Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
38
Favori
131.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MHSNNSL

Teşekkür ederim cevap için. Beta yüklemeyi düşünmüyorum zaten. Xiaomi arama,mesaj vs uygulamalarının olduğu ve 2inci simi de calistirabilecek rom olarak yalnızca eu rom mu var şu an? 1inci simin sifreli olduğunu yazmışlardı ve avrupa romunda tek sim göründüğü için işlem yapılamıyormuş galiba. Stabil bir eu rom mu tavsiye ediyorsunuz?

MiuiMiX var onu kullanabilirsiniz, MIUI tabanlı bu romda. MMX V12.0.4.0.QJACNXM deneyebilirsiniz.

https://downloads.sourceforge.net/project/miuimix/stable/MIUI12/MMX_2x.22.0_cmi_V12.0.4.0.QJACNXM_v12-10_20200816.zip?r=&ts=1603990310&use_mirror=netix

Bunlar dışında AOSP'ler var, bunlarda düzgün çalışmakta. Telegram grubunda birçok seçenek var hepsini deneyebilirsiniz. Bu konularda biraz eksik bilgiye sahip gibisiniz bu sürümleri denerken dikkatli olmalısınız.

https://t.me/Mi10u

https://aosp.link/#/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 29 Ekim 2020; 19:52:47 >

• cavit63 kullanıcısına yanıt
    Kaç liraya aldınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kahya Yahya kullanıcısına yanıt
    6300 almıştım bir syı geçti

• Amed2122 A kullanıcısına yanıt

Guvenilir mi bende alayim fiyat uygunsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Nokia symbiandan başlayan ve samsung ile yıllarca uğraştım root rom kernel vs maceramı bırakalı yıllar oldu :) elimden gelir bu tarz işler xiaomi alemine hiç girmemiştim ki bıraktığımda xiaomi yoktu :) mi 10 pro niyetlendim istettim henüz gelmedi gelir gelmez bl klidini açıp uğraşacağım. Şimdiden ön araştırma yapıp klit açılana kadar kararımı vermiş olayım istedim. Önceliğim google uygulamalarından kurtulabileceğim güvenlik açısından daha oturaklı bir rom atmak. İmei atmayabilirim 8 ay kullanırım sonrasinda Allah kerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MHSNNSL -- 29 Ekim 2020; 21:39:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mi10 pro turkcell hat imei repair yapılmış telefonunda hat kopması problemi yaşayan varmı.Vodafonda 4.5 g de hat kopması (3g de stabil çalışıyor) problemi yaşadığımdan turkcelle geçmeyi düşünüyorum.turkcel ile problem olmadığını bazı vodafondan geçen arkadaşlardan görüyorum fakat cekincelerim var zira taahhüt bozup geçicem aynı problemi yaşamak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 30 Ekim 2020; 11:22:2 >
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    Ben Turkcelliyim bu imei ve roomdan sonra mobil verim bile katlandı bulunduğum lokasyon çok kalabalık en sakin saatte bile 25-30mbit görmüyordu. Genelde 15mbit hizdi. İmei atıldı test yaptım şaşırdım baya 80mbit ustu download 30mbit upload lokasyon aynı test yaptığım yer. Kopma sorunu yok bende şuan. Mi 10 cihaz bendeki lakin. Roomda 12.0.7 EU stabil.

• sudden_44 kullanıcısına yanıt

Bilği için teşekkürler mi10 larda 3 firmadada problem olmuyor hiç duymadım, vodafonda mi10 prolarda 4.5 g de imei repair işleminden sonra problem oluyor tabi bu imei yapma şeklindeki sisteme görede değişiyor problemsiz kullananlarda var.

(bulundukları bölğedeki bantlara göre değişiyor)

• Herkese iyi forumlar İlgilenen olursa mi 10 umu satıyorum aşağıya ilan linkini bıraktım

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&m=146123000

• Arkadaşlar daha yeni mi 10 pro aldım. Yurtdışından kaydını henüz yaptırmadım 3 ay vaktim olduğu için. MIUI 12 için sistem güncelleme talep ettiğimde bulmuyor. Manuel olarak da yüklemek istemiyorum. Konu nedir kayıtlı olmadığı için mi şu anda MIUI12 telefonuma gönderilmiyor. Güncellemeler genelde en üst modelden başlar ben anlam veremedim . Bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: NOWITZKI

Arkadaşlar daha yeni mi 10 pro aldım. Yurtdışından kaydını henüz yaptırmadım 3 ay vaktim olduğu için. MIUI 12 için sistem güncelleme talep ettiğimde bulmuyor. Manuel olarak da yüklemek istemiyorum. Konu nedir kayıtlı olmadığı için mi şu anda MIUI12 telefonuma gönderilmiyor. Güncellemeler genelde en üst modelden başlar ben anlam veremedim . Bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.

