Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar iyi geceler bu telefonu almak istiyorum şuan meizu m2 note kullanıyorum iki hat kullandığım için alcam telefon illaki cift hatlı olmak zorunda epeydir takio ediyorum forumu sizden ricam telefonun özellikleri değil de nerden kimden nasıl alabilirim guvenerek sıkıntı çıkarmadan 64gb olan modeli imeal atilan değil de pasaport kayıtlı olması daha çok tercih edeceğim seçenek nekadara almalıyım yarfimci olursaniz sevinirim iyi geceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7,3,10 yükleyen var mı?
  • Telefon harika ama 1 haftalık kullanım tecrübesindsn sonra özelikle arka kapak tasarımından nefret ettim. Parmak izi tutması, çok kaygan olması, hafif bir eğimde bile masa üzerinden kaymasındsn çok şikayetçiyim. Alacak arkadaşlara tavsiyem telefonu almadan önce mutlaka kılıf temin edin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Ben yukledim kullanıyorum boşta kalan ram 1.5 ila 1.7 arasında..telefon dahada hızlandı lakin hızlı şarj olayında sknti var eskiden 1 saatte dolan telefon şimdi çok yavaş şarj olmaya başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: -AhmtOzdmR-

Telefon harika ama 1 haftalık kullanım tecrübesindsn sonra özelikle arka kapak tasarımından nefret ettim. Parmak izi tutması, çok kaygan olması, hafif bir eğimde bile masa üzerinden kaymasındsn çok şikayetçiyim. Alacak arkadaşlara tavsiyem telefonu almadan önce mutlaka kılıf temin edin.

Ben başka birşey tavsiye edeyim gayet şık duruyor kılıfla kullanmak istemeyenler için çok iyi
    Anti-parmak izi Karbon Fiber Arka Ekran Koruyucu Film/değil Temperli Cam/xiaomi max mi3 redmi mi5 2/3/not 3
    http://s.aliexpress.com/M7nAjYVj
    (from AliExpress Android)

• 64 gb siyah.sıfır, silikon kılıf+tempered+type c çevirici. düşünenler pm

• Merhaba arkadaşlar 32gb siyah modeliyle araniza girmiş bulunmaktayim

Telefon beklentilerini fazlasıyla karşılıyor inşallah arızasız uzun bir kullanım yasarim (cumleten:)

Miu 7.3.10 gibi bir versiyon kullanıyorum yeni 1.3gb guncellemeyi yapmamı tavsiye eder misiniz?

Telefonda biraz ısınma ve ona bağlı olarak da şarj performans dususu hissediyorum . Bazı ayarları yapmamız lazım galiba bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varsa memnun olurum .tsk

• mi5 temperli cam ekran filmi mevcuttur, fiyat uygun. iletişim için pm lütfen.
  • madenci28 M kullanıcısına yanıt
    Telefon ısınınca hızlı şarjı kesiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet6190

quote:

Orijinalden alıntı: cetinodinson

quote:

Orijinalden alıntı: suleyman0303

Arkadaşlar imei kayıt işini halledebilecek bir yer biliyor musunuz İstanbul'da. Telefonum kapanmak üzere. İnternette açıklamalar var ben bir türlü beceremedim. Bu konuda bana yardımcı olacak arkadaş varsa bir yemek ısmarlarım. Lütfen yardımcı olur musunuz?

reklama girer mi bilmiyorum ama androidbrcik .comda osman abi var. ben teli alir almaz benden once ona yolladim. 2 eski telefon istedi imeileri kendim verdim yani. hallediverdi. İstanbul Pendik te

tamam çetin karakulak ben osman

hocam özel mesaj yadım kontrol edebilirmisiniz.

• 2005 yuan yaklaşık 900 tlye 32 gb gold modelini almış arkadaşım sagolsun. Bayram dönüşü elimde olacak cihaz. İzlenimlerimi paylaşmak için sabirsizlaniyorum.

• Bu telefonu çin dışında hangi ülkeden alabilirim?
    Bulgaristan, Yunanistanda var mıdır ?
  • Selamlar.cinden bu telefonu getirebilecek bi arkadaşım var.Alirken dikkat etmesi gereken bişey varmı ve IMEI sorununu bu telefonda malum şekilde cozebiliyormuyuz.

• lusiuss L kullanıcısına yanıt
    IMEI numarasini Xiaominin sitesinden tarayarak orjinalligini test edebilirsiniz. Ve de imei olayinda problem talimatlarla kolayca halledilebiliyor.

• Teşekkürler arkadaşım. O halde pasaporta kayıt gibi bir girişimde bulunmayabilir.

• Arkadaşlar bootloader kilidini açmak için msj bölümüne ne yazacaz önceki sayfalara baktım bulamadım bi yardımcı olursak.

• ti_ger kullanıcısına yanıt
    please unlock my device to ınstall globall rom
  • Arkadaslar cihazimi unlock etmek icin basvurmustum. Az once mesaj geldi. Sormak istedigim, telefonumde 7.5.1.0 global rom var. Unlock etmek icin illaki china developer rom mu kurmam gerekli. Eger oyleyse bunu nasil kurabilirim. Bl kilitli cihaza china developer rom kurma konusunda bilgi bulamadimda...

• Developer rom kurmadan ben unlock yapamamıştım. EDL mod kullanarak developer rom yüklemen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.alper

Arkadaslar cihazimi unlock etmek icin basvurmustum. Az once mesaj geldi. Sormak istedigim, telefonumde 7.5.1.0 global rom var. Unlock etmek icin illaki china developer rom mu kurmam gerekli. Eger oyleyse bunu nasil kurabilirim. Bl kilitli cihaza china developer rom kurma konusunda bilgi bulamadimda...

Cin romu disinda olmuyor galiba bi dene bisey olmaz

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.