Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ses açma kısmadan kastınız nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • system electronıc kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Halim5525

Yandaki ses kısma tuşuna basınca ilk basmayı algılamıyor yada geç algılıyor. Şuan 10.0.2.0 sürümündeyim ve hiçbir sorun yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler arkadaşlar. eşime bu hafta sonu migrostan 128lik Mi8 aldım, şimdilik telefondan genel olarak memnun ama özellikle facebook ve whatsapp üzerinden izlediği videolarda videoları bulanık gösteriyor. kendi kamerasıyla çektiği videolarda hiç bir sıkıntı yok ama bu sorun yüzünden telefondan soğumaya başladı.
    Bu sorunu başka yaşayan var mı? Bu sorunun bir çözümü var mı?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    Bende yok o. En son guncelleme ile yatay boş bildirim gelmesini ve o hatayı düzeltmişler ama geri çektiler güncellemeyi indiremedim

• Bu güncellemeler hem miu10 hem de android pie ilk guncellemeleri oldugundan sorunlu gelecektir. Kanimca 1 ay icinde duzelir.

Ornegin yapikredi icin tam ekran desteklenmedigi tam ekran ayarlar kısmında mevcut. Yani uygulama desteklemiyor henuz ve optimize edilmis. Miu ootimizasyon ayarlarini değiştirmesi gerek.

Asistan artik asidtan acikken ok Google komutunu çalıştırıyor. Yakin zamanda ana ekrandan da çalıştırır duruma gelecektir.
    Miu ince eleyip sık dokunmadan kolay guncelleme veriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: Halim5525

Yandaki ses kısma tuşuna basınca ilk basmayı algılamıyor yada geç algılıyor. Şuan 10.0.2.0 sürümündeyim ve hiçbir sorun yok.

Alıntıları Göster
    10.1.1 kullanıyorum bende böyle sorun yok hocam birde en son sürüm hala gözükmüyor bende türkiye bölge seçili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme dün geldi akşam güncellerim diyordum geri çektiler güncellemeyi kısa sürede tekrar getirirler ama

• Yeniden başlat" yaptığınız da ana ekran da saati 18:00 gösterip bir sn sonra normal saate döndüğünü görenler buradamı ?

• https://wetransfer.com/downloads/8d9e09b68f693c331c33844df647e1b120181226120107/1eb50b2899c12c0f3f9fc1496f8cda1120181226120107/36a663

şu sürümü bi deneyin arkadaşlar. ben bunu kullandım. aslında gece çekimiyle normal çekim arasında bi fark olmuyor pek ama sorunsuz çalışıyor en azından. sonucu bana bildirirseniz sevinirim.
  • WalterWhite00 kullanıcısına yanıt
    Bu çalıştı hocam gercı fotogram kalitesi arasında pek fark göremedim düşük ışıkta denerim akşam .
  • arkadaşlar merhaba.

Klişe olacak biraz burdan çok kişi muhtemelen sormuştur ama bi kaç sayfa geriye baktım bunla alakalı birşey göremedim. Günlük 2-3 sayfa yazıyorsunuz yetişemedim fazla

3bin tl ye migrostan almayı düşünüyorum cihazı.

3335 tl ye cepport satıyor gittigidiyorda mi türkiye garantili yazıyor sizce gereği var mı? migros gibi bir şirketten problem yaşayacağımı sanmıyorum ama sizede sormak istiyorum.

Ek olarak Asus Zenfone 3'den geçeceğim baya fark var alışırım muhtemelen. Bu fiyatlara kafama yatan tek telefon bu oldu. sizlerin önerisi nedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

arkadaşlar merhaba.

Klişe olacak biraz burdan çok kişi muhtemelen sormuştur ama bi kaç sayfa geriye baktım bunla alakalı birşey göremedim. Günlük 2-3 sayfa yazıyorsunuz yetişemedim fazla

3bin tl ye migrostan almayı düşünüyorum cihazı.

3335 tl ye cepport satıyor gittigidiyorda mi türkiye garantili yazıyor sizce gereği var mı? migros gibi bir şirketten problem yaşayacağımı sanmıyorum ama sizede sormak istiyorum.

