Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
38
Favori
131.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Telefonu güncelle kısmından indirdiğim rom mu seçip yükleme istediğimde şu hatayı alıyorum çözümü nedir bilen yardımcı olabilir mi?

Hocam telefonunuz bootloder kilidi açılıp twrp ve root yapildi mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Evet, hareket başlasın. Mi 10 için MIUI V12.5.1.0.RJBMIXM güncellemesi OTA olarak (943MB) geldi. Kurduktan sonra paylaşım yaparım.

• voldirim V kullanıcısına yanıt

OTA diyorum. Bootloader henüz açmayanlar var, ben de o seriye aitim.

• egemet E kullanıcısına yanıt

ota güncellemesi bize hala gelmedi ya senin rootlu mu cihaz ?

• erengscan E kullanıcısına yanıt

Hayır, bootloader dahi açık değil diyorum ya.. Size de kısa süre içinde gelir herhalde.

• Snapdragon 865 e imei atılıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben 12.5 güncellemesini aldım ancak menude bazı değişiklikler olmadı. Mesela duvarkağıdı ve kişiselleştirme seçeneği yok. Cihazı kapatma animasyonu da değişmedi. Nedenini bilen var mıdır?

• 12.1.2 sürümü geldikten sonra ana ekranda sürekli telefon kendini yeniliyor. İkonlar gidiyor sonra geri geliyor. Google playdan güncellenen programlar olduğunda da aynı şey oluyor. Bu sorunu yaşan var mı? Nasıl çözebiliriz?

• tylan kullanıcısına yanıt

Bende de aynı şeyler oldu. Yedekleme yapıp fabrika ayarlarına sıfırlama yapmayı düşünüyorum. Öylece kontrol edeceğim, özellikleri görürsem yedeklemeden geri yükleme yapacağım.

• egemet E kullanıcısına yanıt
    Ben 2 defa yükledim güncellemeyi ancak değişen bişey olmadı. Ayrıca Avrupa'da bunsorunu yaşayan kullanıcılar da varmış. Galiba bölgesel bir durum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar;Mi 10 12 gb 256 gb kullanmaktaydım.Telefona imei rekor yapıldı(zor da olsa). Akabinin de atılan imei klonlu olduğu ve kapanacağı mesajı geldi ve kapandı...teslim ettiğim kişide bu sefer de sistem çöktü yazılım atılamıyor.su anda cihaz hem çince hem de şebekesi yok.Bana bu konu da yardımcı olursanız sevinirim

• Cihaz şuan amazonda 7999 TL 256gb modeli bence iyi fiyat

• 1 senelik kullanıcısı olarak bu fiyata alınmaz.

• 8 bine yazılımı bu kadar kötü telefon alana şimdiden hayırlı olsun

• Zikuvikuzi kullanıcısına yanıt

Valla şuan alınacak telefon yok en azından sd865 var iş görür diye dedim gerçi 7999 liraya iPhone 12 mini var

• Cihazdan ben menunum zaten ama fiyatı kesinlikle bu değil sadece hocam. Ben 4 bin civarına almıştım max eder fiyatı da 5 bin tl olarak görebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zikuvikuzi

Cihazdan ben menunum zaten ama fiyatı kesinlikle bu değil sadece hocam. Ben 4 bin civarına almıştım max eder fiyatı da 5 bin tl olarak görebilirim.

Doğrudur hocam

• Max Zoom kaç X arkadaşlar acil cevap verebilirseniz sevinirim, teşekkürler

• Merhaba herkese

Dün telefonun yazılımını bir hata sonucu bozdum

daha sonra çin romunu fastboot tan attım telefon sim kartı görüyor fakat türkçe dil yok google aplikasyonları yok. o nedenle twrp yükleyip eu rom zipini kurdum fakat eu rom zipini kuruduğum zaman telefon sürekli mi yazan ekranda kalıp açılmıyor. ayrıca twrp de ses aç kombinasyonu ile çalışmıyor her seferinde cmd üzerinden açmam gerekiyor. twrp sd karta attıklarımı bazen görmüyor. ilgli romları https://mifirm.net/model/cmi.ttt#eea bu siteden indirdim. Tüm gün uğraşmama rağmen bir türlü türkçe içeren sim kartı okuyan yazılımı yükleyemedim. bana yardımcı olabilecek varmı sıfırdan ne yapmam gerek 100 tane sekme açık bilgisayarda iyice çorba oldu işin içinden çıkamıyorum. telefon ime reparili

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.