6 saate yakın ekran süresi almaktayım. Telefon ilk haline döndü. Batarya sorunu olanlar değerlendirebilir. Ben baya uğraştım orj. batarya için bulamadım. Bilginiz olsun. İyi forumşar
  • AnFoU kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar , telefonu nasıl açtınız , kapatırken sorun yaşadınız mı , video varsa paylaşabilir msiniz.

Sony z2 vardı bi kere açtım daha da kapatmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: jervis

Hocam selamlar , telefonu nasıl açtınız , kapatırken sorun yaşadınız mı , video varsa paylaşabilir msiniz.

Sony z2 vardı bi kere açtım daha da kapatmadım.
    Açmada sorun yok ama kapatirken yapistirici lazım.
    Mi8 in batarya degisimi çok kolay . Vida acip kapatmayi biliyorsan yaparsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgyur

Alıntıları Göster
    bilgisayarımdaki tüm vidalar yalama oldu. Hocam profesyonele vereyim mi bataraya değişimi için
  • ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

• Mi Flash ile fastboot rom Yükleme

• Merhabalar bi sorum olacak. Bir numarayı rehbere kaydediyoruz. Birkaç gün sonra kaydettiğim numarayı bulamıyorum. Silinmiş gibi sanki. İsimden arıyorum bulamıyorum numaradan yazınca çıkıyor. Daha önce kaydettiğim numaraların hepsinde aynı sıkıntı var neden acaba. Birde sürekli nereye kaydetmek istersiniz diye sormakta hotmaile kaydet dediğim zaman kayboluyor numaralar

• adigzel kullanıcısına yanıt
    Rehberin ayarlar kısmında kişi listesini yapılandır veya görüntülenecek kişiler bölümü olması lazım.Oradan kaaydettiğiniz yeri seçerek veya tüm kişiler kısmını seçerek görebilirsiniz.
  • Selamlar, telefonu fabrikada ısı tabancası var onunla açtım, yapıştırırkende ısı uyguladım yine yapıştı ilk iki sefer çok güzel ama üçünücüde tam tutmadı artık tabi. 15 liraya yapıştırıcı aldım netten gelince onunla yapıştıracağım. Zor bir işlem yok evdede saç kurutma makinası ile yapabilirsiniz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

Elinize sağlık hocam çok güzel keşke ben de becerebilsem böyle fotoğraflar çekmeyi

• Arkadaslar ben telefonu sifirladim ilk defa. Sarjim cok uzun gitmeye basladi. Birde bolgeyi hindistan secip temalardan oxygen os 10.0 indirdim. İconlar falan cok guzel geldi. Tavaiye ederim sizlere de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgyur

Alıntıları Göster
    Ben de kardeşimin mi8'ini yaptım öyle. Arka camı kırılmıştı, netten sipariş verip aldık.

Evde fön makinesiyle ve telefoncu aletlerimle açtım, arka kapağı taktım.

Ama sizi uyarıyorum, internetten aldığınız hiçbir arka kapak, kaliteli olmasını bırak orjinalinin yanından bile geçemez.

Orjinalini görmüşsünüzdür, içinde kaplama var ve ince bir sünger var. hem ısıyı dağıtıyor hem de darbelere karşı koruyor.
    Ama netten alacağınız hiçbir arka kapakta bunlar yok. En pahalısından tut en başarılı satıcısına kadar hepsi aynı kalitesiz ürünü satıyor.
    Kenarlarına şerit gibi çekilen gelen yapıştırıcısı yetersiz kalıyor, t8000 alıp yapıştırdık.
    İki tane kötü haber daha söyleyeyim, bu yan sanayi arka kapaklar orjinalindeki gibi pürüzsüz değil ve köşelere tam oturmuyor, orjinali gibi yeterince bükememişler.

Siz siz olun arka kapağı kırılsa bile değiştirmeyin. Gittiği yere kadar idare etmeye çalışın.

• quote:

Orijinalden alıntı: srsy

355 şarj döngüsünde bataryam 3300 mah seviyesine inmiş teşhir cihaz almıştım. 10.3.5 eu sürümündeyim tavsiye ederim beyler.
    Buna nasıl baktınız hocam program mi var

• Arkadaşlar memnun olduğunuz google camera apksi alabilir miyim? çektiğim resimleri göstermeme sıkıntısı yaşıyorumda.
  • anl_clk A kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun var hocam , galeride gözüküyor ama sağ alta tıklayımca gelmiyor.

• 
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.