Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi akşamlar. Dün amazonda indirimde iken mi 8 64 gb lık telefonu 3.135 tl den siparişini verdim. indirime düşer düşmez hızla siparişi verdiğim için rengine bakmamışım. Sipariş ettiğim telefon mavi renkte. Ama ben özellikle siyah istiyordum. Telefon elime geçmedi ama mavi renkten dolayı siparişi iptal ettim. Ama kargoya verildiği için hala ürünü alma şansım var. Sizce iyi mi ettim kötü mü ettim? Siyah renk için tekrardan indirim beklemem lazım.
    ikinci sorum ise, cihazın garantisi xiaomi türkiye garantili. Bu cihaz için en iyi garanti hangisi oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutk

üretiyorum hatta reklam parası alıyorum :)Okumuşun önceki mesajları ama anlamamış olmalısın ki bu şekilde yazmışınız. Bu fiyata muadil varsa ok yoksa bana göre p20 pro tabiki daha iyi diye yazdım önce yazdıklarımda da, global sürüm son güncelleme yapan biri sizin yazdığınız bir sorunu yaşamıyor çünkü onlar çözüldü tabi donanım olarak sıkıntı yoksa dedim. İki sorum olacak bu telefonu kullanıyormusunuz güncel yazılımla, yazdığınız sıkıntılar var mı sizde varsa mesaj atıp özelden nasıl çözeceğiniz konusunda ben yardımcı olacağım. Kimseye atar yapmıyorum estağfurullah, yanlış yönlendirme yapınca siz vebal almıyacakmısınız huwai de sıkıntı çıkarsa.Neyse isteyen istediğini alsın kullansın benim şahsi, altını daha öncede çizdim şahsi fikrim kullanıcısını üzmez ama sonuçta kul yapısı bugün 15 bin verilen telefonda bozulabiliyor.
    arkadaş yorum görüş istemiş, kimse de bişey yazmamış. ben kendi görüşümü belirttim ki bunu hala da devam ederim, xiaominin hiç bir telefonu 3500 tl etmez. bu telefonu 1980 tl ye alma şansım vardı, fazla masraf yapmayayım dedim poco f1 aldım 1500e. artık iyi kötü görücez.

huawei de sorun çıkarabilir, ama en azından sorun çıkınca kendim kullanma ihtiyacı hissetmesem de karşında işini çok iyi yaptğı söylenen bir servis varmış. xiaomi servilseri gibi otu boku kullanıcı hatası diye reddetmiyorlardır muhtemelen :)

ben mesajımda sorunlar çıkabilir dedim, yani çıkan da var çıkmayan da, telefona 3500 lira verecek kişi, 1 kişinin yuvarlak mesajı ile gidip parayı basmaz sanırım. ki bak kendisi de yazmış, xiaomi forumlarında yazılımla alakalı çok şikayet okudum diye. bence sen bana yardım edeceine arkadaşa özel mesaj at ne sıkıntılar gördün ben sana onların açıklamasını/çözümünü söyleyeyim de. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ercans07

hocam çok teşekkür ederim geri dönüşün için. Gerçekten kafayı yemek üzereyim telefon bakacağım derken.
    Mi8 türkiye forumuna girdiğimde çok fazla yazılımsal sıkıntıyla uğraşdıklarını görüyorum. Bence bu cihaz 4-5 ayda kendini bulacak ama şu an sıkıntıları var belli.
    P20 Pro 5000 TL, mate 10 pro 3700 falan. Ben görünüm olarak Mi 8'i daha çok beğenmekle birlikte yazılım nedeniyle sanırım huawei tarafına kayıyorum.
    Tekrardan çok teşekkür ederim dönüşünüz için. Telefonu kullananlardan bilgi almak her zaman daha önemli benim için

Alıntıları Göster
    hocam ben telefonu aktif olarak kullanmıyorum, kullanan arkadaşlarım var ama öyle dert edecek sorunlar yaşamadılar. genel olarak memnun hepsi. ya da 3800 lira verdiler diye kötü bu telefon diyemiyorlar . ama xiaomi telefon modelleirnin konularında fink atıyorum. kendim de xiaminin başka bir modelini kullanıyorum. benim yorumumla kayma, bak mesajlaştığım bir akradaş var bu konuda, kendisi baya bi bilgili sanırım mi8 konusunda. malesef sana cevap vermemiş bugune kadar ben yorumumu yazınca bana karşı atara geçti biraz, ona sor aklındaki şüpheleri belki giderecek tatmin edici cevaplar verir.

