Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle küçük çocuklara göre değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duygusuz58 D kullanıcısına yanıt
    Çin işi tablet al çocuğa.

• Hocam ben vermesem de kızınca birden alıp yere atıyor.

O zaman başka bir telefona bakmam lazım. 5s nasıl acaba o metal kasa herhalde.

• MySun kullanıcısına yanıt
    Aldigim 3bucuk 4ay olmustur. Hizli sarj olayini ben abartılı şekilde kullanmıştım o yüzden oldu diye tahmin ediyorum

• doguuk kullanıcısına yanıt
    Hocam abartıdan kastınız ne? Farklı bi kernel ile mi kullandınız? Yoksa telefonun orjinal kerneli ve orjinal sarj aletinde koruma var. Istesenizde abartma şansınız yok yani. Geçmiş olsun tekrar.

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Timezone adlı uygulamayı indirip saat dilimini seçeceksiniz. Bir de otomatik başlangıçta izin vereceksiniz. O zaman kapanıp açılınca otomatik düzeltiyor saat dilimini.
  • Merhaba Arkadaşlar telefonuma LineageOS yüklemek istiyorum ama Panel lgd fiziksel tuşlar çalışmıyor denmis.o konuda bir gelişme varmı acaba

• cedayroy C kullanıcısına yanıt
    önce play storeden mi fit i yükleyin sonra modifiyeli olanı yükleyin. yüklenmezse verileri temizle deyip öyle yükleyin. bluetootu kapayıp açın. sonra sorduğu kişilere arama kayıtlarına izinlere evet deyin. çince yazan yeti ve gelen arama uyarılarını aç kısmını kapatıp açın.

• Galeride resimleri göstermiyor. Resimler cihazda ama galeride yok. PC ye bağlayınca da dcim boş. USB bağlayınca görülüyor.

Google resimler de görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kararlı sürüme de geldi. Ama global roma gelmedi. Çin için geldi.

• Resurrection Remix kullanmaya başladım. Google pixel launcher la geliyor fena değil.
    LineAge dede bundada ekrandaki dokunmatiğin buglı çalışması olmuyor. Kullanım çok rahatlıyor.
    Saat ayarı otomotikte bile +3 sorun yok işte. Xiaomi nin pil az gitsin diye yapılan 40 çeşit cambazlıkları yok.

Negatif yanları
    Fotoğraf çekimi.
    Rom lar güvenilir değil görünüyor Whatsapp mesela bunu söylüyor kurarken özel rom yüklüyorsunuz diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusuz58

Merhaba bu telefonun sağlamlığı nasıl acaba. 3 yaşında bir çocuğum var ve telefonu arasıra yere fırlatır. Böyle bir çarpmaya dayanıklı mı? Silikon bir kılıfla koruyabilir miyim ?

yav bu oğlanlar hep aynı galiba benim oğlan 3.yü kırdı. arada yere fırlatır diyince bir kahkaha patlamadım değil. 2014 modellerde sıkıntı var galiba(oğlanlarda)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bYUğur

Aynen hocam, elemana sordum neden fiyatlar böyle dedi dolar kuru eyvallah dedim , peki dolar düşünce ne olacak fiyatlar böyle mı kalacak dedim ortalık sessizliğe büründü özellikle telefon getirtip satanlar

Beyler adamlar o satistaki telefonları dolar dusmeden onceki kurdan getirdiler. Yani adam 3.90 dayken aldigi urunu nasil dusurup satabilir? Adam zarar mi etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: excusemebut

Hocam mesela bende şu sürekli oluyor. Mesajlar uygulamasındayken bir mesajı açıyorum, geri tuşuna basınca ekran bir garip oluyor.

Hocam romu indirdim. Guncelleyiciden direkt yukleyebilir miyim???

Mesela begenmedim. Kararli surumu yukleyip yedekleri oldugu gibi yukler mi? Eski haline gelir mi??

• telefon gelmeden strese girdim herkes hep sorununu yazıyor memnun olna yok mu yahu ?
  • apokhan kullanıcısına yanıt
    E tamam peki dolar üçe gerileyince kim alır sence o ürünü o elamandan , varsayalım sen 3.9 dan aldın ürünü bir ay sonra ben 3 den aldım ürünü sen alış fiyatına kârını koydun satışa sundun bende aynı malı kârıyla satışa koydum ürün de 300$ olsun, ben 1000 lira dedim ürüne sen 1300 dedin aynı ürüne sence burda kim zararda

Bazı kurnazlarda iPhone zamlandı diyerek çakallık yapmakta ikinci ellerde 5s in fatura fiyatına bakıyorum 1350 lira adam ikinci eline 3 aylık 5s e 1300 demiş soruyorum niye böyle diyor zam geldi iPhone a , birde böylesi var

Neyse sorun satıcı da değil alıcıdadır bence genel anlamda

• Telefonu nerden almalıyız arkadaşlar ? Yurtdışından mı getirmeli buradan mı almalıyız garantisini kim sağlıyor teşekkürler

• O kadar detay bilmiyorum. :)) abartidan kastim sarjdayken oyun vs :))

• quote:

Orijinalden alıntı: xxride

Telefonu nerden almalıyız arkadaşlar ? Yurtdışından mı getirmeli buradan mı almalıyız garantisini kim sağlıyor teşekkürler

İlk sayfayı okumanız sizin yararınıza olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan hangisi iyi m5 mi m5 prmeo mu
  • 
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.