Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.103
Cevap
135
Favori
573.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tersmantik

Siteye üye olacam onay mail i gelmiyor

evet aynı şeyi yaşıyorum.

• tersmantik kullanıcısına yanıt

Bende de aynı sıkıntı var. Satmak istemiyorlar herhalde :)

• valla samsung note 20 yada s20 plus alacaktım ama fiyat ve özellikleri görüp direk m10t pro alacağım.

• Arkadaşlar sizce mi 10t mi almalıyım mi10t pro mu ? Kamera ile pek işim olmaz. Benim günlük rutinim çoğu kişi gibi whatsapp instagram spotify youtube ve forum üstünden. Oyun olarak ta sadece clash royale oynuyorum. 128 gb hafıza da karar kıldım. 5200 düz t ye vereceğime 5800 pro ya vermek daha mantıklı diye düşündüm çünkü fark çok makul çünkü. Ayrıca iphone 7 plus tan sonra bu cihaz ergonomi olarak nası hissettirir. Cevaplarsanız çok sevinirim. Umarım iphone u aratmaz

• Yalnız dikkatimi çekti benim gibi iphone 7 veya 7 plus kullanıp satıp buna geçmeyi çok düşünen varmış:))

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt

Bence mi 10t al 4.999 tl eğer ki kamerayla çok işin yoksa

• Mertccc M kullanıcısına yanıt
    Hocam 8 gb ram istiyorum ben. İleride iyi olur diye. O da mi10t de 5200. Ondan dedim 600 daha koyup alayım diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de iPhone 7’den bu cihaza geçicem daha doğrusu almaya karar verdim Türkiye fiyatı piyasaya göre çok iyi gerçekten. Daha önce note 10 pro alacaktım vazgeçmiştim iyi ki almamışım.

• Yanlış görmediysem ram farkı opsiyonel olduğundan tek fark iki cihaz arasında sadece kamera. Eğer ki kamera odaklı değilsen mi10 t 8 gb olan işini çokca görür diye düşünüyorum.
    Benim iphone 7’den bu cihaza geçme düşüncemin ana nedenleri
    +Daha iyi kamera
    +Daha iyi pil
    +iphone 7’ye göre daha büyük ekran (iphone 7 plus ekran boyutuna bir şey diyemem bilmediğimden)
    + ayrıca full ekran olması (kamera çentiğini saymazsak).
    +ekranda parmak izi olmaması çok büyük + benim için çünkü çok stabil değil ekran parmak izleri daha gelişimine var.
    + iphone 7 ve 7 plus’a göre ekranı daha büyük çünkü bizdeki parmak izi okuyucu ve ön kameranın olduğu kocaman şerit yok mi 10t serisinde
    Mac bilgisayar kullanmadığımdan android cihazların daha uyumlu olması normal bilgisayarlarla
    Ayrıca ios 14.2 güncellemesinden sonra iyice sapıttı iphone 7. Daha hızlı şarj tüketiyor, bildirim ve stabillik ile alakalı yazılımsal hatalar başladı. Tabiki bir yazılımla düzelir her şey ve iphone 7’de olsa çok rahat 2-3 sene götürür.

• Arkadaşlar acil tavsiyenize ihtiyacım var, dün n11 den Samsung s10 plus almıştım daha gelmedi, 4300 liraya mal ettim, ne dersiniz iptal edeyim mi, mi 10t, s10 plus a göre mantıklı bir seçim olur mu.

• quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

Arkadaşlar acil tavsiyenize ihtiyacım var, dün n11 den Samsung s10 plus almıştım daha gelmedi, 4300 liraya mal ettim, ne dersiniz iptal edeyim mi, mi 10t, s10 plus a göre mantıklı bir seçim olur mu.

S10 plus ısınma sorunu ve batarya sorunu var

• flintstones F kullanıcısına yanıt

samsungun kendi çöp işlemcileri yüzünden ben almadım s10 plus cihazını yukardaki arkadaşın dediği gibi batarya sorunu var

• Mertccc M kullanıcısına yanıt

Model isimlerini yanlış yazmışım hocam. Haklısınız. Benzer videoları ben de izlediğim için. Hatta poco X3 NFC'den de bir tık gerideymiş Mi 10T Pro. Ama yine de 6000TL'ye, amiral gemisine çok yakın özelliklerde olan başka bir telefon yok. Hatta 128GB yeter dersek 5,800TL. Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] 

• mi 10t pro'ya ips ekran koymak nedir? bir de iğrenç global romla bu ürün hayatta tr garantili alınmaz.

1 yıl boyunca mi 9t pro kullanan biri olarak, xiaominin gittiği yolu hiç beğenmiyorum 3 ay da bir yeni telefon çıkarıyor..

• silversmith S kullanıcısına yanıt

Aynen o bahsettiğiniz inceleme videosunu bende izledim. Aslında mi 10 pro alacaktım ama kavisli ekran almak istemiyorum. Kavisli ekranlar yanal düşmelerde istediği kadar ekran koruyucu ve kılıf olsun kırılmaya çok müsait. Ayrıca amoled ve kavisli ekranların orjinallerin aşırı pahalı. Samsungta çoğu kavisli ekran (eski modelleri saymıyorum 3-5 senelik) 1500 tl’den başlıyor.

ve çoğu amoled ekranda ekran yanığı oluşuyor (huaweinin p30 pronun ilk parti ürünleri, Samsung amoled modelleri)

mi 10T pro düz ekran diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam.

• Mükemmel görünüyor

• Bir haftadır kullanıyorum kesinlikle bu fiyata en çok satan telefonların başında gelecektir. Kesinlikle alın aldırın derim.

• Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]
    Bugün öyle amatörce 3-5 resim çektim ozenmeden

• https://www.evofone.com/ telefonu buradanda aliniyormus arkadaşlar resmi distribütör siteymis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 12 Kasım 2020; 23:28:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.