Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.303
Cevap
138
Favori
674.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuna yanıt olarak yazmıştım:
    quote:

(…)İşin aslı telefonumdan memnundum ama şarjı sıkıntılıydı.(…)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 20 Aralık 2019; 19:59:6 >
  • Ya benim cihazımın arkasında ve kutusunda A7 ibaresi bulunmuyor. Arkasında CE logosu da var.
    Ama Evo garantili ve imeiden bakınca A7 olarak kayıtlı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İade edip para ödemesi alan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi ? Benim de hala kullanmakta olduğum 2017 yılında Hepsiburada.com dan aldığım Evo garantili bir cihazım var e devletten imei sorgulattığım zaman MI 5S(2015711-A7) model numaralı çıkıyor.Bunu Hepsiburada 'ya gönderip nasıl para iadesi alabilirim ?
  • Class kullanıcısına yanıt
    Satıcısıyla iletişime geçmeniz gerekiyor. Eğer satıcı Hepsiburada'ysa ve sitenin içindeki herhangi bir iade seçeneği çalışmıyorsa e-posta yazabilirsiniz, kullanıyorsanız Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz veya Twitter hesabınız varsahttps://twitter.com/HBAysenur a yazabilirsiniz (birçok kişi Twitter yöntemini seçmiş, ben de öyle yaptım), oradan iade kargo kodu alıp gönderirsiniz. Süreci hızlandırmak adına siparişin fatura numarası, telefon numarası, iade sebebi (Güvensiz ürün), İMEİ sorgusu vb. gerekli bilgileri hazırlayıp iletişim kurarsanız iki üç günde yazışmalar tamamlanır diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcansayan

Şuna yanıt olarak yazmıştım:
    quote:

(…)İşin aslı telefonumdan memnundum ama şarjı sıkıntılıydı.(…)
    Onu şarjın az gitmesi için yazmıştım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: MSC Elektronik

maalesef yok, ben tüketici hakem heyetine verdim, kararı bekliyorum.

migros evo için geçerli diyerek savuşturuyor. yani atıyorum madikoğlu sucuklarında at eti çıktı, migros satıyorsa sorun yok bu kafadalar :)

Alıntıları Göster
    Ben de migrostan olumsuz cevap aldım. Faturamı alıp thh'ye başvurucam.

• ekranın kırık olması iade de problem yaratıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: soykanhalil

ekranın kırık olması iade de problem yaratıyor mu?
    Buna kesin cevap veremiyorum fakat size şunu söyleyebilirim: Benim iadesi alınan cihazımın ekranının bir kısmında dikey şerit şeklinde görüntü bozulması vardı, ancak herhangi bir şekilde dile getirmeden para iadesi yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 21 Aralık 2019; 20:30:56 >
  • Arkadaşlar burdaki sitedenhttps://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-mi-5s-toplatiliyor.63505/ yorumları okurken bir kaç arkadaş troid olduğunu yazmış. Geçen aylarda ben de gittim bende de başlangıç olduğunu söyledi ilaçlar verdi. Bu telefon ile ilgisi olup olmadığını nasıl öğrenebilirim. Artık telefonu kullanmaya korkuyorum. Güvensiz ürün kategorsine alındığı halde migros kabul etmyiyor.Bu hastalık telefon ile ilgili olup olmadığını öğrenecek bir kurum yok mu ?
  • Vefa1453 V kullanıcısına yanıt
    Mİ 5S'yi ben de kullandım, kullanan birkaç arkadaşım daha var, tiroitle ilgili hiçbir sorunumuz olmadı. Ya birileri karalama yapıp siz buna âlet oluyorsunuz ya da komplo teorisyenleri kendi hastalıklarını daha büyük oyunlara bağlı görüyorlar. Eğer gerçek bir cevap arıyorsanız mahkemede dava açarak bu cihazın satışına izin verenleri dava edersiniz, sonra gerekli tıbbi soruşturmalar da yapılır ve cevabı alırsınız.
  • quote:

Mİ 5S'yi ben de kullandım, kullanan birkaç arkadaşım daha var, tiroitle ilgili hiçbir sorunumuz olmadı. Ya birileri karalama yapıp siz buna âlet oluyorsunuz ya da komplo teorisyenleri kendi hastalıklarını daha büyük oyunlara bağlı görüyorlar. Eğer gerçek bir cevap arıyorsanız mahkemede dava açarak bu cihazın satışına izin verenleri dava edersiniz, sonra gerekli tıbbi soruşturmalar da yapılır ve cevabı alırsınız.
    Valla hocam bilmiyorum. Ama tiroit yazanlar forumda yazmış. Bende de olması tesadüf mü yanı

• quote:

Orijinalden alıntı: Vefa1453

Valla hocam bilmiyorum. Ama tiroit yazanlar forumda yazmış. Bende de olması tesadüf mü yanı

Alıntıları Göster
    Sizde tiroit olması tesadüf değilse bizde tiroit olmaması tesadüf mü yani? :D

Geçmiş olsun, hastalara Allah acil şifa versin.

Cihaz ve tiroit ilintisiyle ilgili,yersiz bir endişe olması muhtemel, bence öyle de; ama kesin yargı için tıbbi araştırmanın ve soruşturmanın yapılması lazım. Yoksa forumlarda üçüncü kişiler ne derse desin kanıtsız hiçbir anlamı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 24 Aralık 2019; 18:45:22 >

• quote:

Sizde tiroit olması tesadüf değilse bizde tiroit olmaması tesadüf mü yani? :D

Geçmiş olsun, hastalara Allah acil şifa versin.

Cihaz ve tiroit ilintisiyle ilgili,yersiz bir endişe olması muhtemel, bence öyle de; ama kesin yargı için tıbbi araştırmanın ve soruşturmanın yapılması lazım. Yoksa forumlarda üçüncü kişiler ne derse desin kanıtsız hiçbir anlamı yok.

Alıntıları Göster
    İyi bir hastanede kan tahlilleri yapın belki vardır hocam. Bende de özel hastanede sorun çıkmadı. Ege üniversitesinde çıktı. Eğer sizde de geçmişe göre halsizlik yorgunluk belirtileri varsa troit olma ihtimali var

• Çin telefonlarına güvenmiyorum xiaomi hawei vs gittim samsung m20 aldım

• Hepsiburada ücret iadesi yapmaya başlamış

• Xiaomi Türkiyenin tüm ürünleri toplaması gerekmez mi? Haksızlık

• quote:

Orijinalden alıntı: KraftMK

Xiaomi Türkiyenin tüm ürünleri toplaması gerekmez mi? Haksızlık
    Bu cihazın Xiaomi Türkiye ile hiçbir ilgisi yok. Hatırlatmak gerekirse Xiaomi'nin Türkiye pazarına resmen girmesi Mİ 8 zamanlarıydı.
    Mİ 5S'lerin iadelerini de satıcısı kimse o hallediyor.
  • Elimde mi 5s ce logosuz delta garantili bahariyeden alınma telefon var şimdi ne yapmam lazım hakem heyetine mi başvurucam?
  • Ben bugün hepsiburadaya yazdım. Satıcısı hespsiburada üzeridnen almıştım fakat ithalatçı garantili. Evo olan telefonları alıyoruz sadece dediler.
  • Satıcıyla iletişim kurmalısınız. Satış sözleşmesinde ve faturada satıcının iletişim bilgileri bulunmalı

• 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.