Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (671. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mi5 in telefonu otomatik açma kapama ayarlarını sakın açmayın yapmayın tekrar kapatilamiyor programda bug var hardreset atmadan duzelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strola

Batarya suresi daha da güzelleşti

Hocam bu tarz screen shotlar açıkçası inandırıcı gelmiyor artık. Normal kullanımda bu saatleri görmek bence imkansız.

Doğru ise lütfen tüm ayar parametrelerinizi paylaşın bizlerde faydalanalım

• Kyzerh kullanıcısına yanıt
    Whatsapp ile bunları almak zor değil. Pilin son demine kadar whatsapp ya da viberle girerseniz bu ekran suresini alırsınız. İmkansız değil.

• Kyzerh kullanıcısına yanıt
    gercekde 5 saati anca görüyor 8 saat ekranı tam kisip herşeyi kapatsan anca verir inandırıcı değil 8 saat

• hunnkaar kullanıcısına yanıt
    Kullanıcıya göre değişir. Mesela Ben 6dan aşağı almam

Ben orta parlaklıkta 7 buçuk saat aldım çoğunluğu 4g olduğu halde 8 saatte yapılır

• quote:

Orijinalden alıntı: Kyzerh

quote:

Orijinalden alıntı: Strola

Batarya suresi daha da güzelleşti

Hocam bu tarz screen shotlar açıkçası inandırıcı gelmiyor artık. Normal kullanımda bu saatleri görmek bence imkansız.

Doğru ise lütfen tüm ayar parametrelerinizi paylaşın bizlerde faydalanalım

5 saatin üstünü hiç görmedim daha 3-4 saat 4g açık günde kalan zamanda evde wifi ile kullanıyorum 4.5 -5 saat arasını görüyorum gerçek değerde budur

• myakup04 kullanıcısına yanıt
    O değerler sizin için gerçek değer. Bende 4 saat mobil veri ile baglaniyom. Geri kalan evde oyun ve diger işlerimi yapiyom. Oyun az oynarsam 7 cok oynarsam 6 saat çıkıyor.
    Gerekli ayarlamalari yapmadan kullaniyorsunuz ya da parlakligi cok yukseltiyorsunuz.

• http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi5-32gb-3gb-ram-4-5g-cift-hatli-cep-telefonu-250654478?rcp_action=rcpProductClicked#product-seller-info

1099 - 100 çip para ile 999 a geliyor.

Bu satıcıdan alan oldumu?
    memnun kaldınızmı?
    Hangi firma ithal ediliyor acaba?
    Kulaklık yok diyor, başka yerde satanlarda varmı kulaklık?
    3.0 hızlı şarj varmı bunda?
    Rom global mi?

• GPS test programıyla bir test yapmanız mümkün müdür? Özellikle aynı şartlarda bir telefonla test edebilirseniz çok memnun olurum.
  • Hocam 8saati geçen bi ss daha paylaşmıştım. Arkaplanda çalışan gereksiz uygulamaları kapalı tutuyorum parlaklık da %30civarlarinda.

• Fomush1nG kullanıcısına yanıt
    Kulaklık fabrika çıkışlı olarak yok zaten. mys-intelicell aman dikkat derim
    https://forum.donanimhaber.com/m_121308096/tm.htm
    https://forum.donanimhaber.com/m_122342455/tm.htm (ithalatçısı aynı)
  • reset problemi olan bir tek ben miyim? dün aldım bugun sabahtan beri 6-7 kez restart yaptı. simdi sim kilidini kaldırdım. bir çözümü olan var mı? kılıfsız kullanıyorum. siyah hepsiburadadan aldım güncelleme gelmiyordu. diger konudan bootloader kilidini acmadan miui global 8.1 kararlı 2.1.2.0 (MAAMIDI) yüklü. resetleme cıldırttı beni. çözüm önerisi olan var mı?
    bende sürekli youtube twitch ve snapchat kullanırım ve 5.15 ile 6 saat arasında süre alıyorum
  • vega_vega V kullanıcısına yanıt
    Hard reset yapip dener misiniz hocam. Yüklediğiniz bi uygulamada sebep oluyor olabilir. Örneğin akbank direkt bi güncelleme ile telefonu kullanilamaz hale getirmişti.

• ARena dan EVO garantili mi5 aldım. Genel olarak karşılaştığım 4 problem oldu.
    1 - LTE olayı berbat durumda turkcell kullanıyorum. Speedtest i açmak bile istemiyorum o derece 55mbit üstünü görmedim. Download da 1 mbit felan diyor speedtest.
    2 - Hep kullandığım mail programında swipe hareketleri problemli çalışıyordu
    3 - Garmin Connect yazılımı hatalı çalışıyordu (izinlerle ilgili problemlerden)
    4 - Kendi yazılımı windowstaki cihazı tanımıyordu

Az önce izin geldi bootloader i açıp nightly cm 13 yükledim. sonra recovery de cm nin olanı yükledim.
    1-4 hariç sorunlar halloldu.
  • Bizim telefonumuzda ayni sorun yok diye baska arkadaşların sorunlarini gereksiz konu uzamasi diye nitelendirmeye hakkimiz yok, var olan band ozelligini aktif etmeyi sormak kadar dogal bisey olmaz. Kaldiki sadece burda degil dunya genelinde ayni sorun konulusuluyor defalarca ve bu sekilde cozum uretiliyor. Bende bi kac defa denk geldim bildirim problemi cevabina hatta bitaneside bana verilmis bi cevapti bana gorede bu soru gereksiz, neden cunku isim goruldu baska soran olmasin... En basitinden 4g nin daha az enerji harcadigini ve daha kaliteli konusma sagladigini unutmamak lazim, dolayisiyla band konusunun defalarca donmesi gayet doğal. Aslinda bende kiziyorum hep ayni seylerin sorulmasina ancak band 20 kanalinin acilmasina oldukca önem veriyorum.

• LTE bandları sıkıntılıysa uzak durmak lazım anlaşılan.Bu konuda şikayet eden bir kitle var gibi çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Hocam belkide bilmedigimiz cok basit bi sekilde halloluyor sorun. Hayırlı olsun yeniden

şimdi sim kartları taktım ikisinede şebeke gelmiyor ne yapmış bunlar birşeymi değişmiş içinden 1 haftalık telefon bu of ya

Edit 2. Resme bakın 2hatt da 3G de görünüyor bu imkansız biri 2G de olması lazım yazılımdamı hata var acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881sayılısefer -- 7 Aralık 2016; 18:52:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MySun

Proses kısmında ilerleme yok mu hiç hala

17. adımdan itibaren yeniden uyguladım bu sefer oldu. Çok şükür sonunda kurmayı başardık.
  • 
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.