Ek olarak Asus Zenfone 3'den geçeceğim baya fark var alışırım muhtemelen. Bu fiyatlara kafama yatan tek telefon bu oldu. sizlerin önerisi nedir.
    Mi8 çok sıkıntılı bir telefon. MiUi forumda sürekli Mi8'deki sorunlarla ilgili konular açılıyor. Yazılımsal olarak stabil bir cihaz değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

Mi8 çok sıkıntılı bir telefon. MiUi forumda sürekli Mi8'deki sorunlarla ilgili konular açılıyor. Yazılımsal olarak stabil bir cihaz değil.

Alıntıları Göster
    zenfone 3 de ufak tefek problemler yaşıyorum ( Ghost touch , kamera focus yapmıyor ) servise göndereceğim yerine bi cihazım yok bu yüzden düşünüyorum aslında. 2 yılıda doldurmak üzere . Asus 5 e baktım onda da kronik problemler var ve işlemci konusunda baya geride kalıyor, 5z fiyat olarak şuan biraz daha fazla. bu cihaz yazılım konusunda bi düzen tutturamamış şimdi bende baktım forumlara genel şikayetler yazılım üzerine. düzelir mi bilinmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 27 Aralık 2018; 14:26:8 >

• Unknown Jack kullanıcısına yanıt
    Telefonda İş ve özel fotoğraflar olduğu için akşam düşük ışık ve tamamen karanluk olacak şekilde çeker atarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unknown Jack kullanıcısına yanıt
    Telefonda İş ve özel fotoğraflar olduğu için akşam düşük ışık ve tamamen karanlık olacak şekilde çeker atarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    gün ışığında renk tonları hariç pek farketmiyor hocam. düşük ışıkta google camera daha detaylı çekiyor ancak. siz de xiaomi camera'nın gece modu ve google camerayı kıyaslayıp bize sonucu bildirirseniz sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterWhite00 -- 27 Aralık 2018; 14:39:50 >
  • quote:

zenfone 3 de ufak tefek problemler yaşıyorum ( Ghost touch , kamera focus yapmıyor ) servise göndereceğim yerine bi cihazım yok bu yüzden düşünüyorum aslında. 2 yılıda doldurmak üzere . Asus 5 e baktım onda da kronik problemler var ve işlemci konusunda baya geride kalıyor, 5z fiyat olarak şuan biraz daha fazla. bu cihaz yazılım konusunda bi düzen tutturamamış şimdi bende baktım forumlara genel şikayetler yazılım üzerine. düzelir mi bilinmez.

Alıntıları Göster
    Dün akşam ankamall vatan bilgisayarda 5Zyi görünce çok beğenmiştim. ama batarya olarak biraz zayıf sanırım. yazılımsal sıkıntılar 5Z'de de var mı? bir de Asus kullanıcısı bir elin parmaklarını geçmiyor. oysa zebil gibi Xiaomi kullanan insan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: iquique

Dün akşam ankamall vatan bilgisayarda 5Zyi görünce çok beğenmiştim. ama batarya olarak biraz zayıf sanırım. yazılımsal sıkıntılar 5Z'de de var mı? bir de Asus kullanıcısı bir elin parmaklarını geçmiyor. oysa zebil gibi Xiaomi kullanan insan var.

Alıntıları Göster
    şuan kullandığım telefonda yaşadığım sorunlar yüzünden önyargılıyım zaten asus a.

zenfone 2 laser kullandım hiçbir sorun yaşamadım zenfone 3 de yukarda yazdığım problemleri yaşadım o yüzden geri planda 5z benim için.

• quote:

şuan kullandığım telefonda yaşadığım sorunlar yüzünden önyargılıyım zaten asus a.

zenfone 2 laser kullandım hiçbir sorun yaşamadım zenfone 3 de yukarda yazdığım problemleri yaşadım o yüzden geri planda 5z benim için.

Alıntıları Göster
    ama hakkını verelim dış görünüş olarak 5Z çok güzel etkileyici bir telefon. hele o arka kapağı mükemmel olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.