Şimdi Ara

Xiaomi Mi 6 daha tanıtılmadan AnTuTu performans rekorunu kırdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
2.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xiaomi güzel ucuz telefon yapıyor da benim gibi telefonu hor kullanan, çalıştığı yerde bir yukarı bir aşağı eğilip kalkan, biraz da dikkat etmeyen kişiler için pek uygun değil izlediğim dayanıklılık testleri videolarından anladığım kadarıyla.

ben yine söve söve htc alacağım sanırım

artık cepteyken sağa sola çarpmaktan telefon kasasının arka kısmı girintili çıkıntılı oldu. Eğdik büktük. Plastik kısımlarını çatlattık. Düşürdüm o yapıştırdığım kırılmaz camı çatlattım. Yine telefon bana mısın demiyor çalışıyor 2,5 sene geçmesine rağmen. Sadece batarya da sıkıntı var. Onu değiştirsem yeter.
  • herhalde anlatamıyorum mimari ismi tektir törpülenmez ana mimari oluşur isim verirsin öyle kalır değiştirebileceğin törpüleyebileceğin bişi değildir mimari ...

Kaynak belirttim aklını kullanabilen biraz düşünme yetisi olan insan olabilen durumu anlar ...

diğer bir seçenek basit bir ''google'' lama yapalım kryo 280 mi bulacağı yoksa haberde yanlış bildirilen kyro 240 mı çok basit yahu ünlü doktor gregory house md insan beynini avuçları arasına alıp boşuna ''Use it'' demiyor.
  • Arkadaşlar Xiaomi gerçekten çok uygun fiyatlı telefonlar üretiyor ama uzak durun gerçekten. Geçenlerde eşime Mi5 64gb kendime de Redmi Note3 Global SE aldım. Telefonu kullanmaya başladıktan sonra, bir iki hafta içinde, benim ve eşimin hem elinde hem de kolunda ağrılar hissetmeye başladık. Telefonlardan şüphelenip eski telefonlarımızı bir süre kullandık. Ağrı azalınca acaba bize mi öyle geldi diyerek tekrar eşimin Mi5'ini kullanmaya başladım ben de ağrılar tekrar başladı. Artık kullandığı malzemelerin kalitesizliğinden mi, bir şeyleri yanlış şekilde üretmekten mi bilmiyorum ama, Xiaomi telefonlar sorunlu. Sağlığınız önemli arkadaşlar, sonra telefondan kurtardığınız paradan fazlasını sağlık masrafı olarak ödeyip hem de çektiğiniz ağrı sızıyla kalmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Arkadaşlar Xiaomi gerçekten çok uygun fiyatlı telefonlar üretiyor ama uzak durun gerçekten. Geçenlerde eşime Mi5 64gb kendime de Redmi Note3 Global SE aldım. Telefonu kullanmaya başladıktan sonra, bir iki hafta içinde, benim ve eşimin hem elinde hem de kolunda ağrılar hissetmeye başladık. Telefonlardan şüphelenip eski telefonlarımızı bir süre kullandık. Ağrı azalınca acaba bize mi öyle geldi diyerek tekrar eşimin Mi5'ini kullanmaya başladım ben de ağrılar tekrar başladı. Artık kullandığı malzemelerin kalitesizliğinden mi, bir şeyleri yanlış şekilde üretmekten mi bilmiyorum ama, Xiaomi telefonlar sorunlu. Sağlığınız önemli arkadaşlar, sonra telefondan kurtardığınız paradan fazlasını sağlık masrafı olarak ödeyip hem de çektiğiniz ağrı sızıyla kalmayın.

İyi bari biyerlerin düşmeden değiştirmişsin. Anca bu kadar sallanır yahu.
    Xiaomi size ne yaptıda bu kadar antipatik oldunuz.

