Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.103
Cevap
135
Favori
573.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam ben iPhone SE almıştım, ilk 14 gün sorunsuzdu sonradan ekran kasadan yavaş yavaş ayrılmaya başlamış her dokunduğumda çıt çıt yapıyordu ilk 1 ayda başıma geldi bu. Bence 1 ay kullanın cihazı bootloader kilidi garantiyi bozacak sonuçta. Cihazı iyice denemiş olursunuz. Kilidi açmak için başvuruyu yapabilirsiniz ama süreyi erkenden bitirmek açısından. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben bı sıkıntı yaşamadım stabil bir şekilde çalışıyor

• Dostum merhaba hareketlerde sıkıntı yok ama ayarlarda yanılmıyorsam köşe hareketlerini 2 defa yap gibi bir ayar vardi.youtube da oyunda filan yaptığında hemen oyundan çıkmasın gibi bir şey için uyarıyor anlamında bi bak istersen ayarlardan.
  • Varzim kullanıcısına yanıt
    Dostum bende büyük ekran kullanamıyorum cihazın göreceli olarak tek sorunu zaten büyük olmasi başka bir sorun yok kilitsiz kullanınca biraz daha az hissediyorsun büyüklüğünü hı ben kullanmadım esine verdim ondaki note 10 aldım az daha küçük hiç olmazsa
  • Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt

EU yazıyor hocam teşekkür ederim cevap için. global ve eu sürüm arasında dikkat etmemiz gereken bir durum var mı güncellemelerde vs ? yurtdışı kayıtlı cihaz.

• thehawk kullanıcısına yanıt

Yok hocam genel olarak aynı sürüm global ile eu arasında fark yok çok, eskiden sadece eu google uygulamaları ile geliyordu şimdi ikisi de geliyor. Normal OTA güncellemelerini yapmanız kaydınızı etkilemez diye biliyorum IMEIli cihazsa. Rahatlıkla kullanabilirsiniz Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] 

• Xiaomi'nin servisi ROM'u globale çevirmede yardımcı olur mu biliyor musunuz?

• Herkese iyi akşamlar. Facebook gruplarından alınan çift hatlı telefonlarda 2 hat da kayıtlı mı oluyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChukkyByForce -- 23 Ocak 2021; 0:30:51 >
  • Facebook gruplarını bilmem ama yurt dışı cihazlarda dikkatli olmakta fayda var ⚠️
  • ChukkyByForce C kullanıcısına yanıt

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] O tip alınan telefonlar da 2 hat da kayıtlı olmuyor. (Facebook gruplarından kastın, illegal getirilen telefonlar ise eğer) Her bir kart slotu için sim kartı o slota taktığın anda 4 ay, yani toplam da 8 ay süren var imei kaydı yaptırmak için. İmei kaydı maalesef tek sim kart için yapılabiliyor, diğeri boşa çıkıyor. Şu an için öyle bir yöntem mevcut değil ama zaman neyi gösterir bilemeyiz çift sim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freddy Krueger -- 23 Ocak 2021; 1:53:57 >
  • Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]
    Makroyla cektigim bir goruntu. Sahsen kamerasini begendim.
  • ChukkyByForce C kullanıcısına yanıt

Çift hat kayıtlı istiyorsunuz op 8t modelini almalısınız sorunsuz güzel cihaz

• Xiaomi Mi 10T Lite yakında çıkıyor .

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 24 Ocak 2021; 7:56:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • formula 1 kullanıcısına yanıt

3800 galiba isteniyor Poco M3 için (ki giriş seviyesi). Bu çok daha yukarılara gelirse Poco X3 alınmaya devam edilir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: formula 1

Xiaomi Mi 10T Lite yakında çıkıyor .

Fiyatı 4000 i aşarsa eğer yüzüne bakan olmaz,biraz daha verip mi 10t veya daha ucuza poco x3 alınır.

• DUDDLE D kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkürler, ihtiyaçtan ziyade uygulamanın nasıl olduğunu öğrenmek için sormuştum.
    Artık mi a2yi yedeğe almanın vakti geldi gibi.
    Daha once hiç facebook gruplarından alışveriş yapmadım. Tavsiyeleriniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
  • mi 10t ye toz geçirmez kilif nerden bulabilirim internetten arastirtim bulamadim

• çift tık kilitleme özelliği lg g2de keyifle kullandığım bir özellikti samsung note5 te alışmak için zorlandım baya

mi 10t de de bu özellik varmış ilk 1-2 gün çalıştı ama artık kilit açmak için çalışıyor ana ekranda kilitlemek için çalışmamaya başladı. başına gelen var mı aynı durum ?

• thehawk kullanıcısına yanıt
    Ana ekranda kilitlemek için çalışmıyor zaten diye biliyorum. Kilit ekranından çift tık ile uyandırıp çift tık ile tekrar uyutuyor diye biliyorum. Ama kilit açıkken kilitlemiyor.
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.