DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: , performans1, , , hiboz Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 5 Mobil Kullanıcı  ( 5 Mobil Cihaz  )
33.392
Cevap
501
Favori
1.232.812
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★
Giriş
      6949 Mesaj
      09 Nisan 2017 12:59:29
      quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

Alıntıları Göster

optik lenslerin yapabildiklerini telefonlardan beklemiyorsunuzdur herhalde.

Onu beklemiyorsanız gündüz fotoğrafları için yeterli.

Bekleyen çok. Fiyatlar 5000 tl lere tırmandıkça insanların beklentileri artıyor. Reklamlarında da tüm telefonların harika fotoğraf çektikleri anlatılıyor. Ondan uyarıyorum insanları. Büyük beklentiye girmesinler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1016 Mesaj
      09 Nisan 2017 13:01:14
      Selamlar mi5 almayı düşünüyorum da, kullanıcılar olarak sizler memnunmusunuz, herhangi bir kronik problemi var mı telefonun. Isınma problemi falan var mıdır ?

Steam Profile:http://steamcommunity.com/id/sunday1905/

Anakart: Gigabyte Z170x Gaming 3 - Kasa: Coolermaster Masterbox 5 white - Ram: Corsair 2x8 3200 mhz - Harddisk: Seagate Barracuda 2 tb - SSD: Samsung 850 EVO 250 GB - 1. Ekran: Viewsonic VX2778 27" 2. Ekran: BenQ G2220HDA 21.5" - Ekran Kartı: Asus Strix GTX 1070 - İşlemci: i7 6700k - İşlemci Soğutucu: Cooler Master Hyper 212 Evo - PSU: Evga GQ 750W Gold
    • Teğmen
      106 Mesaj
      09 Nisan 2017 13:06:54
      quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Kesin oluyorsa Global Beta 7.3.30'dan geçmeyi düşünüyorum.Veriler siliniyor mu?

Kardeşim herşey siliniyor öncelikle onu söyleyeyim. İkincisi sana bir şans veriyor eğer iptal edersen tekrar kabul etmiyor. Güncelleme dogrulanmiyor diyor. Yapacağın şey önce yedek almak sonra 8.2.2 guncellestirmesini yüklemek ve hemen beklemeden guncellestiriciye girerek güncellemek. Ben yedek alırım diye iptal ettim dahada kabul etmedi. Ondan sonra tekrar indirmek zorunda kaldım 8.2.2 yi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 09 Nisan 2017 13:08:00
      quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

Alıntıları Göster

Bekleyen çok. Fiyatlar 5000 tl lere tırmandıkça insanların beklentileri artıyor. Reklamlarında da tüm telefonların harika fotoğraf çektikleri anlatılıyor. Ondan uyarıyorum insanları. Büyük beklentiye girmesinler.

ya eskiden 0.5-1-2 megapixellik kameralar vardı onlarla büyüdük biz.
      5mp ve üstünü aşırı kötü bir görüntü olmadıkça gündüz için yeterli buluyorum.

Gece fotoğraflarını çekebilicek cep telefonu yok zaten.
      |
      |

Liseyi ve üniversite'yi bitirene kadar hayat ücretsiz deneme sürümü, sonra öde ve kazan sistemine dönüyor hayat. Kollayın kendinizi iyi sınıf kasın yoksa bölümsonu canavarlarına yem olursunuz... (...-e(RC)o-...(..._35_1/2_KarŞıyaKa_...)
    • Teğmen
      106 Mesaj
      09 Nisan 2017 13:14:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

Selamlar mi5 almayı düşünüyorum da, kullanıcılar olarak sizler memnunmusunuz, herhangi bir kronik problemi var mı telefonun. Isınma problemi falan var mıdır ?

Alabilirsin kardeşim bu fiyata alabilecegin en iyi en donanımlı en kibar ve güzel telefondur bence. Keşke olsaydı diyeceğim hafıza kartı ki ihtiyacım yok çünkü 64 GB telefonum. Biraz daha sesi çok çıksa ve kamerası bir tık daha iyi olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Ha bu son söylediklerimi amiral gemilerine kıyasla söylüyorum . Malum onların fiyatlarıda 3000-4000 arası değişiyor..

• Yüzbaşı
      733 Mesaj
      09 Nisan 2017 13:25:34
      Mi 5 - mi5 s hangisi alınmalı arkadaşlar. Mi5 daha güzel duruyor 5s e göre. S7 edge alayım diyorum ama o paraya 2 tane mi5 alınır :/ mi5 de ekranı uyandırmadan parmak izi çalışmıyormuş falan yazıyor ama arada kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfckmk -- 9 Nisan 2017; 13:27:0 >
      |
      |

• Binbaşı
      1207 Mesaj
      09 Nisan 2017 13:31:04
      Mi5 prime alarak aranıza katıldım arkadaşlar. 8.2.2 sürümü yükselttim. Yalnız eski sürüm ve sürüm de ekran dokunamatiğinde 5/10 sn arası bir işlememezlik oluyor bu konuda sorun yaşayan oldu mu? Anakart ile flexi kablo temassızligindan bahsedilmiş genel olarak bu konu alakalı mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez. Hz.Mevlana
    • Yüzbaşı
      309 Mesaj
      09 Nisan 2017 13:44:43

