Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençler bildirim ışığı yanmaz oldu acep nedendir, bildirim ışıkları ayarlardan vs kontrol ettim değişen bir şey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gkhnmr kullanıcısına yanıt
    Benim telefon da bu resim yok bile eski telefonumdan geldi. Bende kaydı komple sildim. Yeniden kaydettim. Bulamadım bir türlü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alonso35 kullanıcısına yanıt
    Bu kılıfı da görmüştüm ancak tarz olarak bana hitap etmedi. Birde delikli olması hoşuma gitmedi. Aralarına toz girip cirkin bir görüntü oluşturur düşüncesi pek içimi ısıtmadı.

Bu arada evet özel gün özel kıyafet şıklık ve sadelik için. 😄

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceka16

quote:

Orijinalden alıntı: Degethyus

quote:

Orijinalden alıntı: ceka16

Arkadaşlar son güncelleme sonrası bootloader Kendi kendine açılmış olabilirmi açılışta unlock yaziyodu şimdi farkettim gelistirici menüde mi kilit açıldı yazıyor

Hocam zaten açık geldi büyük ihtimal, ne güzel işte direkt root işine girin :)

Root istiyorum tabi ozelliklede xposed su reklamlardan fenalık geldi ama ota dan gelen güncellemeleri alabilirmiyim alınca root kalirmi ki

Xposed bilmem ama root yapınca ota dan güncelleme olayı sıkıntı, ben miui forum da paylaşılan son sürüm romu(recover) indirip twrp den flashlıyorum.Böyle yapınca her seferinde yeniden root lamak gerekiyor ama olay o kadar basit ki iki dk'de hallediyorsun.

• alonso35 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim attığın EÜ Blister kapaktan bende heves edip almıştım N11 den kılıf çok hoş delikli yapısı falan güzel duruyor toz toplasa da içeri geçirmiyor ama yandaki kısım aşırı hassas hemen elinle bastırsan falan yan tuşlar ortaya cikabilyor. Kılıfın arkası kaymasını aşırı önlüyor bazen pantalonun cebine sokarken zorlandığım bile oluyorm Ben AliExpress ten şu kılıfı almıştım sağlamlık açısından da kendini belli ediyor EÜ blister a o kadar para vereceğini bunu al derim

http://s.aliexpress.com/q2AjmMZN

• Beyler bazi kronik sorunlar var cevap veren herkese teşekkürler şimdiden

Mesajlarda kayıtli olan birisinden cevap gelince numarası gözüküyor isim olarak değil. Hatta bazen iki farklı konuşma halinde gösteriyor aynı kişiyi?

Kilit ekranında 2 defa dokununca müzikcalar geliyor tekrar basınca kapanıyor bunu nasıl kapatabilirim

Müzik dinlerken telefon titreşimde olsa bile mesaj gelince müziğin sesi kısılıyor? bunlara bir çözüm varsa çok sevineceğim

• frantic035 F kullanıcısına yanıt
    Bir saat geri aldım olmadı, kapattım açtım telefonu yine olmadı:) sebebini bilmiyorum, olay mario değil aslında benim için, 3 bölüm oynatıyor sonra 35 tl. Oyun pahalı bence. Başka uygulamalarda da karşımıza çıkar belki diye sebebini öğrenmeye çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: asc2

Merhaba
    Benim şöyle bir sıkıntım var, dünden bu yana telefon 3gye bağlanamıyor, sağ üste 1-2 saniyede bir kopup E ve H arasında durmadan gidip geliyor. Telefonu sıfırladım çözülmedi. Şu an EDGE ile kullanıyorum, sadece 2G seçince E de sorunsuz çalışıyor. Bu durum için önerisi olan var mı?

Unlock talebi bekliyorum bootloader klidini açıp yazılımını değişeceğim, gerekirse modem doslayarıyla oynayacağım. Yorumlarınızı bekliyorum.
  • woeyy W kullanıcısına yanıt
    Kullaniyorum ben bunu.
    Telefonu koruyor evet fakat kalinlastiriyor. O delikli cok ince olan kilifdan siparis vermeyi dusunuyorum ggda veya n11de bulabilirsem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • canciger C kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan fabrika ayarlarina sifirlayin. Zaten o da recoverye alicak ve otomatik basicak wipe all dataya. Not:verilerinizi yedekleyin.

• Koruma isteyenler icin fırsat sayilir :)

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/iphone-5se6-s7plusxiaomi-mi-maxmi5mi5-slg-g5-zirh-kilif-P77787127

• Arkadaşlar bazen hava değişiminden midir sarsıntıdanmıdır bilmiyorum mesela dışardan eve geliyorum telefonu ilk elime alınca özellikle klavyede dalgalanma oluyor bir siyah bir gri gibi oluyor dalgalanmalar oluyor klavye swiftkey sebebi nedir bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 27 Mart 2017; 19:56:57 >
  • 2 dakika önce prime olanını sipariş vererek aranıza katıldım. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz. Kasım ayından beri araştırıyordum.
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    swiftkey klavyenin özeliği o. Ekran ışına göre renk değişiyor. Daha iyi okunsun diye. Lakin pek sevmedim. Kapatmayı da bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: woeyy

Beyler bazi kronik sorunlar var cevap veren herkese teşekkürler şimdiden

Mesajlarda kayıtli olan birisinden cevap gelince numarası gözüküyor isim olarak değil. Hatta bazen iki farklı konuşma halinde gösteriyor aynı kişiyi?

Kilit ekranında 2 defa dokununca müzikcalar geliyor tekrar basınca kapanıyor bunu nasıl kapatabilirim

Müzik dinlerken telefon titreşimde olsa bile mesaj gelince müziğin sesi kısılıyor? bunlara bir çözüm varsa çok sevineceğim

Bazen aynı kişiyle konuşma bende de 2 farklı konuşma olarak gözüküyor
  • Fiyatlar tekrar düşmeye başladı. Mi 5 1050 Tl idi gittigidiyor sitesinde. Satılınca sipariş kapanmış hemen. Prime modeli 1369 Tl ye inmiş vaziyette..
    Prime modelinde 1200 Tl, mi 5 modelinde 1000 Tl fiyata inmesini bekliyoruz bakalım..
  • Arkadaşlar ekranın ortasında sadece siyah ekrana görünen yarım santim çapında mavi bir leke var. Neden kaynaklıdır bu ? Servise göndereyim mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar bazen hava değişiminden midir sarsıntıdanmıdır bilmiyorum mesela dışardan eve geliyorum telefonu ilk elime alınca özellikle klavyede dalgalanma oluyor bir siyah bir gri gibi oluyor dalgalanmalar oluyor klavye swiftkey sebebi nedir bilen varmı?

Ayarlar

Ekran

Renkler ve kontrast

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhKARACAN -- 27 Mart 2017; 21:9:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AfyonumuFünyeylePatlattm

2 dakika önce prime olanını sipariş vererek aranıza katıldım. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz. Kasım ayından beri araştırıyordum.

hayırlı olsun elektronik işi şans işi öncelikle umarım sıkıntı olmaz,

bende mi 5 var aldığım günden bu yana sıkıntı görmedim şükürler olsun,

öncelikle koruma işine özen gösterin derim sağlam bi koruyucu oldukça iyi olur
  • Sağol hocam da öyle yapınca beyazlar çok sarı gibi geldi hoşuma gitmedi.

• 
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.