@Yılın Uyesi ; Bence renk konusunda takıntı yapma, şeffaf kılıfla vs kullanmayacaksan rengin önemi yok. ek olarak değişiklik iyidir, mavi daha ilgi çekici bir renk, ortamda farkettirir de kendini :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 13 Kasım 2018; 1:4:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhurcanfb86

Merhaba arkadaşlar,
    Bende bu telefonu uzun zamandır almak istiyordum ve sizin tavsiyelerinizi alarak sonunda gerçekleştirme kararı aldım. Telefonu tabikide fazla vergilerden olan tutarlar sebebiyle pasaport kayıtlı bi şekilde almak istiyorum. Şuan telefon 2400 tl civarlarında. Fakat biraz siteleri inceledigimde mi 8 yeni güncellemesi yapılınca dil desteklemiyomuymuş neymiş. Bilen arkadaş iza edebilirse çok sevinirim. Birde bu telefonlar ilk geldiğinde pasaport kayıtlı 3000 tl ye bulunuyordu. Şimdi neden 2000-2500 arası bi fiyat aralığında sunuluyor ben anlamış değilim. Yardımcı olursanız gözüm kapalı almak istiyorum. E malum kaç seneden beri 5s kullanıyorum. Telefon artık değiştir beni diyor. Bende inşallah bu tercimi mi 8 olarak yapacağım. Teşekkürler şimdiden
    2000 2500 arasındakiler papaport kayıtlı değildir. sahibinden vs üstünden bakıyorsan orda ilan açmak için mecburen seçim yapman lazım ve kayıtsız seçeneği yok. he 2500 e orjinal pasaport kayıtlı satan varsa da dakika durma zaten :)

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarınızda bana göre eder etmez cümlesi bile ön yargınızı gösteriyor. Şunun cevabını verin tamam haklısınız diyecem polimik için yazmıyacam, yazılımsal mi 8 de şu anda ne sıkıntı var, snapdragon i845, 6 gb ram, amoled ekran, 128 gb bellek, dxomarkta s9 plusla aynı puanı almış fotoğraf konusunda ve garantili 3500 tl civarı tek bir telefon gösterin eder mi etmez mi insanlar ona göre karar versin size bedavada verilse belliki mualif olucaksınız ki mi 8 kullanmadığınızı söylemişsiniz. Kullanmadığınız telefon ve burda başkalarının yorumuyla tavsiye etmeye çalışıyorsunuz, ben uzun yıllar huwai mate 10 da kullandım huwai de iyi marka güzel telefonları var ama bu fiyat aralığında da bu telefonun muadili yok dedim. P20 pro su bu fiyat olsa onu alırdım mesela, çok insana özelden yazıp, problem olmayan ama problem diye düşündükleri durmlarda yardım etmişliğimiz var. Hiç bir zaman marka fanatizmi yapmam fiyat performans kriterine bakar sizin gibi subjektif konuşmam. Atarım giderim yok aklın yolu bir sadece o arkadaşta okuyordur herhalde yazılanları ikinci kez tekrara gerek yok, yuvarlak cümle demeniz bile komik çok güldüm. Elinizde olmayan telefonla ben yuvarlak cümle kurduysam sizin ki olsa olsa küre olur o zaman:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutk -- 13 Kasım 2018; 1:47:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutk

