Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.072
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüketime olması gerekenden fazla tüketen bi uygulama da yok neden böyle? Bu arada bu ekran görüntüsünü yarısı wifi yarısı 3g
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmg02 -- 17 Şubat 2016; 17:38:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiye de satılan telefonlarla karşılaştırdığımızda bu telefon hangi ayarda bir telefondur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilayn

Türkiye de satılan telefonlarla karşılaştırdığımızda bu telefon hangi ayarda bir telefondur acaba?

Samsung s5, lg g3, sony z2, htc m8, iphone 6

• Arkadaşlar telefon bugün elime geçti ama bir sorun var 3gb ramden 2.2si kullanılabilir durumda 1.9 a kadar iniyor neden böyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: Slow-Step

Arkadaşlar telefon bugün elime geçti ama bir sorun var 3gb ramden 2.2si kullanılabilir durumda 1.9 a kadar iniyor neden böyle?

sorun derken? 2.2 mükemmel bir rakam ki bu kullandıkça 1.2gb a kadar falan düşecektir. Her cihazda durum böyle, bizde aksine fazla bile. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: leronamso

quote:

Orijinalden alıntı: k0be

quote:

Orijinalden alıntı: metabax

quote:

Orijinalden alıntı: k0be

Komik bir sorun aslında ama whatsap da profil fotoğrafını sadece kameradan çekip değiştirebiliyorum.Galeriden seçme seçeneği yok maalesef.Yardımcı olabilecek var mı?

Whatsapp da ayarlardan profili tikladiginizda (varsa) mevcut foto cikar karşınıza, mevcut fotonun uzerini tiklayin acilan pencerede sag ust kosedeki kalemi tiklayin, galeriden secim yapabilirsiniz.foto yoksa direk o kismi tiklayinca seceneklerde galeri geliyor zaten.
    ★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Bende öyle çıkmıyor maalesef.
    ★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

hocam bu sorunu çözebildiniz mi ? ben de sinir oldum fotoğraf yükleyemiyorum.

Maalesef halen çözemedim.çok saçma bir olay.

• Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    HOCAM ivan camera 2 apiyi eklemiş romuna indirip deniycem bakalım nasıl olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: peocawe

quote:

Arkadaşlar telefon bugün elime geçti ama bir sorun var 3gb ramden 2.2si kullanılabilir durumda 1.9 a kadar iniyor neden böyle?

sorun derken? 2.2 mükemmel bir rakam ki bu kullandıkça 1.2gb a kadar falan düşecektir. Her cihazda durum böyle, bizde aksine fazla bile. :)

Yahu hocam telefon bir garip geliyor ki anlatamam. Çok değişik. Bu arada güvenlik diye bir uygulama buldum oradan tarama yapıp optimize et dedim ne olduğunu bilmiyorum. Cahil gibiyim

• Arkadaşlar yazı yazarken telefon titriyor ya onu nasıl kapatırız?

• 6.2.16 guncellemesiyle düzeliyor sorun.

• Arkadaşlar gözümü kararttım yarın sipariş veriyorum. Sormak istediğim bu cihazda ekrana çift tıklayıp açma özelliği varmı? Birde N11 den Delta garantili almayı düşünüyorum sorun problem olur mu ? Son olarak uyaracağınız bir konu, cihaz serisi veya yapılması gereken testler gibi şeyler varsa söylerseniz makbule geçer.
  • saol yardımcı olduğun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Arkadaşlar gözümü kararttım yarın sipariş veriyorum. Sormak istediğim bu cihazda ekrana çift tıklayıp açma özelliği varmı? Birde N11 den Delta garantili almayı düşünüyorum sorun problem olur mu ? Son olarak uyaracağınız bir konu, cihaz serisi veya yapılması gereken testler gibi şeyler varsa söylerseniz makbule geçer.

Semers mağazasından aldığınız sürece sorun yok. n11 üstünden kupon kullanmayacaksanız semers.com.tr den almanız daha iyi olur. n11`e komisyon parası ödeyeceğinize direkt satıcıya tam ücret ödemiş olursunuz.

• quote:

Arkadaşlar yazı yazarken telefon titriyor ya onu nasıl kapatırız?

Klavye ayarlarından kapatacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

quote:

Arkadaşlar gözümü kararttım yarın sipariş veriyorum. Sormak istediğim bu cihazda ekrana çift tıklayıp açma özelliği varmı? Birde N11 den Delta garantili almayı düşünüyorum sorun problem olur mu ? Son olarak uyaracağınız bir konu, cihaz serisi veya yapılması gereken testler gibi şeyler varsa söylerseniz makbule geçer.

Semers mağazasından aldığınız sürece sorun yok. n11 üstünden kupon kullanmayacaksanız semers.com.tr den almanız daha iyi olur. n11`e komisyon parası ödeyeceğinize direkt satıcıya tam ücret ödemiş olursunuz.

Teşekkürler N11 den semersden alaacağım çek ile.

Diğer sorduklarım hakkında cevap verebilecek kimse yok mu?

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Çift tıklama ile uyutma veya uyandırma yok. Ülkemizde tek seri satılıyor, 4G versiyonu ise sorun yok. Ürünler orijinal bir şey yapmaya gerek yok. Sadece kargocunun yanında kırık çatlak var mı diye baksanız yeter.
  • Cihaz geldiğinde android 6 ya güncelleyimmi yoksa orjinal yazılımında kalmalmıyım. Güncellemeden sonra ingilizce olması veya çeviri hatası gibi bir takım sorunlar varsa yapmayacağım çünkü. Birde ilk kez çin telefonu alıyorum. O yüzden cihazı aldığımda neyi yapıp neyi yamamam gerektiği konusunda emin olmak istiyorum.
  • quote:

Cihaz geldiğinde android 6 ya güncelleyimmi yoksa orjinal yazılımında kalmalmıyım. Güncellemeden sonra ingilizce olması veya çeviri hatası gibi bir takım sorunlar varsa yapmayacağım çünkü. Birde ilk kez çin telefonu alıyorum. O yüzden cihazı aldığımda neyi yapıp neyi yamamam gerektiği konusunda emin olmak istiyorum.

Mi4 global olarak satışta olan bir cihaz. Dolayısı ile %100 türkçe. Yani burasıda ingilizce veya çince kalmış gibi bir durum yok. Sadece bi hatadan dolayı market tema marketi ingilizce. Telefonu geldiği gibi kullanın zaten 1 aya kadar stabil olarak 6.0 dağıtılacak.
  • Selamun aleykum beyle bu telefondan alıcam 1 haftaya kadar herhangi bir sorunu varmı?
    Birde xiaominin kendi sitesinden alsam bir sorun çıkarmı?

• meraba arkadaşlar telefonu iki gün önce aldım 2 sorum olacak

birincisi android 6 geldimi bu telefona ve geldiyse yükleyenlerde problem varmı...

ikincisi benim aldığım telefonun ses sisteminde hafif bir problem var..
    problemin adını tam olarak telaffuz edemiyorum am sesi böyle fazla yayıyo sanki banyodaymış gibi biraz baslarda problem var gibi

bu problemler sizdede varmı?

dediğim problemleri duman grubunun GURBET şarkısında net görebiliyorum...
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.