Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sedat033033 kullanıcısına yanıt
    change org da kampanyası bile var diğer modellerde de aynı sorun varmış belki android 7ye geçerken açarlar.
    https://www.change.org/p/millet-technology-co-ltd-xiaomi-mi-phones-band-20-unlock?recruiter=640171532&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat033033

Note 5 alıyorsan kayıtsız yada imei atılanlara dikkat et hepsi toplama güney doğudayım burdan gidiyor toplama telefonlar hep garantili kutuu al alırsan

Mi5 serisi bişey istiyorum da kamerası takılıyo kafama tek ön ve arka tam olarak test edemedik ki
  • Almaya karar verdim ve sizlere danışmak için girmiştim konuya ki vodafone 4g sıkıntısı olduğunu öğrendim. Üzüldüm açıkçası.
  • Hepsiburadaki mi5lerde dönüştürücü var mı 3.0 qc destekli adaptör mü bir de 3.0 qc ne kadar şarj oluyor ve aveada da 4G sorunu var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Black Dark- kullanıcısına yanıt
    Renkte sıkıntımız yok kılıf zaten gostermiyor tamamen çamura yatiyorum 32 gb olayı sinirimi bozdu sadece
  • sinansguler kullanıcısına yanıt
    64-128GB lik modellerin zaten garantili satışı yok aldığınız mağazada yazmıyormuydu 32gb diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Benimki Evo garantiliydi dönüştürücü ile geldi.
    Dönüştürücü ile gelenler Çin versiyonu benim anladığım.
    Evo bunları açıp yazılım yüklemiş, içine kullanım kılavuzu atmış, kutuyu bantlamış ve dönüştürücü ekleyip jelatinlemiş.
    Delta ise muhtemelen bunu yapmak yerine avrupa versiyonu alıp yollamış yada içinden kendi adaptörünü alıp avrupa türü başka bir adaptör koymuş.

Nerden aldiniz hocam hb den mi
  • Yaylalı. Y kullanıcısına yanıt
    az cekiyor lg g4 e gôre

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

telefonun ekranı mı böyle hocam? belki yeni üretilen ürün size denk gelmiştir hocam. biliyorsunuz yeni ürünlerde bu tür sorunlar olabiliyor.

Evet telefonun ekranında bildirim kısmının en üst tarafı az daha parlak/ aydınlık duruyor.
    Ölü pixel gibi değil de ışık sızması varmış gibi.
    Ekranın üstü siyah renklerde hiç anlaşılmıyor ama açık renklerde insan anlıyor.
    Kullanmaya bi etkisi olmadığından buradaki servislerle de uğraşmak istemediğim için böyle kullanacağım.
    Note 3 vardı önceden onda da 2 sene sonra ekran yanması oluşmuştu. Çokta önemli bişey değil yani.

Adamı vesvese manyağı yaparsınız.

Daha önce "ışık sızması" diye tabir ettiğimiz yeri farketmiş ama alışmış, unutmuştum. Bu mesajdan sonra telefonu elime her alışım da gözüm takılıyor..

Bundan önceki telefonum Oneplus One'dı. Onda da bu kadar belirgin olmamakla birlikte ışık sızması vardı. Sanırım IPS ekranların handikabı.

• quote:

Orijinalden alıntı: okannnnnn

Hepsiburadaki mi5lerde dönüştürücü var mı 3.0 qc destekli adaptör mü bir de 3.0 qc ne kadar şarj oluyor ve aveada da 4G sorunu var mı

Konu altına yapılan yorumlardan anladığım kadarı ile distribütör garantili satılan cihazlar da Avrupa (ülkemizde ki prizlere uyumlu) şarj adaptörü geliyor kutu içeriğinde. Bu şarj adaptörleri Quick Charge 2.0 destekli. Az sayı da kullanıcı 3.0 destekli şarj adaptörüne sahip olduklarını belirtiyor. Onlar da da Amerikan priz diye tabir ettiğimiz dönüştürücü ile kullanılan adaptör var. Satıcı ile iletişime geçip sormak lazım. Sanırım farklı partiler de sevkiyat oluyor firmalara. Kimi partiler Avrupa çıkışlı cihaz kimileri Çin. Avrupa pazarına çıkarılan cihazlar 2.0 desteğine sahip adaptör ile geliyor. Bana sorarsanız 30 TL paraya kıyıp (bütçe varsa) en iyi 3.0 destekli Avrupa şarj adaptörünü alabilirsiniz. Yedek olarak.. Ben öyle yaptım.