Yazdıklarınızda bana göre eder etmez cümlesi bile ön yargınızı gösteriyor. Şunun cevabını verin tamam haklısınız diyecem polimik için yazmıyacam, yazılımsal mi 8 de şu anda ne sıkıntı var, snapdragon i845, 6 gb ram, amoled ekran, 128 gb bellek, dxomarkta s9 plusla aynı puanı almış fotoğraf konusunda ve garantili 3500 tl civarı tek bir telefon gösterin eder mi etmez mi insanlar ona göre karar versin size bedavada verilse belliki mualif olucaksınız ki mi 8 kullanmadığınızı söylemişsiniz. Kullanmadığınız telefon ve burda başkalarının yorumuyla tavsiye etmeye çalışıyorsunuz, ben uzun yıllar huwai mate 10 da kullandım huwai de iyi marka güzel telefonları var ama bu fiyat aralığında da bu telefonun muadili yok dedim. P20 pro su bu fiyat olsa onu alırdım mesela, çok insana özelden yazıp, problem olmayan ama problem diye düşündükleri durmlarda yardım etmişliğimiz var. Hiç bir zaman marka fanatizmi yapmam fiyat performans kriterine bakar sizin gibi subjektif konuşmam. Atarım giderim yok aklın yolu bir sadece o arkadaşta okuyordur herhalde yazılanları ikinci kez tekrara gerek yok, yuvarlak cümle demeniz bile komik çok güldüm. Elinizde olmayan telefonla ben yuvarlak cümle kurduysam sizin ki olsa olsa küre olur o zaman:)
    birader anlama zorluğu çekiyorsun sanırım. sorunlar çıkabliyor demekle sorun var demek farklı şeyler. 1 telefonda sorun var diye hepsinde de olcak bişey de değil. hani insan kullanmasa bile yazılan çizilenden bilgi sahibi olabiliyor. ki kullansam da bende sorun yoksa telefonda bişey yok taş gibi çatır çatır telefon da demem zaten.

hayır adam ayın 10 unda sormuş, bik bik ötüp bana cevap yetiştriemeye çalışacağına adama 2 satır cevap verseydin de bu anlamsız geyiği uzatmasaydık. ek olarak bu paraya muadil yok diye bu telefon 3500 lirayı hakediyor mu oluyor ? ya da diğerlerin hakettiği anlamına mı geliyor. bunu 2000 liraya satan alideki firma da kar ediyor, tr ye getirenler ne yapıyormuş ta 1500 lira fark koyup satma hakkını görmüşler kendilerinde. he ama pardon, 6gb ram 128 hafızalı muadil olmadığı için nasılsa alacaklar diyolardır :)

al bildirimlerle alakalı sorun konusu, 1 kişi de değil. kameada sorun yaşıyorum diyen de var.https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-8-cesitli-sorunlar.30668/

bi ürün hakkında yorumda bulunak için kullanmak gerekmez, xiaomi muhalifi de değlim, aksine çevremdekilere de aldırmışlığım vardır. ama şunu kabul etmen lazım ki fanatik olmayan her xiaomi kullanıcıs kabul eder, xiaomi yazılım olarak öyle mükemmel işler çıkarmıyor. belki amiral telefonlara 1 tık daha özen gösteriyorlardır ama a yı düzellttik dedikleri yerde b bozuluyor vs vs. her hafta güncelleme çıkıyor çıkan bir güncelleme öncekinden de bişeyler götürüyor. şimdi de mi10 alanlar şarjların daha az gitmeye başladığını yazıp çiziyor. şimdi bunu söylemek için benim de mi10 mu kullanmam lazım da bu konu hakkında yorum yapabileyim ?

poco f1 in mi8 den daha pahalıya ya da aynı fiyata satılmasının sebebi senin gibi bu paraya daha iyisi var mı dieynlerden dolayı. nasılsa alacak kitle var itele iteleyebildiğin kadar diyor adamlar.

Bana bak edebini takın bık bık ötme falan diye abuk cümleler kurma, terbiyesizlik yapma, saçma yorumlarını da kendine sakla

• aykutk A kullanıcısına yanıt
    hocam telefonu nereden aldınız ve hangi romu kullanıyorsunuz?
    Ben 1 haftadır 3000-4000 TL bandında bütün telefonları araştırıyorum, incelemeleri izliyorum, kullanıcı forumlarını okuyorum. Hiçbiri kusursuz değil önce bunda bir anlaşalım.
    Ben sıradan bir kullanıcıyım. Telefonu alacağım, güncelleyeceğim ve bana sıkıntı büyük bir sıkıntı çıkarmayacak, tek derdim bu. ROM atma işiyle falan asla uğraşmam, öyle bir durum olursa pişman olurum. Resmi güncelleme geldikçe yaparım sadece.
    Mi 8 ile forumlarda okuduğum; 1) GPS'in hala sıkıntılı olduğu arkadaşlar var. Mi 8'in kendi forumundaki çözümler bile çare olmayan arkadaşlar var. Bu çok büyük bir sorun, ben 3500 TL verdiğim bir telefonun GPS'i sağlam olsun isterim.
    2)Bildirim ikonu sorunu hadi neyse, görmezden gelinebilir.
    3) Xiaomi türkiye forumunda yeni telefon alan arkdaşlar şebekenin zaman zaman çekmemesinden şikayetçi.

