Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.302
Cevap
138
Favori
674.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır hocam teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ce logosuz derken ce logosu olanlarda sıkıntı yok mu? Benim cihazım delta garantili 32 gb ve migrostan alınma. Üründe ce logosu var. Ama kutuda ce logosu göremedim. İmei bakarak anlayabilir miyiz ürünün sorunlu olup olmadığını. Anlayabiliyorsak sorunlu olanların imei numarası nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SoNKaLe kullanıcısına yanıt
    CE logosu dediğiniz işaret Çin İhracatı'nı ifade eden simge de olabilir CE İşareti de olabilir, bu ikisi birbirine çok benzer; bu yüzden cihazın kasasındakinin CE İşareti mi Çin ihracatı simgesi mi olduğunu çıplak gözle ayıramayabilirsiniz. Toplatma ve piyasaya sunumun durdurulması kararı, Yönetmelikte gerilimle ilgili hükümlere aykırılıktan ötürü.
    Ürününüzün küresel sürüm mü yoksa Çin'in yerli malı mı olduğunu da görebileceğiniz Mİ Onaylama - Ürün Yetkilendirme sitesi:https://www.mi.com/global/verify.
    Cihazınızdaki İMEİ sayısının ne marka model telefona kayıtlı olduğunu öğrenebileceğiniz e-Devlet Kapısı:https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama.
    Evo Bt'nin ithal ettiği …A7 modelleri hakkında (…) toplama kararı var. Eğer sizinki de …A7 modeliyse satıcınızla iletişime geçebilirsiniz.
    Kaçakçılık ve sahtecilikten korunma ve mücadele adına hiç kimsenin İMEİ'sini herkese açık bir biçimde paylaşacağını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcansayan

CE logosu dediğiniz işaret Çin İhracatı'nı ifade eden simge de olabilir CE İşareti de olabilir, bu ikisi birbirine çok benzer; bu yüzden cihazın kasasındakinin CE İşareti mi Çin ihracatı simgesi mi olduğunu çıplak gözle ayıramayabilirsiniz. Toplatma ve piyasaya sunumun durdurulması kararı, Yönetmelikte gerilimle ilgili hükümlere aykırılıktan ötürü.
    Ürününüzün küresel sürüm mü yoksa Çin'in yerli malı mı olduğunu da görebileceğiniz Mİ Onaylama - Ürün Yetkilendirme sitesi:https://www.mi.com/global/verify.
    Cihazınızdaki İMEİ sayısının ne marka model telefona kayıtlı olduğunu öğrenebileceğiniz e-Devlet Kapısı:https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama.
    Evo Bt'nin ithal ettiği …A7 modelleri hakkında (…) toplama kararı var. Eğer sizinki de …A7 modeliyse satıcınızla iletişime geçebilirsiniz.
    Kaçakçılık ve sahtecilikten korunma ve mücadele adına hiç kimsenin İMEİ'sini herkese açık bir biçimde paylaşacağını sanmıyorum.
    Hocam arkasında Model: 2015711-A7 yazıyor. Sanırım sıkıntılı olan sürümden. Doğru mu anladım acaba teyit eder misiniz ona göre iade edeyim.

• Ben de başvurdum iade için hepsiburada müşteri hizmetlerine. Cevap bekliyorum. Cihazı severek kullanırken hiç hoş bir haber olmadı açıkçası bu.

• SoNKaLe kullanıcısına yanıt
    Evet, doğrudur, modeli tam olarak o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    açılış animasyonu süper olmuş, eline sağlık üstad...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcansayan

Model no doğru ama A7 yazmıyor hocam, sorgu yapınca e devletten vs A7 orda gözüküyor deniyor. Bu o kapsama girmiyor mu

• KraftMK K kullanıcısına yanıt
    İMEİ sayısı Evo Bt üzerine kayıtlıysa iade için satıcınıza başvurabilirsiniz.

Gerçi şimdiye dek sadece Hepsiburada'da satılan Mİ 5S'leri iade alındı, başka satıcılar iadeye yanaşmamış.

Düzenleme sebebi: Hepsiburada, kendi sitesinde başkalarının sattığı Evo Bt ithalatı Mİ 5S'lerden iade almış. Migros'a da iade eden birkaç kişi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 26 Aralık 2019; 15:56:44 >
  • bendeki sms engelleme özelliği çalışmıyor malesef. güncel rom da kurmadım ama önereceğiniz güzel sms uygulaması var mıdır ?
  • Migros üzerinden alınan delta garantili ürünler için iade alabilen oldu mu acaba? Thh'ye başvuran arkadaşlar da başvuru dilekçesinin örneğini paylaşabilir mi acaba biz de aynı şekilde başvuralım.