Ek bilgi vereyim, qualcomm işlemcili veya mediatek işlemcili cihazlarda yine qualcommun veya mediatekin tasarladığı modemler bulunur, anten tasarımı farkı az çok sar değerinde fark yaratabilir ama youtubedeki ergenlerin dediği gibi 3. bir kolunuz çıkmaz. Bu tarz kişilere fazla itibar etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 9 Ocak 2017; 0:39:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

herhalde anlatamıyorum mimari ismi tektir törpülenmez ana mimari oluşur isim verirsin öyle kalır değiştirebileceğin törpüleyebileceğin bişi değildir mimari ...

Kaynak belirttim aklını kullanabilen biraz düşünme yetisi olan insan olabilen durumu anlar ...

diğer bir seçenek basit bir ''google'' lama yapalım kryo 280 mi bulacağı yoksa haberde yanlış bildirilen kyro 240 mı çok basit yahu ünlü doktor gregory house md insan beynini avuçları arasına alıp boşuna ''Use it'' demiyor.

Haber düzenlendi. Beyninize sağlık. Bizim gibi cahilleri aydınlatıyorsunuz.
  • Antutu'ya veya diğer sentetik testlere güvenip telefon alınmaz.Sakın öyle bir yanlışa düşmeyin...

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

xiaomi güzel ucuz telefon yapıyor da benim gibi telefonu hor kullanan, çalıştığı yerde bir yukarı bir aşağı eğilip kalkan, biraz da dikkat etmeyen kişiler için pek uygun değil izlediğim dayanıklılık testleri videolarından anladığım kadarıyla.

ben yine söve söve htc alacağım sanırım

artık cepteyken sağa sola çarpmaktan telefon kasasının arka kısmı girintili çıkıntılı oldu. Eğdik büktük. Plastik kısımlarını çatlattık. Düşürdüm o yapıştırdığım kırılmaz camı çatlattım. Yine telefon bana mısın demiyor çalışıyor 2,5 sene geçmesine rağmen. Sadece batarya da sıkıntı var. Onu değiştirsem yeter.

Hocam mi 5s full metal kasasıyla gayet sağlam duruyor, bi iphone7 veya htc 10dan dayanıksız degildir herhalde hatta daha dayanıklı bile olabilir. Mi 5 de s7 veya z5den dayanıksız değildir kanımca.

• quote:

Arkadaşlar Xiaomi gerçekten çok uygun fiyatlı telefonlar üretiyor ama uzak durun gerçekten. Geçenlerde eşime Mi5 64gb kendime de Redmi Note3 Global SE aldım. Telefonu kullanmaya başladıktan sonra, bir iki hafta içinde, benim ve eşimin hem elinde hem de kolunda ağrılar hissetmeye başladık. Telefonlardan şüphelenip eski telefonlarımızı bir süre kullandık. Ağrı azalınca acaba bize mi öyle geldi diyerek tekrar eşimin Mi5'ini kullanmaya başladım ben de ağrılar tekrar başladı. Artık kullandığı malzemelerin kalitesizliğinden mi, bir şeyleri yanlış şekilde üretmekten mi bilmiyorum ama, Xiaomi telefonlar sorunlu. Sağlığınız önemli arkadaşlar, sonra telefondan kurtardığınız paradan fazlasını sağlık masrafı olarak ödeyip hem de çektiğiniz ağrı sızıyla kalmayın.

Msji başta ciddiye alıp okudum da koptum hocam güzel taktik ama burada yemez o .😀😀😀😀😀😀

• Xiaomi yaw şu firma resmi gelseya :(

• Bu cihaz benim GM elite'ten iyimi :))))

• quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

herhalde anlatamıyorum mimari ismi tektir törpülenmez ana mimari oluşur isim verirsin öyle kalır değiştirebileceğin törpüleyebileceğin bişi değildir mimari ...

Atmaaa Ziya
  • Xiaomi Mi5 ve Redmi Note 3 Global SE ile ilgili gördüğümüz zararları yazmam üzerine bazı arkadaşlar "anca bu kadar sallanır", "Xiaomi sana ne yaptı", "burada yemez" gibi şeyler yazmışlar. O mesajda yazdığım her şey doğru. Yalnız merak ediyorum, benim ve eşimin başına gelen bu Xiaomi sorunları bu arkadaşların başlarına gelseydi ve diğerlerini bu konuda uyarmak isteselerdi onlar ne yazacaklardı.