Avea kullanıyorum. 64 GB lık siyah renk cihaz sahibiyim. Stabil Global ROM, 8.0.5 sürümü ile kullanıyorum cihazı. 4G de hiç bir problem yok. Cihazı yaklaşık 1,5 aydır SIM2 de kullanıyordum. Dün SIM1 e taktım hattımı. Onda da sorunsuz çalışıyor.

Bu arada ilgilenen arkadaşlar olursa bilgi amaçlı geçeyim; çift simli cihazlar da Nights Keeper tarzı uygulamalar ile (root erişimi olsa da) mobil veriyi otomatik açma/kapama işlemini yapamıyoruz. En sık kullandığım uygulama idi. Uygulama ile belirlenen saatler de wifi, senkronizasyon, uyarı/arama sesleri, bluetooth ve mobil veriyi kapatabiliyor, gelen aramaları SMS ile reddedebiliyor, belirlenen numaralardan gelen çağrıları (dilerseniz belirlediğiniz numara kaç kere aradıktan sonra telefon çalsın, seçebiliyorsunuz) alabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhKARACAN -- 24 Kasım 2016; 6:16:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfckmk

Almaya karar verdim ve sizlere danışmak için girmiştim konuya ki vodafone 4g sıkıntısı olduğunu öğrendim. Üzüldüm açıkçası.

Sorun denemez hocam...

Eger sehir merkezinde yasiyosaniz kolay kolay 4Gden 3Gye dusmuyo.

• Arkadaşlar sipariş vericem ama bu root ve rom olayını bilmiyorum alınca bunları yapmak gerekir mi yoksa aldığımız gibi kullanıcaz mı yardımcı olursanız çok sevinirim
  • Menendez06 kullanıcısına yanıt
    root rom yapmanıza gerek yok aldığınız gibi kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EbuMuaz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

telefonun ekranı mı böyle hocam? belki yeni üretilen ürün size denk gelmiştir hocam. biliyorsunuz yeni ürünlerde bu tür sorunlar olabiliyor.

Evet telefonun ekranında bildirim kısmının en üst tarafı az daha parlak/ aydınlık duruyor.
    Ölü pixel gibi değil de ışık sızması varmış gibi.
    Ekranın üstü siyah renklerde hiç anlaşılmıyor ama açık renklerde insan anlıyor.
    Kullanmaya bi etkisi olmadığından buradaki servislerle de uğraşmak istemediğim için böyle kullanacağım.
    Note 3 vardı önceden onda da 2 sene sonra ekran yanması oluşmuştu. Çokta önemli bişey değil yani.

Adamı vesvese manyağı yaparsınız.

Daha önce "ışık sızması" diye tabir ettiğimiz yeri farketmiş ama alışmış, unutmuştum. Bu mesajdan sonra telefonu elime her alışım da gözüm takılıyor..

Bundan önceki telefonum Oneplus One'dı. Onda da bu kadar belirgin olmamakla birlikte ışık sızması vardı. Sanırım IPS ekranların handikabı.

Tüm cihazlarda var o parlaklık.

Sanırım diğer ips lerden daha parlak olmasi için konulan 16 Led arka aydınlatma dan kaynaklı.

http://m.gsmarena.com/xiaomi_mi_5-review-1411p3.php#dt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaylalı. Y kullanıcısına yanıt
    Gayet başarılı hocam
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• rommero33 R kullanıcısına yanıt
    operatör ne ?

• Ds battery saver kullanırdım.
    Ayarlamama göre her 10 dakikada 30 saniye mobil veri açar kapatırdı.
    Bu durumda o da çalışmaz o zaman ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zyperX

Galeriyi actigim zaman Mi cloud senkronizasyon icin bekliyor yazisini gormeme sansimiz var mi?
    Ayarlardan birturlu bulamadim.baska galerimi yuklenmeli ne yapilmali bilen varmi acaba.

Bundan ben de muzdaribim. Tüm mi cloud senkronizasyon ayarları kapalıyken bile çıkması çok rahatsız edici. Bir türlü kapatamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfckmk

Almaya karar verdim ve sizlere danışmak için girmiştim konuya ki vodafone 4g sıkıntısı olduğunu öğrendim. Üzüldüm açıkçası.

Taşrada çekmeme sıkıntısı oluyor mu peki?

• 
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.