Hocam bölgeyi Hindistan yaparak deneyin

|
      |
      revolutionx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1016 Mesaj
      09 Nisan 2017 13:50:24

Hocam kronik herhangi bi sorunu falan yok demi telefonun
      |
      |
      habbet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anakart: Gigabyte Z170x Gaming 3 - Kasa: Coolermaster Masterbox 5 white - Ram: Corsair 2x8 3200 mhz - Harddisk: Seagate Barracuda 2 tb - SSD: Samsung 850 EVO 250 GB - 1. Ekran: Viewsonic VX2778 27" 2. Ekran: BenQ G2220HDA 21.5" - Ekran Kartı: Asus Strix GTX 1070 - İşlemci: i7 6700k - İşlemci Soğutucu: Cooler Master Hyper 212 Evo - PSU: Evga GQ 750W Gold
    • Binbaşı
      1292 Mesaj
      09 Nisan 2017 13:56:36
      quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

kamera ve hoparlör dışında diğer telefonları aratmaz

• Binbaşı
      1292 Mesaj
      09 Nisan 2017 14:02:17
      quote:

Orijinalden alıntı: 1zamanlar

Arkadaslar telefon bu gün elime ulaştı. Kamerasını incelerken dusuk kalite de cektigini farkettim. Normal mi bu? Kamera normal modda bu arada..

düşük hocam bende 2 gün önce aldım kamerası kötü bence bide hoparlörü çok kötü,önceden lg g3 kullanıyordum pişman oldum açıkcası aldığıma keşke temiz garantili bi g3 alsaydım dedim kendime
      |
      |

• Teğmen
      146 Mesaj
      09 Nisan 2017 14:16:10

Hocam yaptim guncelleme gozuktu yarin guncellerim muhtemelen. Sagolun teşekkür ederim

|
      |
      frantic035 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      901 Mesaj

iOS Beta Tester
      09 Nisan 2017 14:48:45
      Sorun düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckaracar -- 3 Mayıs 2017; 16:59:32 >

• Yüzbaşı
      848 Mesaj
      09 Nisan 2017 14:51:36
      8.2.2 yi yukledim sifirladm harika oldu gercekten hem pil hem performans ve internet baglantisi duzeldi google play sorunu yok takilma yok 6 saatin altina dusmuyr ekran suresi.

|
      |

• 09 Nisan 2017 15:11:12

Arama ekranında *#*#6484#*#* tusluyoruz. Test menüsüden 9 nolu olan proximity sensor olani seciyoruz ve calibrate e basiyoruz.

|
      |
      ckaracar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GALATASARAY
    • 09 Nisan 2017 15:22:12
      quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

Alıntıları Göster

kamera ve hoparlör dışında diğer telefonları aratmaz

Kamerasında ne var telefonun. ??

Gündüz gayet yeterli. Gece de idare eder düzeyde.

https://youtu.be/fSSVc_IstRI
      10.dakikadan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 9 Nisan 2017; 15:39:57 >
    • Yüzbaşı
      328 Mesaj
      09 Nisan 2017 15:27:32
      Arkadaşlar Android 6.01, miu 8.1(8.1.2.0 MAAMIDI) kullanıyorum. Sizce 8.2.2 ye yükseltmeli miyim ? Birde Android 7.0 bilgisayar üzerinden mı guncelleniyor wifi üzerinden gelmeyecek mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1016 Mesaj
      09 Nisan 2017 15:44:40

Bende incelmelerine baktımda gayet iyi duruyor, arkadaşlar neden beğenmedi acaba.
      |
      |
      tgezer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      19 Mesaj
      09 Nisan 2017 16:16:53

Arkadaşlar benim gibi cihazı beta sürümde olan, son versiyonun gazabına uğramış google playden uygulama indiremeyen, cihazı bootloader kilitli olan, Pc de Mi flash uygulaması ile birinci sayfadaki bootloader kilidini açmadan stock ROM yükleme yönergesini denemesine rağmen bootloader hatası alıp betadan kararlı sürüme geçemeyenler.

http://en.miui.com/download-299.html (Cihazdaki Güncelleyici Uygulaması İçin)

linkteki kararlı sürüm olan ZIP uzantılı dosyayı indirin. Cihazınızın kök dizinindeki "downloaded_rom" klasörüne kopyalayın. (Kopyalama yapmadan önce veya sonra klasördeki sorunlu beta romu silmeyi unutmayın). Ardından cihazınızda Araçlar -- Güncelleyici uygulamasına girin. Sağ üstte bulunan "üç noktaya" tıklayıp "Güncelleme paketini seçin" seçeneğine tıklayın. "downloaded_rom" klasörünü bulup içindeki kopyaladığınız son kararlı sürüm ROM dosyasını seçin. Ardından güncelleme başlayacaktır..
      |
      |
      Dizdar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      407 Mesaj
      09 Nisan 2017 16:29:55
      quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

Miui 8 , beta rom kullanıyorsun.

Yani beta olan miu 8 android 7 beta olacak değil dimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Varsa hatam mutlaka düzeltin.

Reklamlar
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.