Şimdi Ara

Xiaomi mi 12 pro vs Oneplus 10 Pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu 2 telefon arasında kaldım. Hangisini almamı tercih edersiniz ?

• Daha önce Xiaomi Mi 9 ve Mi 9T Pro kullandım. Şahsî fikrim, ben olsam Oneplus 10 Pro tercih ederdim.👍🏻

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şuan Xiaomi Mi Mix 3 kullanıyorum

• IPhone 13 Pro max'i de koydum karşılaştırmaya.

• Hocam androidciyim ama en kralı bile 13 pro max ile kıyaslanamaz bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canpolat_28 kullanıcısına yanıt

Hocam o son ihtimal. Diğerleri önceliğim

• Yaklaşık 4 gün boyunca Samsung S21'in baz modelini kurcalama şansım oldu. Acayip akıcı, tepkisel bir cihaz olmuş. 40 derece sıcakta saatlerce navigasyon kullanıp gittiğimiz yerlerde videolar, fotoğraflar çektik. Bana mısın demedi.. Nazlanmadı.. Bataryası %15lere kadar düştü ama saat 10-21 arası neredeyse elimizden düşmedi cihaz.

Kendi kendime "Eğer baz s21 böyleyse S22 Ultra'yı düşünemiyorum bile" dedim. İnanın güzel bir yere tatile gittiğinizde aradığınız tek şey iyi bir fotoğraf çekim kalitesi oluyor. Baz S21'in çekim kalitesi gerçekten harikaydı.

Bu sene S22 Ultra için niyetlenmiştim ama hastam var ve önümü göremiyorum ondan borca girmek istemedim.

Eğer tercihiniz Android ise Xiaomi falan uğraşmayın, S22 Ultra alıp geçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 15 Temmuz 2022; 15:32:1 >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt

Ustam o bütçemi aşar. Kaçak alacağım yurt dışından alacağım telefonlar 17-19 bin bandında. Bir de merak ediyorum iphone 13 pro max amerika apple dan alsam TR'de kaçak IMEI atılabilir mi ? Atılırsa programlarda falan bozukluk vs olur mu ?

• darKGuitarisT kullanıcısına yanıt

iPhone lara atılmıyor, bahsettiğin cihazlara da henüz atılmıyor diye biliyorum, üstteki arkadaşında dediği gibi s22 serisi daha mantıklı xiaomi ve oneplus bu paraları haketmiyor.

• Duyduğuma göre 12-13 ay kayıtsız kullanabiliyormuşsun sonra yıllık 200 TL karşılığında fake kayıt atıyorlarmış her yıl yenileniyormuş bilgisi olan var mı bunla ilgili ?

• Birde s22 ultra amerika fiyatına baktım 400 dolar yazıyor . Z fold 3 5g'nin fiyatı da 500 dolar. Bunlardan tercihiniz hangisi olurdu ?

Geçici kayıt uzatma diye birşey duymuştum, sanırım e devlet üzerinden pasaport ile yapılıyor ama bu yöntemle mi yapılıyor bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canpolat_28 -- 18 Temmuz 2022; 2:1:20 >

ultra

500 USD mi 1500usd olmasın hocam

• Peki bu seçenekler içine IPhone 13 Pro max koysam yine tercihiniz nolurdu ? (Hiç Ios kullanmadım hayatımda )

• Kafayı kırdım ve iPhone 13 Pro Max aldım. Şimdi sorum şu android cihazımdaki numaraları buna nasıl kolay geçirebilirim ?

• Onu da çözdüm. Google play store'da IOS'a taşı diye bir uygulama var onunla çok rahat yapıyorsun. Şimdi ki sorum ise şu var herkesin bilmediği dediğiniz trickler neler?

iphone da trick olmaz pek hocam, düz telefon, Appstrore ne verirse ona razı olman lazım.

hayırlı olsun bu arada. amerikadan mı getirttiniz, yurtiçi kaçak mı aldınız. 17 bin lira mı fiyat? almanyada 13500 avroydu baktığımda, çok pahalı geldi. millet 1000 dolardan bahsediyor ama!

bi ara ben de dedim alim bi tane 13 pro max hazır para varken, çok övdüler kamerasını, 100 bin liralık prof çekim yapan kameralara kafa tutuyor dediler, alim dedim ama ben kamera kullanmıyorum pek ne yapayım kamerası iyi telefonu diyorum  

• 13500 avro falan değil nerden gördüysen yalan. Amerikada 1100 dolar , avrupada ortalama 1200 euro . Ben y.içi kaçak aldım 24 bin tl'ye denk geldi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.