Kimi arkadaşların da dediği gibi keşke Xiaomi resmi olarak gelse. O zaman hiç olmazsa böyle bir sorun yaşayınca bir muhatabın olur gider belki paranı geri alırsın ya da telefonu değiştirsin.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    7-8 aydır redmi note 3 pro kullanıyorum, elim kolum halen sağlam. Tutuş şeklinizden veya cihaz ağırlığından olabilir mi? Sar değerinin böyle bir şeye neden olduğu tamamen kaynaksız ve kanıtsız bir söylem. Zaten öyle olsaydı wifi kullanan herkesin eli kolu ağrırdı. 2.4 veya 5ghz'nin 800 900 1800 2100mhz den daha güçlü bir radyasyon çıkardığı kesin. Xiaomide modemlerini yine qualcommdan,mediatekten veya qualcommun ve mediatekin lisansladığı firmalardan temin ediyor, şunu derseniz belki daha mantıklı olabilir;
    'Akıllı telefon kullanınca kolum ağrıyor.'
    ama siz gidipte xiaomi kullanınca kolum ağrıyor derseniz bu saçmalamaktan başka birşey değildir. Telefon için modem üretebilmek kolay bir iş değil. Bu yüzden dolayı piyasadaki iphone'lar bile qualcommun ve intelin verdiği modemleri kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 9 Ocak 2017; 13:3:45 >
  • Arkası HTC One X9

• quote:

Orijinalden alıntı: Neyinkafasi

quote:

İyi bari biyerlerin düşmeden değiştirmişsin. Anca bu kadar sallanır yahu.
    Xiaomi size ne yaptıda bu kadar antipatik oldunuz.

Ek bilgi vereyim, qualcomm işlemcili veya mediatek işlemcili cihazlarda yine qualcommun veya mediatekin tasarladığı modemler bulunur, anten tasarımı farkı az çok sar değerinde fark yaratabilir ama youtubedeki ergenlerin dediği gibi 3. bir kolunuz çıkmaz. Bu tarz kişilere fazla itibar etmeyin.

İşin asıl komik tarafı ise yere göğe sığdıramadıkları iPhone'ların sar değerinin çoğu Xiaomi telefondan daha fazla olması

Neyse onlarada hak veriyorum. 2000-3000 TL verdikleri cihazlarla karşılaştırılan ve çok yakın performans, deneyim veren 1000 TL'lik telefon olunca yediremiyorlar kendilerine.

Akıllarınca karalamaya çalışıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar aslinda hic bir telefon pahali degil bizim ulkemizin fakirligi pahali olmasi. Amerikada yasayan bir birey icin iphone 7 nin fiyati 650 tl gibidir biz fakiriz 150-200 dolar icin xiaomi aliyoruz ben amerikada olsam her sene yeni iphone alirdim cunku koymazki adama 650 tl nedirki maasin 3 te biri adamlar çatir catir kiriyolar telefonlari cunku sudan ucuz
  • Sar degeri açısından en düşük degere sahip çin markası lenovo sanırım.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Hala neyin peşindesin sn. arkadaş uyardın , ciddiyetsiz buldu ki millet kâle almadı, baş ağrısından olmayınca şimdi resmi gelseydi demişsin kendini haklı göstermek için.İphone dahil bütün firmaların paralel ithalat malları mevcut piyasada insanlar yeri geliyor onları tercih ediyor maddi durumuna göre , bu formda senin kandırabileceğin fazla insan olduğunu düşünmüyorum trollünü başka mecralarda yap bence
  • xiaomi on numara bir marka... bir kere aldım.. artık hep alacağım...

• quote:

Orijinalden alıntı: K1NGP1N

quote:

Orijinalden alıntı: alcest

quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

Önemli olan günlük kullanım performansı bu testler hiç bişey ifade etmiyor benim için...

İphone 7 32 gb olan modellerin yazma hızı düşük...

Yazma hızı günlük kullanımda zaten işe yaramıyor.Okuma hızı önemli.

Okuma hızı da düşük

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.