Bu sorunlar garantisi iyi bir firma olsa benim için önemli değil, donanımsal ise yenisiyle hemen değiştirirler derim. Ama garantisi sağlam olmayan bir firmada telefonun bu sorunlarla gelme ihtimali beni Xiaomi'den oldukça soğuttu. Umarım kendimi anlatabilmişimdir. Tek derdim basit bir kullanıcı olarak büyük sıkıntıları olmayan, kaliteli bir telefon almak.

• Dün amazonda xiaomi TR GARANTİLİ 3100 küsüre satıldı bilginiz olsun alcak olanlar beklesin.

• Yılın Üyesi kullanıcısına yanıt
    Kılıfsız akıllı telefon kullanılmaz ki hangi renk kılıf takarsan telefonun artık o renktir ben mesela spigen in siyah kalın kılıfıyla kullanıyorum arkasının rengi zaten siyah olmuş oluyor ya da zorenin kırmızı silikon kılıfıyla kullanıyorum kırmızı oluyor şeffaf kılıfların alayı sararıp iğrenç oluyor o yüzden bence mavi renge takılma yine de sen bilirsin

Xiaomi Türkiye evofone garantisi oluyordur benim cihaz kvk mesela migros ritzy garantili satıyor delta garantili alanlarda oldu sanırım bence hepsi aynı paralel ithalat kafası çok fark etmez

• ercans07 E kullanıcısına yanıt
    Global rom 10.02 ve 10.03 de gps sorunu yok tabi donanımsal değilse uzun zamandır da bu sorunlarla ilgili burda yazılmadı ama geçmiş sayfalara bakarsanız devam ediyor diye düşünürsünüz veya otomatik olarak güncelleme yapmazsanız olabilir sorun daha önceden olması değil artık bu sıkıntı yok rom falan atmanıza da gerek yok, satıcıyla konuşun global sürüm olup olmadığını öğrenin mesela

Bak şimdi geldi aklıma, çıkalı 1 sene olmuş telefonu nasıl uzun yıllar kullandın sen? Işınlanma falan mı buldun yoksa senin şehirde yıllar su gibi akıp mı geçiyor? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lido kullanıcısına yanıt
    Dedikleriniz doğru aslında. Telefon siparişi verirken spigen kılıflara da bakmıştım. HB spigen kılıflarda indirim vardı. Ben de siyah olanından bir tane aldım. Teşekkür ediyorum..
    Hocam xiaomi türkiye forumunda son güncellemelere rağmen hala GPS sorunu yaşayanlar var. Anlatmak istediğim nokta da bu zaten. Garantisine güvensem donanımsal sıkıntı varsa değiştirirler der veririm 3500 TL'yi. Ama ithalatçı garantilerin nasıl olduğunu hepimiz biliyoruz. İnsan bu paraları verince bu riski göze alamıyor malesef. Yazılımı sağlam ya da garantisi sağlam bir firmaya yöneliyor ister istemez. Yine diyorum bence 4-5 sonra yazılım sorunları tamamen halledildiğinde çok güzel bir cihaz olacak. Ama halledilmezse kısmı var işte, şu anda o riske girecek bütçem yok. Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim.
  • scorpion4201 S kullanıcısına yanıt
    Spigenle kullaniyorum uyumlu hocam

• gs01 G kullanıcısına yanıt
    Yok mi ye özel kupon değil. Tık hızında kupon. 3500 TL üzeri 355 TL indirim vermişti.

