Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11671168116911701171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ön sipariş verdiginiz degil mi hocam.. Gittigidiyor bana nedense pek güvenilir gelmiyor, önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcys

Ön sipariş verdiginiz degil mi hocam.. Gittigidiyor bana nedense pek güvenilir gelmiyor, önerir misiniz?

Ben de dün arkadaşın dediği gibi satın aldım gittigidiyordan hatta şu an worlde 100 tl veriyor galiba satıcıyı genelde öneriyorlar hocam bi sorun olmaz diye düşünüyorum
  • bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    mi5'i bir videosunda bend testini görmüştüm çok çabuk kırılıyordu. Acaba prime ona göre sağlam mıdır yoksa aynısı mı ? Birde bu cam plastik karışımı yere düştüğündü hemen kırılmaz mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

Mİ5 32GB var bu sürüm 1.8ghz snapdragon 820 ve 3gb ram1333mhz ram hızına sahip en düşük sürüm. ( arka taraf cam plastik karışımı )
    Mi5 64gb Prime var bu 2.15ghz snapdragon 820 ve 3gb ram 1860mhz ram hızına sahip. ( arka taraf cam plastik karışımı )
    Mi5 128gb Pro var bu model 2.15ghz snapdragon 820 ve 4gb ram 1860mhz ram hızına sahip birde arka tarafı seramik.

bu şekilde üç model var üçü de temelde aynı cihaz sadece hız ram arka kasa gibi farkları var.

En iyisi elbette pro modeli. Prime ile pro arasında çok fark yok o yüzden prime alabilirsiniz fazla para vermenize gerek yok :)
    ama 32gb ile prime arasında çok fark var

Asıl pro ile diğerleri arasında fark çok. İşlemci frekansı kullanım da Prime ile Pro farkını hissettirmez kullanıcıya. Ancak 4 GB Ram ve dahili hafıza farkı büyük üstünlük. Prime kullanıcısıyım.

• optimist. O kullanıcısına yanıt
    Mi 5 modelleri arasında bükülme direncini arttıracak bir fark yok.
    Iphone 6 6S bükme videolarına bakarsanız aynı sorun onlarda da var. Yeni nesil ince telefonlar ne yazık ki narin oluyor.

Cam arka kapaklı cihazların ise tamamında direk darbe karşısında kırılma kaçınılmaz. Bunun için silikon kılıf kullanmak şart.
  • olcys O kullanıcısına yanıt
    Evet cuma günü kargolayacakmıs. Hocam o satıcıya göre değişir N11 gıttıgıdıyor farketmez önemli olan satıcının güvenilirliği. Sipariş verin sıkıntı olmaz.

• Arkadaslar whatsappta cekilen fotograflara galeride bakarken y eksenine gore simetrisi alinmis gozukuyor nasil cozeriz bu problemi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NobodySees kullanıcısına yanıt
    Donanım test menüsünden telefonu düz zemine koyarak jiroskop ve ivmeölçer kalibrasyonlarını yap.
  • Ali den nillkin kılıf ve siyah renk cam koruyucu aldım ikiside güzel oldu kılıf arayana tavsiye ederim. Cam filmini kaldırmıyor.

• Merhaba arkadaşlar..ben telde bölgeyi Hindistan yapıp 8.1.4 e yükselttim sonra tekrar Türkiye yaptim. Herşey yolunda ama sadece takvimde sıkıntı var.acar açmaz hata verio maalesef takvim durdu die kapanio.

Varmi bilgisi olan simdiden Allah razı olsun..

• Arkadaşlar siyah modeli ne zaman gelecek acaba ? ya da gelecek mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankemir

Aynı problemi HTC One M8s forumunda da bir arkadaş yaşamıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Kişiler uygulamasını ayarlarda bulup önbelleğini ve verileri temizleyerek tekrar deneyin. Düzelebilir.

Denedim hocam olmadı bişey değişmedi,diğer sorularımada cevap verebilirmisiniz?

• Ufkuodaman U kullanıcısına yanıt
    Hocam rehberde 1300 e yakın kişi var tek tek düzeltecekmiyim ? Kısa yolu falan yokmu

• beyler bu gittigiyorda cepport un yapmışolduğu world karta50 tl çip parayı nasıl kullanıyrz,alırken mi indirim yapıyolar yoksa o 50 tl yibaşka bi alışveriş de mi kullanıyrz bilgisi olan varsa bi zahmet açıklasın
  • adarznnar A kullanıcısına yanıt
    Benim başıma gelmedi o yüzden bilmiyorum sadece forumda konusu geçmişti çözüm olarak söylenen buydu.

• Arkadaşlar çektiğim bazı fotoğraflar yan çıkıyor galeri de. Dik çekiyorum ama yan olarak geliyor. Bunu nasıl çözebilirim

• en uygun nasıl alınır
  • radiko1 R kullanıcısına yanıt
    Gelince alıntılar mısınız bende böyle bir ürün olmak istiyorum ama emin olamamıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: olcys

Burda bazi kişiler firma önermiş de kafam karıştı biraz... Ön sipariş versem mi vermesem mi emin degilim

Hepsiburada cihazın çift hat çift işlemcili olduğunu söylüyor. Özellikle sordum. Çift işlemci daha cazip duruyor.

• Telefonu aldım bütün ayarlarını yaptım ancak sadece SIM karttaki kişileri telefona senkronize edemedim 0 kişi gözüküyor ayarlardanda baya kurcaladımda bulamadım varmı bilgisi aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay528 -- 1 Mart 2017; 19:55:42 >
  • 
Sayfa: önceki 11671168116911701171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.