Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Pazar gecesi 11.11.2018 N11 indiriminden almış olduğum (Techpazar firmasından) 6/128 GB Mi8 imle aranıza katıldım bugün. Önceki telefonum da Mi5 ti. Cihaz Global Version ile geliyor. Delta garantili, priz girişi Türkiyeye uygun, mavi renk. İmeileri kontrol ettim BTK kayıtlarında her iki sim de kayıtlı gözüküyor. Bu firmayı tavsiye ederim arkadaşlar. Gayet akıcı. Zaten aşina olduğumuz için bizleri pek şaşırtmıyor. Ama inanın Xiaomi kullanan, bir daha başka telefonu zor kullanır. Ben şahsen kullanmak da istemiyorum. Hele o samsungun touchvizinin yüzüne bakmam. Dört arkadaşımı Xiaomici yaptım. Beşinci de birkaç güne olacak.
    İşin muhabbet kısmını geçelim şimdi. Daha bir saat oldu kuralı telefonu ama ilk izlenimler; işlemci kendini hissettiriyor, tepkiler çabuk. İnternet hızı Cat 16 1000 Mbps. Tabii en hızlısı ülkemizde Turkcell olmasına rağmen bu hızın yarısını ancak verebiliyor. Fotoğraf birkaç tane çektim. Çok süper denmez, gerekli incelemeler internette var zaten. Asgari müşterekte iyi bir iş çıkarmışlar diyebiliriz.
    Oyun deneyimim olmadı ama birazdan oynayacağım.
    Mavi renk ömre bedel. Tadını çıkaralım hep birlikte. Herkese hayırlı Mİ ler.

• MIUI 10 - China Stable MIUI V10.0.11.0.OEACNFH yayınlandı, 329 MB.

-Optimized system performance
    -Fixed bugs

Artık 10 günde bir update yayınlamaya başladılar, garip...
  • Ekranin sol ustunde iconlar cikmiyor jnsallah bi bugdir ve farkındalardir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lWolkyl

Ekranin sol ustunde iconlar cikmiyor jnsallah bi bugdir ve farkındalardir
    Beta sürümlere eklendiğini okumuştum, bir süre sonra Stable sürümlere de gelir sanırım...
  • 8.11.8 global beta yükledim kamera ya gece cekimi ozelligi ve on kamera portre modunda studyo lighting ozelligi geldi ve root vs baska bir sey yaadan google kamera da yukledim sorunsuz calisiyor ve gece modu bir tik daha iyi calisiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoloji16

mi8 e henüz imei atılmıyor. Daha onun yolunu bulamadılar. öyle bişi olsa sıfır 128gb mileri 2400e satıyorlar.

Alıntıları Göster
    peki sadece xiaomi için mi geçerli bu diyelim poco f1 modelini alsam ona imei atılır mı? yada huawei p20 pro ya atılıyomu bi bilgin var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurcanfb86

teşekkür ederim öncellikle mesajıma cevap verdiginiz için. Ben bide telefoncuya da sordum bunu imei attırabiliyorsun 150 tl ye tabi bu anladığım kadarıyla riskli oluyor. Yada eski bi telefonun imeisini kopyalıyomuşsun kırıp atarak. Eğer bu şekildeyse riski yoksa ben kayıtsız almayı düşünüyorum açıkcası. Yoksa nedir o 5bin tl telefona paramı verilir ya yazık günah. Rezillik diyorum boyun bükmekten başka yapacağımız birşeyde yok bu duruma malesef..
    xiaomide malum iş yokuşa gidiyor, hiç çözülememe ihitmali bile olabilir. yaparım diyene de şimdilik güvenme :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurcanfb86

peki sadece xiaomi için mi geçerli bu diyelim poco f1 modelini alsam ona imei atılır mı? yada huawei p20 pro ya atılıyomu bi bilgin var mı?

Alıntıları Göster
    poco'da da imei atma durumu yok
  • Mi 8 de titreşim çok zayıf bendeki cihazda, bu genel bir durum mudur yoksa bendekinde mi bir sıkıntı var?
  • 11.11 de n11 Techpazar'dan aldığım 128 GB siyah renk bugün geldi. Global versiyon ve şarj cihazı TR uyumlu. Global etiket yapışık vaziyette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matis01 -- 14 Kasım 2018; 21:6:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matis01

11.11 de n11 Techpazar'dan aldığım 128 GB siyah renk bugün geldi. Global versiyon ve şarj cihazı TR uyumlu. Global etiket yapışık vaziyette.
    Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Ben de mavisini aldım aynı firmadan, bugün kullanmaya başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman1968

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Ben de mavisini aldım aynı firmadan, bugün kullanmaya başladım.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Sizinkide hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman1968

Alıntıları Göster
    Benim de 128 gb mavi geldi bugün, hayırlı olsun herkese.

Birkaç sorum olacak arkadaşlar
    -Boot Loader kilidini açmak çok mu gerekli, hep bu muhabbeti okuyorum
    -Yüklememi tavsiye edeceğiniz programlar var mı?
    ilk sayfayı okudum ama genelde tanıtım ağırlıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextrr

Benim de 128 gb mavi geldi bugün, hayırlı olsun herkese.

Birkaç sorum olacak arkadaşlar
    -Boot Loader kilidini açmak çok mu gerekli, hep bu muhabbeti okuyorum
    -Yüklememi tavsiye edeceğiniz programlar var mı?
    ilk sayfayı okudum ama genelde tanıtım ağırlıklı

Alıntıları Göster
    Swiftkey klavye, google camera
  • freeman1968 F kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanım
    fiyat olarak kaça geldi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba bu telefonu almayı düşünüyorum p20 ile arasında kaldım. Ne gibi sorunları var forumda çok global rom çin romu tartışan gördüm yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir1910

Merhaba bu telefonu almayı düşünüyorum p20 ile arasında kaldım. Ne gibi sorunları var forumda çok global rom çin romu tartışan gördüm yardımcı olursanız sevinirim.
    Ben yeni çıkan modellere bakmanızı öneririm.
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkan olarak hangilerinden bahsettiniz anlayamadım 3000-3500 fiyat aralığında p20 ile mi8 göze çarpıyo başka bulamadım açıkçası.
  • Mi8 lite 6 gb olani nasil hocam inceleme firsati olan oldumu

• Ağabeylerim kardeşlerim kayıtsız sıfır cihaz 6 ya 128 alıcam yarın 2550tl ye değer mi bi sıkıntısı varmı cihazın one plus 5t telefonum var elimde kız arkadaşıma vereceğim onu malum telefonunu kırdığı için 1900 e üstüne 650 tl vereceğim ne dersiniz bu konu hakkında nasıldır iyimidir ?

Saygılarımla...

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.