Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: martin palermo

instagramda 128 gb için 3800 tl fiyat dönüyor ama teyit ettiremedim daha

Migros fiyatı uygun mudur o halde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • boraaaaa B kullanıcısına yanıt
    Bence şu an ki kurla uygun ilk çıktığı kurla biraz pahalıydı.
  • Lansmanın tanıtımını canlı youtubeden izleyebilirmiyiz ? Donanım haber verirmi ki canlı olarak ?
  • cinaski12 C kullanıcısına yanıt
    ben eski samsung kullanıcısıyım . mi8 de en beğenmediğim nokta tüm uygulamaların masa üstünde olması. diğer androidlerde ki gibi menu altında tüm programlar olsa daha güzel olurmuş. eğer öle bi uygulama varsa da ben bulamadım sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainoffire

ben eski samsung kullanıcısıyım . mi8 de en beğenmediğim nokta tüm uygulamaların masa üstünde olması. diğer androidlerde ki gibi menu altında tüm programlar olsa daha güzel olurmuş. eğer öle bi uygulama varsa da ben bulamadım sanırım
    Mesela benim de en sevdiğim özelliklerden biri bu. Kullanmadığım uygulamanın telefonda işi ne? Çöplüğe dönüyor telefon. Az kullanılanlar da tek bir klasör altında toplayabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros ve kipada'ki mi8 ler ne garantili? xiaomi Türkiye acılınca bu aldıklarımıza garanti desteği vericek mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Prience

Migros ve kipada'ki mi8 ler ne garantili? xiaomi Türkiye acılınca bu aldıklarımıza garanti desteği vericek mi ?
    Ritzy garantili. Xiaomi Türkiye açıldığında bu cihazlara garanti desteği vermeyecekmiş.
  • Dolardaki artıştan dolayı artık alayım ben de dedim ama Adanada hiç bir Migros şubesinde yokmuş.
    İstanbulda olup olmadığını sordum, ona da baktılar ama orada da yokmuş. Bildiğiniz her hangi bir Migros veya Kipa şubesinde kalan ürün var mı?
  • Kafama takildi arkadaslar şu ortamda 3800 mi 8 e vermek yerine 4bin civarina s9+ almak daha mantikli degil mi en azindan samsung tr garantili olmasi bakimindan

• Dun bahaettigim sekilde baska ile yola cikmadan arayip oradaki migrosu sordum.bitmis.ya da bitmedi de zamli fiyattan satmak icin oyle diyorlar bilemiyorum.Artik resmi distribitör garantili bir telefon alana kadar beklerim gibi gorunuyor.Bir telefon almak bu kadar zor olmamali. İnanin nisan ayindan beridir mi8 kovalıyorum

• Hem çentik hem de alt çerçeveli tasarım bence olmamış. Alt çerçeve varsa çentikli yapı anlamsız oluyor.

• Arkadaşlar benim unlock sürem doldu unlock yaptım sonra global rom nasıl yüklenıyor anlatan bi link atabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Ritzy garantili. Xiaomi Türkiye açıldığında bu cihazlara garanti desteği vermeyecekmiş.

Alıntıları Göster
    Migros hem 3400 liraya satıyor hem Xiaomi TR garantisi yok ha. Rezillik. Beklemek en iyisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çinden alınmış global rom yüklü pasaport kayıtlı mi8 buldum 3150 TL alınır mı? Sorun yaşanır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Migros hem 3400 liraya satıyor hem Xiaomi TR garantisi yok ha. Rezillik. Beklemek en iyisi.

Alıntıları Göster
    İyide telefon 3900 hepsiburada da falan iyi değilmi fiyat..

• İzmir bornova kipadageldigi gün bitti dediler acaba gaziemir de varmıdır bilgisi olan var mi

• Migros'un yeni kataloğunda da Xiaomi Mi 8 3.399 TL görünüyor. Bu katalog döneminde alamayanlar, yeni katalog döneminde ellerini çabuk tutsunlar bence.
  • hamemo kullanıcısına yanıt
    Alırız belki ama adamlar çok az getiriyor. İspartada ki migros 2 tane gelmiş o gun Bitmiş

• Samsun migroslarda var telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Migros'un yeni kataloğunda da Xiaomi Mi 8 3.399 TL görünüyor. Bu katalog döneminde alamayanlar, yeni katalog döneminde ellerini çabuk tutsunlar bence.
    Bugün Adanadaki migrosları sorgulattım yok, istanbuldakileri de sorgulattım yok. Acaba yarından itibaren gelecek stoklardan haberleri yok mu? Migros elektronik sitesinde ürün görünüyor ama sepete eklenemiyor. Yarın şansımı bir kez daha denicam bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.