Şimdi Ara

Xiaomi Mi 11 [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
15
Favori
41.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilgi için teşekkürler, demekki normal bir durummus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BuZZLuCK kullanıcısına yanıt

rica ederim kameraya iyice bakın ve telefonu 108mp moduna alın sensorlerin hareket ettıgını goreceksınız ondan kaynaklı muhtemelen.

• Bu arada ekran koruyucusu tavsiyesi olan var mıdır acaba? Tpu jel tarzı birşey taktım ama çok memnun değilim. Cam olanlar da parmak izi problemi yaratabiliyor

• kameranın içinden ses gelme olayı rahmetli lumia 1020de de vardı. sesin gelmesi normal

• güzel cihazda güncelleme işi çok geriden geliyor. Hala haziran ayı güvenlik güncellemesi:(

• arkadaşlar mi 11 in karşı taraf ses kalitesi nasıl ben bir tane aldım ve ses az geliyor diye iade ettim. genel bir sorun mu yoksa benim aldığım cihaza özgü bir sorun mu bunu öğrenmek istiyorum. kullananlar varsa bilgi verirse sevinirim

• ayrıca benim aldığım telefonda kameradan herhangi bir ses gelmiyordu özellikle kontrol ettim. soran arkadaşlar için bilgi mahiyetinde paylaşmak istedim.

• telefonu yeni aldım

önerebileceğiniz ekran koruyucu-kılıf var mı?

Bir de yapmam gereken ayarları var mı, ilk kez xiaomi kullanacağım

• security version u kaç yüklü sizde arkadaşlar

• Xiaomi bu telefonla avucunu yalar anca. SD 888 denen sorunlu işlemci ve xiaomi'nin dandik yazılımı yan yana gelince, cihaz kullanılmaz duruma geliyor. 888 kullanan bütün makinelerden uzak durun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ekranı 120 hz e çıkarınca internet sayfalarında ve sosyal medyada aşağıya doğru kaydırdığımda ekran kesik kesik hareket ediyor. menülerde gayet güzel sıkıntı olmuyor. bu yuzden sürekli 60hz de kullanmak zorunda kalıyorum. 90hz yükseltme seçeneğide yok. sizdedemi durum böyle??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cicey2 -- 21 Ekim 2021; 11:43:14 >
  • cicey2 C kullanıcısına yanıt

Chrome:flags ayarından android surface control u disabled yapın 90hz den sonra kaydırmada sapıtıyor. bu ayarı yapın rahata kavuşun. mi 10t prom da aylar öncesinde bunu bulana kadar canım çıkmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 21 Ekim 2021; 13:40:0 >
  • erhanercan kullanıcısına yanıt

teşekkürler işe yaradı

• cicey2 C kullanıcısına yanıt

rica ederim. Bu ayarı her sıfırlamadan sonra unutmayın yapmayı.

• Ekranı 120hz yapınca pil tüketimi çok artar mı

• erhanercan kullanıcısına yanıt

Ben de teşekkür ederim. Gerçekten işe yaradı.

• urtur kullanıcısına yanıt

rica ederim dostum

• Lexco kullanıcısına yanıt

888 ne gibi sorunları var acaba? Ben 1 aydır kullanıyorum, henüz bir problemle karşılaşmadım.

• urtur kullanıcısına yanıt
    Isınma sorunu ve bataryayı sömürme sıkıntıları var hocam. Gereğinden fazla ısınan cihazların ömrü pek uzun olmaz. Snapdragon cephesinde 865 plus ve aşağısı, yada exynos 2100 tercih edilmeli. Söz konusu işlemciler daha az ısınıp, daha az batarya tüketimi yapıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Soranlar olmuş ama cevap verilmemiş.
    Acaba ekran koruyucu işini ne yaptınız?
    Üzerinde olan orijinal kalktıktan sonra neredeyse 3-4 yerde yaptırdım ama maalesef adam akıllı yapan görmedim. Ya kenarlardan kalkıyor yada bunun gibi şeyler.
    Hatta İstanbul'da yer tavsiyesinde bile bulunabilirsiniz :)

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.