Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merha arkadaslar bende 32 gb olan modeli almayi dusunuyorum yalniz once size birkac sorum olacak
    1-) internette semers iletisimin bir ilanina rastladim 1299 tl guvenilir mi? Telefon garantili olmasa da en azindan ilk aldigimda saglam gelmesini istiyorum en azindan
    2-) ikinci el degil yeni cihaz istiyorum imei atmak cok maliyetli bisey mi
    3-) bootloader olayi nedir pek anlamadim
    4-) ekran sararmasi veya kendi kendine kapanma gibi kronik sorunu var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozan2348 O kullanıcısına yanıt
    Ankara da iseniz siyah 64 lük var sıfır kutusunda hediyeli. Yazılım işini hallederiz sıkıntı yok.

• notilus'tan 64 gb siyah modeli root rom vs. herşey yapılı şekilde aldım, sağolsun çok yardımcı oldu. ciddi alıcılar notilus'a ulaşabilirler.
  • Tesekkurler @Zahter1
    Tüm gün elimdeydi, kurcalayip durdum 😊 Ayarlar, hız, fotoğraf, ses...beklentilerimi karşıladı
    Tek sorunum GPS.. Bu benimicin çok onemli. Bisiklet ve Strava kullanıyorum. Gps uydu yakalama, daha önce kullandığım HTC one s ten çok daha zayıf . Buna üzüldüm.
    Bu konuda bilgisi olan paylasirsa sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vosvossever kullanıcısına yanıt
    Hangi navigasyon programını kullanıyorsunuz hocam. Ben Google haritalar ve here kullanıyorum evin içinde bile en fazla 30 sn sürüyor uydulara bağlanması.

• ilkistan İ kullanıcısına yanıt
    Mi 5 modelini mi aldınız kaça malloldu

• kasai K kullanıcısına yanıt
    Strava kullanıyorum... Here'ı da deneyeyim..

Bu arada.. "Uygulamaların pil kullanımını yönet" sekmesinde, arkaplana düştüğünde "kısıtlama yok' seçeneğini gördüm az önce.. Sanırım bunu seçtiğimde aradaki kopmaları önleyecek.
  • Performans mükemmel
    Kamera mükemmel
    Ses mükemmel
    Ama ....
    Kasa kalitesi nasıl böyle olur anlamıyorum şu cihazı daha iyi bir malzeme kullanarak biraz daha ağır ve ekranının camını daha kalın yapsalar olmazmıymış ! Elime alınca plastik bardak tutuyomuş gibi hissediyorum camına küçük bir cisim düşse delincekmiş gibi sakın kılıfsız kullanmayın düşürdüğünüz anda ezilir, 2. el değeride ölür, iç aksamına zarar gelirmi onu kestiremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoreuss

Performans mükemmel
    Kamera mükemmel
    Ses mükemmel
    Ama ....
    Kasa kalitesi nasıl böyle olur anlamıyorum şu cihazı daha iyi bir malzeme kullanarak biraz daha ağır ve ekranının camını daha kalın yapsalar olmazmıymış ! Elime alınca plastik bardak tutuyomuş gibi hissediyorum camına küçük bir cisim düşse delincekmiş gibi sakın kılıfsız kullanmayın düşürdüğünüz anda ezilir, 2. el değeride ölür, iç aksamına zarar gelirmi onu kestiremiyorum

Hafiflik biraz basit cihaz hissi verebilir ama o hafif olma hissini sevenlerde var.. Bunu yanın hafiflik hissini seramik kasa olan Pro modelde hissetmiyorsun..

Bahsetmiş olduğunuz GPS sorunları teknik olarak ne kadar mümkün bilemiyorum. Cihazın mevcut GPS birimi snapdragon 820 barındırması itibari ile en son driver ve alıcıları içinde barındırıyor. (A GPS, Glonass, BDS) bunun üstü henüz teknolojik olarak mevcut değil akıllı cihazlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rezn0v.dll -- 4 Temmuz 2016; 3:25:07 >
    Ben de strava kullanıyorum. Berbat bir durum başlangıç noktamı ve bitiriş noktamı gösteriyor sadece. Çözemedim ben. Yabancı forumlarda da miui in bu olayından çok şikayetçi var. Google fit kurdum. O da detaylı göstermiyor. O da problemli.

• An itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım arkadaşlar.

Cihazın arkasındaki MI yazısının altında bir etiket var CE1317 yazan etiket. Omu kaldırıyoruz değil mi? Baya saglam yapıştırmışlar da emin olamadım?

Bir hızlı sarj mevzusunda kafama takılan bir nokta var. Bu cihazın kendi kutusundan çıkan adaptörüyle sarj ediyorum şuan. Ancak hiç hızlı ettiğini söyleyemem. Normalde G2 kullaniyodum onunla ayni ediyor sarj suresi anlamında. Yazılımsal olarak bu özelliği aktif filan mı etmemiz gerekiyor?

• .eRCaN. kullanıcısına yanıt
    Benim eski telefonum da G2'ydi ancak en az kat daha hızlı şarj ettiğini söyleyebilirim. Eğer ki cihaz şarj olurken oynuyorsanız ısınmaya bağlı quick charge devre dışı kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rezn0v.dll -- 4 Temmuz 2016; 18:56:24 >
  • Hızlı şarj için quick şarj 3 destekleyen şarj ve yine ona uygun kablo almak lazım. her type c kabloda destekleniyor amper değerleri var.

• Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kesinlikle oynamıyorum sarjdayken. Ilk kez dolduruyorum bence ondan. Batarya toplasın kendini bikac kez daha sarj edeyim de oyle bakarim sonuca.

Arkadaki etiketi kaldırdınız mi hocam siz?

• neuron2 N kullanıcısına yanıt
    Kendi kutusundaki adaptör ve kablo QC 3.0 destekli diye biliyorum hocam?

• Maalesef desteklemiyor

• neuron2 N kullanıcısına yanıt
    Ciddi mi? Çok saçma degil mi yahu?

• Ali Express den Blitzwolf şarj ve kablo ayrı ayrı sipariş ile aldım ben.

• Bence kutusundaki adaptör ve şarj kablosu qc3 destekli çünkü ortalama 1 saatte tamamen şarj oluyor diyebilirim telefon
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.