Şimdi Ara

Xiaomi mi 11 lite ana konu (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.765
Cevap
45
Favori
131.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende Kaspersky lisansı var. Pc'de de telefonda da kullanıyorum. Şarja pek bir etkisi yok bence. Bugün mesela %3 kullanımı var. Sizde çok fazla ise farklı bir durum olabilir. Tavsiye ederim. Kaspersky olmasa da bence bir program mutlaka olmalı. Bir şey indirmeniz şart değil chrome'da gezinirken tıkladığınız bir linkten bile ne çıkacağı belli olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JePinkman -- 18 Ekim 2021; 15:51:46 >
  • Sürüm 12.5.1 di. Az önce güncelleme geldi. 12.5.2 ye güncellendi. Parmak izi tanımlamada sorun yaşıyordum. Güncellemeden sonra bakayım düzeldi mi dedim. Parmak izi bölümü tamamen kaybolmuş.
    Xiaomi mi 11 lite ana konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_tunc -- 18 Ekim 2021; 18:32:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt

Hocam sizde de parmak izi bölümü gitti mi?

• jagatai J kullanıcısına yanıt

Hocam sizde de güncellemeden sonra parmak izi kayıp oldu mu?

• h_tunc kullanıcısına yanıt

Ben de bugün 12.5.2'ye güncelledim. Parmak izi kullanmıyorum, siz diyince baktım şimdi bende duruyor.

Kaybolmamış duruyor.

• JePinkman kullanıcısına yanıt
    Telefon uyarı verince ne kadar tükettiğine bakmamıştım. Siz yazdıktan sonra baktım, bugün kullanımı %1'ün altında olmuş. Çok değilmiş, telefon niye uyarıyor anlamadım. En iyisi Kaspersky kullanmaya devam edeyim. Teşekkür ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

duruyor bi sorun yok

İnternette başka yaşayan yoksa garantiye vermekten başka bir çözüm yok gibi.

Bende parmak izi duruyor, siz telefonu sıfırlayın yazılımsal olabilir.

• Arkadaşlar telefonun kendi notlar uygulamasında görev hatırlatıcısı 2 haftada bir olarak ayarlanamıyor mu?

Onunla ilgili bir kronik durum var.. Bunu yaşayan sadece siz değilsiniz. Yazılımsal drğğl donanomsal sensörle alakalı. Erkenden gönderin garantiye.

Telefonu güncelledim parmak izi okuyucu tanımlama duruyor ayarlar kısmında... Sıkıntı yok yani sizinki da donanımsal olabilir... Garantiye gönderin derim...

• Evet sorunu yaşayan baya insan var. Forumlarda bir çok modelde sıkıntı yaşayanlar olmuş. Bugün genpaya bıraktım. İnşallah sorunsuz yapılır.

• Arkadaşlar telefonu yeni aldım performansından gayet memnunum hiç bir sıkıntı yok yalnız daha 3 gün olmasına rağmen kendi kılıfıyla kullanıyorum ve hiç bir şekilde düşme falan olmadı hatta telefonu masaya vb. yerlere yavaş koyuyorum ona rağmen yan çerçevede çok ufak kılcal çizik oluşmuş sizde de aynı sorun var mı ?

• sergen9797 kullanıcısına yanıt
    Ben 6 aydır kılıf ve ekran koruma camı olmadan kullanıyorum çok fazla kafaya takma bence :)

• serkanky kullanıcısına yanıt

Telefon elden kaymaya çok müsait nasıl kullanıyorsunuz korkmadan takdir ettim :) Birkaç kez düşürdüm şimdiye kadar hasar sıfır. Koruma olmazsa bir yerleri çizilirdi muhtemelen.

Ben Spigen Kılıf (İlk kez Spigen kullandım cidden çok iyi.) + kutudan çıkandan farklı bir ekran koruyucu kullanıyorum.

O kadar para veriyoruz biraz daha kıyıp mutlaka korumak lazım diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JePinkman -- 19 Ekim 2021; 15:42:49 >
    O konuda haklısınız koruma ile kullanmak gerek fakat ben bu cihazı inceliği ve hafifliği için aldım. Bu sebeple benim önceliğim bu. Bir kaç kere düşürdüm ön ve arka cam kırılmadığı sürece kasada oluşan çizikler sıkıntı değil :)

• serkanky kullanıcısına yanıt

Tabi hocam bende öyle kullanmak isterim de günümüz şartlarında bu kadar para bağlayınca ister istemez gözü gibi bakıyor insan Xiaomi mi 11 lite ana konu 

Ekran koruyucunuz nedir? Benim aldığım koruma açısından kötü değil. Ancak hayalet ekran koruyucu aldığıma bir tık pişmanım. Parlaklık azalıyor, kalite düşüyor. Öneriniz var mı?

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.