Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bildirimden degil de sitesinden takip ediyorum arada 2 hafta guncelleme gelmedi cin tatili yuzunden o arada iyice copluge dondurdum sistemi kurcalayarak dedim temiz kurulum olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Seni çok iyi anlıyorum bende de aynısı oldu

Çindeki tatilden haberim vardı ama güncelleme yayınlanınca gelir diye bekliyodum neyse ben de indireyim bari sitesinden, sağolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dedective kullanıcısına yanıt
    Benim haberim yoktu buradaki arkadaslar soylediler de el mahkum bekledim benim kurulum ve ozellestirmeler uzun suruyor her dakika ugrasamiyorum eskiden her gun rom atardim ama telefon telefonluktan cikiyor diye mi 5e gecip biraktim miui 9a kadar da official global betayla devam ettim ama miui 9 ilk ciktiginda bekledigim gibi olmadi ben de custom roma gectim boylece hocam. miui pro guzel simdilik gelistirici ekibi de hizli calisiyor eu romla ayni gun cikiyor bekletmiyorlar tek kotu taraf siteleri rusca pek anlamiyorum

• Anladim hocam teşekkürler

• merhabalar. lg g3 ten gına geldi. 2 sene sonra çıkarmadığı sorun kalmadı. 1500 bandında telefon almayı düşünüyorum. mi5 veya 5s i tavsiye eder misiniz? 2 yıla falan bunun da kronik sorunları çıkıp beni çıldırtır mı? ya da başka önerisi olan var mı?
    konuya hakim olan kişiler sizsiniz. cevap yazarsanız çok sevinirim.
    Aynen miuipro baya güzel ben de çok beğendim, ben daha bakamadım siteye bakalım becerebilecek miyim indirmeyi

• Değerli arkadaşlar mi5 pro yu 7 ay önce aldım.sıkintısız kullanıyorum. Hiç güncelleme gelmedi, ben de üzerine düşmedim. sizce güncelleme yapmalı mıyım, avantaj ve dezavantajları nelerdir?

7.10.12 en gunceli burada hocam kendi sitesinden

https://miuipro.by/rommgr/device/463

• jawhlan kullanıcısına yanıt
    Bütçenizi zorlamazsa Mi6 bakın derim, dilerseniz yurtdışından getirip satanlara bakın daha uygun olabilir fiyat.
    İmkanınız varsa siz getirtin çok daha da uygun olabilir, en fazla 1600 e mal edersiniz.
    Sağolasın hocam vakit bulup da bakamamıştım daha

Rica ederim hocam kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

7.10.12 en gunceli burada hocam kendi sitesinden
    https://miuipro.by/rommgr/device/463

Arkadaşlar merhaba.MiuiPro romun Türkçeye çevrilmiş hali Miui Türkiye formununda mevcut.Sağolsun çeviri yapan arkadaşlar var.Bu rom otomatik güncelleme almaz.haftalık güncelemeler yapıldıkça Türkçeye çevriliyor.Çok özelleştirme barındıran bir romdur.En güzelide Face ID tabi çok iyi çalışıyor.Denemenizi tavsiye ederim.Konu ve indirme linki aşağıdaki gibidir.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/miuipro-v7-10-12-tr-xiaomi-mi5.17476/https://drive.google.com/open?id=0B7weCyf56g5NLVZYcER5Ry1qejQhttps://drive.google.com/open?id=0B7weCyf56g5NUnAzNi1RM2lzclk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayram14688 -- 19 Ekim 2017; 11:44:23 >

• bayram14688 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam ben ingilizce kullanmayi yegliyorum ama ilgilenen arkadaslar olabilir yapan arkadasin ve sizin elinize saglik...

• Selamlar,

Root yapılmamış global beta, global stabil gibi romlar için, google'ın uygulamalarını devre dışı bırakmanın bir yöntemi mevcutmuş. Bootloader kilidi vs hiçbirşey yapmıyorsunuz. Miui'da normalde bu uygulamaları devre dışı yapmak kilitli yapamıyorsunuz ancak ;
    Activity Launcher uygulamasıni Google Play'den indirip kurduktan sonra;
    1- Açılan ekranda "Çalışan Etkinlikler" sekmesinden "Bütün Etkinlikleri" seçilir.
    2- Uygulamalar arasından "Ayarlar" seçilir.
    3- Ayarların altında bulunan "Yüklü Uygulamalar" 2'inci seçenek altta ($ManageApplicationsActiviy) olan seçilir.
    Açılan pencerede disable etmek istediğimiz Google uygulamalarını önce güncellemelerini silip Devre dışı bırakabiliyoruz.

Aşağıda da Google Play Müzik uygulamasının devre dışı bırakılmış hali var.

Belki benim gibi google uygulamalarını sevmeyen ancak rootsuz devredışı bırakamayanlar vardır diye, paylaşmak istedim.

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Saygılar.

• Arkadaşlar 8.5.3.0 a geçtim ancak hiç beğenmedim. Saçma sapan hatalar oldu 8.2.2 ye nasıl dönebilirim.

• mobil veri kapalı olduğu halde tl lerim gidiyo ne yapmam lazım

• Ayni islemi launcher yüklemeden yapmak isteyenler icin:

Dil ve bölgeyi İngilizce-usa yapip play storedan sırasıyla - help feedback - browse all articles - re install re enable apps - asagiya kaydirip - remove it or turn it off - tap to go application settings kismindan da herhangi bir appi disable edebiliyoruz. Fakat gmail ve google uygulamasinin disable edilmemesi gerektigi yaziyordu öğrendiğim kaynakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakikidaredevil -- 19 Ekim 2017; 20:13:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şarj kablosu öldü sanırım, inanılmaz yavaş şarj etmeye başladı. Kablo tavsiye edebilecek var mıdır ?
  • crazy199717 C kullanıcısına yanıt
    Üstten kayar menüden mobil veriye basılı tut, ardından numaranın ve operatörünün yazdığı en üstteki yere tıkla ve tercih edilen ağ türünü lte'den 3g'ye al
  • 
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.