Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3- programin verilerini ve varsayilani silip yeniden deneyin. Baslangicta izin sorucaktir..

Bu arada zevkinize hayran kaldım :) miui arayuzu varken kim cm kullanmak ister

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

O değerler sizin için gerçek değer. Bende 4 saat mobil veri ile baglaniyom. Geri kalan evde oyun ve diger işlerimi yapiyom. Oyun az oynarsam 7 cok oynarsam 6 saat çıkıyor.
    Gerekli ayarlamalari yapmadan kullaniyorsunuz ya da parlakligi cok yukseltiyorsunuz.

Hocam gerekli ayarlari paylaşabilirsiniz burda mesela guzel bir yaziya dökerek tek tek screen shot alarak tarif ile birlikte hatta bu yazınızı da ilk sayfaya sabitlensin

Bende uzun yillardir teknoloji ile iç içeyim gerekli ayarlamalari bende yapıyorum izinler tasarruf ayarlari ince işçilik yani en fazla 5:40dk gördüm. Oyun oynamadan! Günlük kullanim ile her türlü uygulama web vs. Suna katilirim 2 gun sarj etmeden normal kullanımda kullandim kabulum. Fakat 7-9 saat arasi almak ciddi bir süre, paylaşın bizler ile belki bilmediğimiz atladigimiz birsey vardir yararlanalım hep birlikte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Strola kullanıcısına yanıt
    Bende kapatıyorum, fakat dedigin sureler çok ciddi, detaylı paylaşım yapabilirsen bizde faydalanalım
    Ya sizin telefonlar mi5 gorunumlu redmi note 3 pro yada aklıma birsey gelmiyor baska arada 3 saat fark var

• 1881sayılısefer kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunu çözersen burda paylaşırsan sevinirim. Sıkıntı neden oluyomus bizde öğreniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Hocam sorunu çözersen burda paylaşırsan sevinirim. Sıkıntı neden oluyomus bizde öğreniriz.

Moralim çok bozuldu bir anda şebekede gitti fabrika ayarlarına döndüm yine düzelmedi ne yapacağım bulamıyorum çaresini.
    Tüketici hakem heyetine direk mi gitsem.

• Az sonra hepsiburada.com dan hepsiburada magazasindan sipariş vermeyi düşünüyorum, eski mesajlari kurcaladim ama bulamadım , ne garantili olarak geliyor ve hangi rom olacak , gönül rahatlığı ile alabilirmiyim. Biraz pimpirikliyimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fkaraburc

Az sonra hepsiburada.com dan hepsiburada magazasindan sipariş vermeyi düşünüyorum, eski mesajlari kurcaladim ama bulamadım , ne garantili olarak geliyor ve hangi rom olacak , gönül rahatlığı ile alabilirmiyim. Biraz pimpirikliyimdir.

Hayatının hatasına az kaldı demekti bak 1 haftadır uğraşıyorum EVO garantili cihazlar ve Quick charge 2 ile geliyor 3 ü vermiyor.
    Ayrıca ben yandım sen yanma gittigidiyordan delta garantili yada turuncu mağazadan delta garantili al derim.

• 1881sayılısefer kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirdiginiz icin cok Teşekkür ederim. Turuncu mağazadan sipariş ver diyorsunuz. Gittigidiyor hepsiburada n11 bir fark yaratır mi ? Ya da alırken ki rengi ?

• Eski telefonun Lg G3de İstenmeyen mesajları anahtar kelimeleri belirleyerek engelleyebiliyordum. Ama Mi5de bu özelliği bulamadım. Tavsiyesi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1881sayılısefer

quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Hocam belkide bilmedigimiz cok basit bi sekilde halloluyor sorun. Hayırlı olsun yeniden

şimdi sim kartları taktım ikisinede şebeke gelmiyor ne yapmış bunlar birşeymi değişmiş içinden 1 haftalık telefon bu of ya
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Edit 2. Resme bakın 2hatt da 3G de görünüyor bu imkansız biri 2G de olması lazım yazılımdamı hata var acaba.

2 hatta 3g çeker mi çekmiyor hiç çekince ikisi 3g ye geliyor
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• quote:

Orijinalden alıntı: fkaraburc

Az sonra hepsiburada.com dan hepsiburada magazasindan sipariş vermeyi düşünüyorum, eski mesajlari kurcaladim ama bulamadım , ne garantili olarak geliyor ve hangi rom olacak , gönül rahatlığı ile alabilirmiyim. Biraz pimpirikliyimdir.

Bugün HB satıcısından aldığım Beyaz Mi5 'im geldi. Delta garantili, MIU 8 yüklü ve global rom olarak geldi. Kullanmaya başladım, bir güncelleme vardı onu yüklüyorum şuan.

Bu arada benim de bir sorum var, bu telefonun yanında gelen şarj adaptörünü kullanmak istemiyorum güvenli değil gibi. Quickcharger dediğiniz şey sanırım bu. Sadece usb kablosunu kullanarak normal bir adaptöre (eski nokia 925 adaptörü) bağlayıp şarj etsem sorun olur mu? Hızlı olması benim için önemli değil sadece güvenli olmasını istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chelonian -- 7 Aralık 2016; 19:59:22 >

• Chelonian kullanıcısına yanıt
    Yukaridaki arkadaşa hb satıcısindan evo garantili size delta garantili gelmiş 😕 bu nasil bir çeliski sanırım biraz piyango gibi olacak

• Benim telefon 5-6 saat arası veriyor ortalama.
    Evde hep WIFI ile takılırsam süre azıcık daha iyi oluyor.
    WIFI hiç olmazsa da 4-4:30 gibi olur tahmin ediyorum.
    Kullanım daha çok tarayıcı, twitter, facebook, instagram, mail gibi şeyler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fkaraburc F kullanıcısına yanıt
    Ben de 2 gün önce aldım eşime, bugün geldi. Benim de delta garantili. İçinden çıkan şarj cihazı 3.0 mı bunun?
  • Orj. Samsung 2.1 hızlı şarj aleti/kablo = 40 tl DH 'de satan var.

XİAOMİ kendi şarj aleti kötü/güvensiz değil ayrıca .

925 Şarj kafası da olur

• TheExtasyOfCold T kullanıcısına yanıt
    Arama ekranı var ya oraya gelin. Sol ışıklı tuşa basılı tutun. Açılan menüde Engelli Listesi oradan anahtar kelime filtreleme.

• Arkadaşlar alarm ortalama saatte %1 gibi gidiyor normal mi ?
  • Orjinal kapalı kutu bandrollü SJCAM SJ4000 WIFI + extra batarya ve şarj kiti satılıktır. Ankara içi elden ve diğer illere kargo ile gönderebilirim.

ürünün WIFI modeli olduğunun ve extraları olduğunun altını özellikle çiziyorum.
    PM ile iletişime geçebilirsiniz
  • Hayırlı olsun.. Beyaz mı?
  • TheExtasyOfCold T kullanıcısına yanıt
    ayarla bölümünde arama yerinden engelli listesi diye arat
  • 
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.