• Arkadaşlar hepsiburada'dan alanlar varsa %95 para iadesi oluyor ihmal etmesin. Ben para iadesini alıp Xiaomi mi A3(128GB) aldım.
    Hayırlı mübarek olsun hocam darısı bizim başımıza thh ye baş vurduk bekliyoruz. Biraz para ekleyip mi9T ekleyemezsem mi A3 alamayı düşünüyorum.
    Kaptan sevindim senin adına ama konu yetim kalıcak sensiz:(

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

RevOS 9.10.31 MI5S DHMODv2(MIUI 11)

İndirme linki: https://disk.yandex.com.tr/d/CsFGiIDY0uyn4g

MIUI11 uyumlu Google Kamera: https://disk.yandex.com.tr/d/yw5X8SbfOwjbQQ

Bu romun tüm kullanım hakları ve temel düzenlemesi RevOS'a aittir. Ben sadece üzerinde ufak tefek değişiklikler yaptım.

NOT: Kurulumdan sonra play store otomatik güncelleştirmelerini kapatmalısınız. Aksi takdirde reklamlı Youtube uygulaması otomatik olarak yüklenecektir.

DEĞİŞİKLİKLER

1. Ses kalitesi ve yüksekliği belirgin şekilde artırıldı.
    2. Maksimum performans için kernel dosyası Floppy kernel ile değiştirildi.
    3. Boot animasyonu değiştirildi.
    4. Magisk(root) varsayılan olarak kurulu hale getirildi.
    5. Klavye uygulaması olarak "Türkçe Q Klavye" varsayılan olarak ayarlandı.
    6. Reklamsız ve arka planda çalma özellikli Youtube Vanced kurulu halde geliyor. (ekstra microG kurmak gerekmiyor)
    7. Adreno sürücüleri güncellendi.
    8. Sıcaklık artışı sonrası performans düşüşüne sebep olan sorunlar giderildi.
    9. Build.prop üzerinde dokunmatik hassasiyetini artıracak, grafik performansına olumlu etkisi olacak, wifi-mobil performansını artıracak, şarj sonrası kullanımı olumlu yönde etkileyecek çeşitli düzenlemeler yapıldı.
    10. Google camera kullanımı sırasında ön kameranın yeşil kayıt yapmasına sebep olan lib dosyaları düzenlendi.
    11. Banka uygulamaları sorunsuz şekilde çalışıyor.
    12. Ön ve arka kamerada portre modu sorunsuz çalışan güncel bir versiyonla güncellendi.
    13. Önceki sürümdeki uygulama hataları giderildi.

İnternette ''ROS-MIUI_MI5s_9.12.24_v11-8.0.zip''adında daha güncel bir versiyon buldum. Acaba burada bahsettiğiniz değişiklikleri bu sürüm de içeriyor mudur? yoksa değişikliklerin tamamını siz mi entegre ettiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaider -- 30 Aralık 2019; 20:44:0 >

• vaider V kullanıcısına yanıt
    Değişikliklerin tamamını ben entegre etmiştim. Yalnız şimdi cihazı değiştirdiğim için yeni rom portlayamayacağım.
    Değişikliklerin nasıl portlandigiyla ilgili bi küçük rehber yapsaniz... Çok şey istemiş olur muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Arkadaşlar hepsiburada'dan alanlar varsa %95 para iadesi oluyor ihmal etmesin. Ben para iadesini alıp Xiaomi mi A3(128GB) aldım.
    hocam sadece evo satıcı için demişlerdi ama delta olup da iade alabilen oldu mu ? ya da direk thh'ye gidip parasını alsak mı ?

edit= oha benim model de 2015711-A7 çıktı, direk iade için başvurcam ama faturasız olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 31 Aralık 2019; 20:45:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAŞMETLİi

Hayırlı mübarek olsun hocam darısı bizim başımıza thh ye baş vurduk bekliyoruz. Biraz para ekleyip mi9T ekleyemezsem mi A3 alamayı düşünüyorum.
    hocam şimdi bu 5s, sar değerinden dolayı toplatıldı sanırsam, bu yeni bakacagimiz modellerde de sar'a dikkat ediyor musunuz?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Sar değerinden toplatıldığını düşünmüyorum zaten 3 senedir kullanıyorum bir zararı yoktu maksat iade edip güncellemek sara bakmıyorum ben pek
  • 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.