"bi ürün hakkında yorumda bulunak için kullanmak gerekmez" böyle bir kafa yok güzel kardeşim. Ürünü alıp sorunsuz kullananlarda var sorunu olup şikayetçi olan da. Kıyasladığınız cihazlarla arasında 1500-2000 TL fark var gerçekten komik. Sorunsuz telefon mu var piyasada? Varsa söyleyin herkes bilsin. Yoksa sırf laf olsun diye milleti burada zan altında bırakmaya ve seviyesizce konuşmaya teşvik etmeyin. A marka B marka farketmez illaki yazılımsal sorunlar olabilir, olacaktır da. Firma bunun çözümünü sunuyorsa, bunun için çalışıyorsa bu bir + dır. Burada kıyas yapacaksanız önce donanımına bakacaksın sonra da fiyatına. Eğer şartlar eşitse yada değişkenler çok fazla değilse o zaman sağlıklı bir kıyaslama yapabilirsin. 5000 TL lik bir cihazla 3000 TL lik bir cihazı kıyaslamanın mantığı yok. Şu bir gerçek Xiaomi'yi severim ama yazılım konusunda kendisini biraz daha geliştirmesi ve kullanıcının geri dönüşlerini dikkate alması lazım. Burada Xiaomi'yi yada X firmayı savunmuyorum ama öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki 5k lık cihazlarda hiç sorun yokmuş gibi tavsiye veriyorsunuz. Örnek vermek gerekirse burada mi 8 ve op6 yı kıyaslarsın ama kamera vb konularda en üst düzey donanıma sahip bir p20 pro ile mi 8 in kamerasını kıyaslayıp mi 8 alma kardeşim git p20 pro al demek saçmalık. Herkes cebindeki parasına ve istediği özelliklere göre cihaz seçimi yapıyor. Sonuçta kimse parasını sokakta bulmuyor. Aynı donanıma sahip zamanla çözülen ufak tefek yazılımsal sorunları olup cihaz almak varken neden 2000 TL fazla para vereyim? Bu bahsedilen sorunlar sizin için hayati bir değere mi sahip? O zaman almayın arkadaşlar. Xiaomi fanı değilim. Birçok marka telefon kullandım ama kullanmadığım bir cihaz için hiçbir zaman başkaları sorun yaşıyormuş diye boş yorum yapmadım. Şuan Mi 8 kullanıyorum tek sorun aod da bildirim ikonlarının gözükmemesi. Onu da zamanla çözerler aman aman bir problem değil benim için. Bu tarz sorunlar için sabırsız bir kullanıcıysanız Xiaomi biraz üzebilir ama sabırlıysanız ve dert etmezseniz eninde sonunda sorunlar çözülüyor. Çünkü Xiaomi böyle bir firma bilenler bilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Arkadaşlar hb da satılan mi 8 türkiye garantili olan global versiyon mu şarj aleti türkiye uyumlu mu xiaomi türkiye olarak satılan en uygun fiyatlı alınır mı daha önce alan var mı.
    Arkadaşlar soruma cevap verecek yok sanırım.

• Aegean-Man kullanıcısına yanıt
    Biraz mi 8 konusuna bakayım dedim @SPaCeLoRD un ilginç yorumları, hatta haddini aşan hitapları ile karşılaştım. Güzel yorumlamışsınız elinize sağlık. Mi 8 kullanmıyorum, ikinci telefon olarak siparis verdim olumlu olumsuz yorumlara bakmayarak .