Ayarlar+cihazım kısmının ekran resmini alıp paylaşabilirmisiniz?

• quote:

Arkadaşlar daha yeni mi 10 pro aldım. Yurtdışından kaydını henüz yaptırmadım 3 ay vaktim olduğu için. MIUI 12 için sistem güncelleme talep ettiğimde bulmuyor. Manuel olarak da yüklemek istemiyorum. Konu nedir kayıtlı olmadığı için mi şu anda MIUI12 telefonuma gönderilmiyor. Güncellemeler genelde en üst modelden başlar ben anlam veremedim . Bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.

Cihazınızın yazılımı ile oynanmış olabilir.

Cihazınızın ürün kodu MIXM ise bunu : https://bigota.d.miui.com/V12.0.5.0.QJAMIXM/miui_CMIGlobal_V12.0.5.0.QJAMIXM_8fefe1495f_10.0.zip

Cihazınızın ürün kodu CNXM ise bunu : https://185-23-180-1.ksyungslb.com/bigota.d.miui.com/V12.0.9.0.QJACNXM/miui_CMI_V12.0.9.0.QJACNXM_c49cac94c1_10.0.zip

Cihazınızın ürün kodu EUXM ise bunu : https://bigota.d.miui.com/V12.0.5.0.QJAEUXM/miui_CMIEEAGlobal_V12.0.5.0.QJAEUXM_efda185b78_10.0.zip

İndirin, ayarlardan güncelleme ekranına gelin, ortadaki 11 logosuna 10 kez basın. Sağ 3 nokta menüden dosyadan güncelle diyip indirdiğiniz dosyayı seçip güncelleyin.

Üstadım yazılımla oynanma durumu yok. Yabancı forumdan bir arkadaş yardımcı oldu. Benim elimdeki miui11 sürümü global değil euro imiş o yüzden daha yayınlanmamış avrupa versiyonu. Manuel olarak yüklemek istmeiyorum.

• NOWITZKI kullanıcısına yanıt

Paylastigim dosyalar stabil surumler, 12 verileli cok zaman oldu uzerine 5-6 guncelleme aldi. Tum versiyonlara sunuldu, yazdigim sekilde kurabilirsiniz. Hicbir fark olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 1 Kasım 2020; 15:32:7 >
    Anladım hocam peki öyle yapayim ama otomatik olarak gelmemesinin sebebi nedir ? Bilginiz var mı ?

Hocam miui mix romuna geçtim çok memnunum yeni güncellemesi geldi indirdim ancak twrp açılmıyor sanırım twrp uyumlu olmadığı için açılmıyor hangi sürümle güncellemeyi yapabilirim

• quote:

Üstadım yazılımla oynanma durumu yok. Yabancı forumdan bir arkadaş yardımcı oldu. Benim elimdeki miui11 sürümü global değil euro imiş o yüzden daha yayınlanmamış avrupa versiyonu. Manuel olarak yüklemek istmeiyorum.

Hocam şu kısım.
    Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ]

• brk_41 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ]

Bende böyle hocam

Ayarlar Hakkında kısmını bir paylaşabilir misiniz? Cihaz açılırken Unlocked yazıyor mu veya Açık Kilit simgesi var mı?

Edit : atmışsınız zeten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 1 Kasım 2020; 16:22:3 >

Cihazınızdaki yazılım sahte, o sebeple hiçbir zaman güncelleme almayacak bu cihaz. IMEI işlemi için düzenlenen bir yazılım kurmuşlar.

11.0.7.0.0 diye bir sürüm yok. Olması gereken 11.0.7.0 normalde.

Sizin bundan sonra da düzenli güncelleme almanız için Fastboot kurulumu yapmanız gerekiyor. Tüm fotoları/videoları yedekleyin o kurulumu anlatırız.

Bunuda indirin ek olarak : https://bigota.d.miui.com/V12.0.5.0.QJAEUXM/cmi_eea_global_images_V12.0.5.0.QJAEUXM_20201020.0000.00_10.0_eea_557eae445a.tgz

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.