Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 keredir kirilmaz cam aliyorum. Her ikiside kilifi taktigim gibi kalkti uzerinden. Bu tele uyumlu kilif ve kirilmaz cam onerecek arkadaslar varsa yardimci olabilirlermi

Simdiden teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elifednah kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf acilinca boyle bisi var. Ona tikla dönmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi5 prime 1250 tl mi5s 1490 tl sizce hangisini almalıyım
  • yetkilibirabi Y kullanıcısına yanıt
    Cihaz elinize ulaşınca yazarsiniz heralde buraya :)

• serif66 S kullanıcısına yanıt
    mi5s'in 4gb ram olanını alacaksanız mi5s. 3gb'lık olanı ise mi5 prime alın daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcys

Çift işlemciden kasıt nedir hocam

Eğer çift hat kullanacaksanız tek işlemcide bir hat ile konulurken diğer hattan arandığınızda ulaşılamaz cevabı alırsınız. Çift işlemcide diğer hattan arandığınızı bildiren bildirim alırsınız. arama esnasında da aynı anda aktif olur.
    Normal zamanda tek işlemci ve çift işlemci de iki hatta aktif olur. Aradaki fark budur.
  • doguuk kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf ekran döndürme kapalı. Mesela 10 tane dik resim çekiyorum. 2-3 tanesi yan çıkıyor

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz hiç başıma gelmedi. Yardımcı olamiycam

• SnaipCorder kullanıcısına yanıt
    Genelde siyah en nadir oluyor ve bulunsada daha pahalı oluyor.Ama muhteşem duruyor tabii.

• doguuk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yine de

• quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

turuncumağaza ile cepporttan hangisi daha iyidir/sorunsuzdur ? veya başka tavsiye ettiğiniz yer var mı ? fark yoksa en ucuz satandan alıcam

Geçmiş sayfaları okursanız turuncu mağazadan şikayetler mevcut. Fake roomla gelebiliyor. Global stabil Türkçe roomla gelsin istiyorsanız cepporttan alın kafanız rahat etsin istiyorsanız.

• Allahın belası EVO BT'ye cihazı 2.kez garantiye gönderdim.

ve bugün 20.iş günü hala ses yok.En son 2 gün önce hala malzeme beklediklerini söylemişlerdi.

Bu durumda n'apmam lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

Ali den nillkin kılıf ve siyah renk cam koruyucu aldım ikiside güzel oldu kılıf arayana tavsiye ederim. Cam filmini kaldırmıyor.

Siyah Cam Filmini Merak Ediyorum. Beyaz Telefona Düşünüyorum. Foto Atabilir misiniz.?

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman1968

quote:

Orijinalden alıntı: alighieri

quote:

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba Rostaicer,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com

Vay arkadaş, 4 gündür aynı sorundan muzdarip olup net cevap alamadım GittiGidiyor cepport mağazasından. Yarın da IMEI ve garanti kayıt duzelmezse iade edip sizden alacağım. Satış linkinizi paylaşabilir misiniz rica etsem?

Merhaba, 8 şubat günü cepporttan mi5 32 gb telefonumu aldım. 2 gün sonra geldi. IMEI numaraları, kayıt bulunamadı şeklinde gözüküyordu. Cepporta sordum. Birkaç gün içinde sistemde göreceksiniz efendim şeklinde bir bilgi yazmıştı. Tabii ki onay süreci sonu geldi. Yorumlarına güvenerek, satışı onayladım (çünkü ürün, iade edilecek bi ürün deil). Ertesi gün (sim2 ile kullanıyorum) kayıt dışı cihaz mesajı geldi. Biraz moral bozukluğu oldu tabii. Mesajdan 2 gün sonra da e-devletten sorguladım, her 2 imei de ithalat yoluyla kaydedilen cihaz gözüküyordu. Ve de rahatladık tabii ki.

Cepporttan ilk alışverişim. Bu kadar olumlu yorumu olan bir firma, sırf bir imei kaydını niye cihaz satışından 5-6 gün sonra sonuçlandırır ve bizi tedirgin eder anlamadım velhasıl.

Bende de Durum Aynı. Biri Kayıtlı Değil Diğerinde de Daha Uzun Bir İfade Vardı Olumsuz Olarak. Bugün Bakalım Düzelecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Zerr Gıffari

quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

turuncumağaza ile cepporttan hangisi daha iyidir/sorunsuzdur ? veya başka tavsiye ettiğiniz yer var mı ? fark yoksa en ucuz satandan alıcam

Geçmiş sayfaları okursanız turuncu mağazadan şikayetler mevcut. Fake roomla gelebiliyor. Global stabil Türkçe roomla gelsin istiyorsanız cepporttan alın kafanız rahat etsin istiyorsanız.

Hiç duymadım turuncu mağazanın fake romla telefon getirdiğini. Bende oradan aldım global beta ile geldi ve delta garantili, ustelik çok ilgili davrandılar her sorumu bıkmadan yanıtladılar, normalde yazmam satıcılar hakkında yorum ama dayanamadım bu sefer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Son global beta sürümüyle cihaz hem kasmaya hemde şarjı hızlı bitmeye başladı şu ana kadar gördüğüm en kötü sürüm

• birolhan1 B kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ozellikle ayarlar sekmesindeki arama barina birsey yazdigimizda cok kasiyor

• killerbow kullanıcısına yanıt
    Mi 5 için MIUI 8.2 henüz yayınlanmadı. En azından resmi sitede yok.

Hatalı veya sızdırılmış bir rom yüklemiş olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

Ram ve hafıza dışında hiçbir getirisi yok pro modelin bende prime kullanıyorum 7 ayı geçtim. Ayrica 64gb hafızanın sadece 10 gb lik bölümü ancak doldu. Yani tamamen israf pro modeli.

Göreceli bir durum. Uzun vadeli kullanım için 4 GB Ram ve yüksek hafıza tercih sebebi olabilir. Sizin beklentileriniz noktasında israf da olabilir :)

• 
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.