@SPaCeLoRD iphone x kullanıyorum. Aralik 2017 den berii kullanıyorum arada 2 ay kadar huawei serileri girdi mate 10 /mate 10 pro . Ama tekrar iphone x e döndüm . Şuan 6500-7000 tl civarında satılan bir cihaz X ve biz bu cihazı İOS 11 ile eziyet çeke çeke kullandık, şuan 10 numara bir alet oldu , hatalar düzeltildi , yağ gibi akmaya başladı cihaz . Mi 6 da kullandım gayet stabildi . Huawei de mate 10 - mate 10 pro arasında bile kullanım farki vardi kilit ekranda gelen bildirimler ile alakalı . Velhasıl , 2965 tl ye mi8 global sürüm 6/64 cihaz aldım . Kullanmadığınız oradan buradan okuduğunuz yorumlara dayanarak bu derece ileri gidecek kadar yorumlar yapmanıza konuyla alakasi olmayan ben bile dayanamadım, şaşırdım, cevap yazma gereği duydum. Bana pocophone hariç 2960 lira ya sd 845 /6 gb ram, Amoled ekran , dxo puani 100 ün üzerinde olan baska bir cihaz öneriniz olur mu ? Pocophone f1 kullandığım için onun harici dedim, dükkanımdan satiş ilanımdan görülebilir, (ben ekranının alt kısmını beğenmemiştim ve gelen bildirimlerin uygulama üzerinde sayı olarak yazmamasını ).Ben cok samimiyim, 3 bin tl ye saydığım ozelliklerie sahip sorunu olmayan başka bir cihaz onerir misiniz ? Varsa bilmediğim mi 8 i ki birazdan gelir , jelatini acmadan aldığım fiyata satıp sizin önereceğiniz cihazı alayım. Mi 8 de eksikler vardır, yazilimla ile düzelir , yeter ki mate 20 pro da ki gibi donanımsal olarak hatalar olmasın . Mesela oled panel hatası gibi . Kaldi ki mate 20

Pro da 8 bin tl etiketle satişa çıkan bir cihaz

İyi ve mantıklı yorumları olan forumlar dilerim.

• Bende yaklaşık 1 aydır kullanıyorum Mİ 8'i, Mİ 8 ilk çıktığında, çinden getirip global rom atmaya çalışan, fakat konuya tam hakim olmayan kişiler telefonlarını çökertti, sonra forumlarda yazıldı da yazıldı, telefon kötü oldu, ilk çıkan rom da gps sorunu vardı, xiaomi bunu güncelleme ile çözdü, ama o kadar çok yazıldı çizildi ki bu sorun, sanki hala devam ediyormuş gibi bir izlenim oldu.

Bildirim sorununa gelince, aslında böyle bir sorun yok, tüm bildirimler tıkır tıkır geliyor, istediğin uygulama ekranı uyandırıyor da. Fakat xiaomi bu bildirimler için öyle detaylı bir ayar menüsü yapmış ki, bir şeyi eksik yapınca sorun yaşanıyor. Defalarca yazıldı ayarlar, bende yazdım hatta, ama kimse geçmiş sayfaları okumuyor, hemen yazıp yardım istiyor, öyle olunca da sorun varmış gibi gözüküyor.

O yüzden kimse kullanmadığı telefon hakkında yorum yapmasın, yanlış sonuçlar doğuruyor.

Mesela bende forumlarda hep P 20 pro yu övüyorlar, editörler yere göğe sığdıramıyor, o kadar çok heves edip merak ediyordum ki p 20 pro yu. Sonra can ciğer arkadaşım aradı beni telefon alacağım doğubank dan, beraber gidelim mi diye, gittik, hayellerimdeki p 20 pro yu aldık çıktık, aradan 1 aydan fazla geçti, p 20 pro yu 1 gün boyunca kullandım ve tüm hayallerim yıkıldı. Telefon gözümde büyüttüğüm kadar yokmuş ki, tek espirisi gece fotoğrafı, çok sıkıcı geldi arayüzü, otomatik modda foto kalitesi de kusursuz değil. Yani telefonu elime alınca aradığımı bulamadım ben p 20 pro da.

O zaman biz taksitle 5000 tl ye almıştık p 20 pro yu, Mİ 8 i ben 2750 tl ye garantisiz, sıfır olarak almıştım. Ben çok çok memnunum Mİ 8 den.

Fakat ben telefonu alır almaz, gittim bilen birine, kilit açılma süresini bile beklemeden, ( 10 dakika içinde kilidi açtı ) global rom yüklettim ve taktım kartımı misler gibi kullanıyorum.

Kullanmadan önce de, gerek bu forumda, gerekse mıuı forumda 100 lerce sayfa yazı okudum, ayarlar ve sorunları hakkında, telefona sim kartı takınca ne yapacağımı, ne yapmayacağımı biliyordum yani, hiçbir sorun yaşamadım, herkes biraz okusa aslında telefonda sorun olmadığını görecek.

Bildirim ikon işini de çözdüm.

• 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.