Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
38
Favori
131.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sorumda xiaomi orta segment ve tepe modellerinde kullandığı kamera özelliklerine bakıyorum nerdeyse hep aynı. Bunların çekim kaliteleri de aynı mı. örneğin orta segment mi note 10, yeni çıkacak olan mi10t pro ve tepe model mi10 pro nun kamera özellikleri aynı yazıyor. Aynı kamerayımı kullanıyorlar yoksa çekim kalitesinde fark varmı. Son olarak mi10 ile mi10 pro arasın da fark çok mu tesekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • umi 10

cmi 10 pro

lmi poco f2 pro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Bunu 12.08 ustunemi kuralim sıfırdan mi

• voldirim V kullanıcısına yanıt

Eger gecis yapacaksaniz baska rom dan. Muhakkak Format Data secenegini yapin. Gerekli seyleri rom barindiriyor zaten ama onceki rom un data sini cozemeyebilir. Logoda kalir o yuzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 25 Ekim 2020; 20:2:14 >
  • Mi 10 pro çin versiyona çift simli olana ( çin romluya ) imei atılıyor. Ama global rom lu olana tek simlileere imei atılamıyor dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okty_ksk -- 26 Ekim 2020; 16:30:38 >
  • okty_ksk kullanıcısına yanıt

İkisinede atiliyor. Tek simli ise sim tepsisi almaniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 26 Ekim 2020; 15:30:15 >
  • Gecen basıma gelen bir olayı ve çözümünü anlatayım başına gelen olursa bilgi sahibi olsun

Vowifi olayı ile uğraşırken telefonu çökerttim twrp girişte şifre istiyor işlem yapmıyordu bende yeniden global rom flash edeyim dedim miflash ile yanlız alttaki seçenkelerde bootloader kilitlensin işareti açık kalmış neyse romu yükledim bir baktım telefon acılmıyor rom atılmıyor denemediğim hiçbir yöntem kalmadı bootloader kilidi kapanmış forumdaki tavsiye edilen arkadaş ile de görüştük baktı en son telefonun arka kapağı açılıp testpoint noktalarına kısa devre yaptırılıp edl moda almak lazım denildi bende kapağı açtırıp edl moda aldım bu arkadaş yinede yazılımı yükleyemedi olmadı velhasıl ama bayağı zaman uğraştı kendisine teşekkür ederim
    Daha sonra reklam olmasın internet siteleri olan bir firma ile irtibat kurup görüştük onlar da bağlandı PC ye uzaktan mi yetkili hesap ile yazılım yüklediler gelinen noktada telefonda çin romu var bootloader kilidi yeniden açmak için 168 saat beklemem gerekiyor daha sonra rom yükleyecem

Velhasıl kelam çin romdan globale geçen cihazlarda bootloader tekrar kilitlenirse cihaz brick oluyor ve yetkili hesap olmadan da yazılım yüklenemiyor miflash ile rom yükleyecek arkadaşlar bootloader kilidine bilhassa dikkat etsinler

Yapılan işlemde normal miflash ile rom yüklediler işlem başlayınca yetkili hesap şifresi istiyor o olmadan yükleme yapmıyor bilgilerinize sunarım

Birde kılıf ve kırılmaz cam tavsiyesi litfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altiparmak1982 -- 27 Ekim 2020; 13:38:4 >

• Bugün gelen iyileştirme ve güvenlik güncellemesi : MIUI Global 12.0.6(QJBMIXM) 520 MB Android 10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemet -- 27 Ekim 2020; 16:56:31 >
  • Aliexpress den aldığım CamShield kılıf 1 haftadır kutusunda duruyordu takma fırsatım olmadı, bugün denedim çok güzel arkadaşlar.

16 sında almıştım 23 ünde geldi. Arka taraf dokulu olsada elden kayma hissi oluyor. Kılıf çok kibar, spigenler gibi kaba olacak sanıyordum ama çok kibar onlara göre oldukça havalı duruyor cihaz üzerinde de.

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ]
    Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ]

• 5 gün tatilim arkadaşlar.

Mi 10/Pro/Ultra, Poco F2 Pro, K30 Pro için IMEI Repair yaptırmak isteyen arkadaşlar ulaşabilir.

Özel mesaj yoluyla yazabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 28 Ekim 2020; 21:15:9 >
  • inhuman kullanıcısına yanıt

kameralar sensörü aynı olabilir, ama kullanılan lensler, mercekler farklıdır. kaliteli mercek kaliteli görüntü yakalar. pahalı ürüne pahalı kaliteli mercek koyar. bunu samsung, huawei yapar, ama xiaomi yaparmı bilemem. xiaomide kalite pek yok.

amaç kamera ve iyi çekim ise xiaomi yerine huawei tavsiye ederim. kalite, stabilite hepsi bir arada..

• Ahmet Mardin den telefon alan var mi mi 10

• cavit63 kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeş

• Arkadaşlar mi 10 pro için google uygulamalari ve reklamlarının olmadığı,güvenli,pil ömrü iyi stabil rom hangisidir. Eea,eu,india,global en çok kullanilan romlar bunlar diye anladım. Hem guvenlik hem google reklam ve uygulamalarindan kurtulmak icin eea düşünüyorum. Simdi eea avrupa romu yüklersem çift simden tek sime mi düşecek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MHSNNSL

Arkadaşlar mi 10 pro için google uygulamalari ve reklamlarının olmadığı,güvenli,pil ömrü iyi stabil rom hangisidir. Eea,eu,india,global en çok kullanilan romlar bunlar diye anladım. Hem guvenlik hem google reklam ve uygulamalarindan kurtulmak icin eea düşünüyorum. Simdi eea avrupa romu yüklersem çift simden tek sime mi düşecek?
    Şuan için kullanabileceğin 2 rom var.
    Biri şuan kullandığınız, diğeri Eu romlar.
    Diğerlerini yükleseniz de 2.sim görünmez. Dolayısıyla şebeke olmaz.
    Eu beta romlarının 20.10.15, 20.10.16 ve 20.10.22 versiyonlarında kernel değiştiği için twrp yi uçuruyor, yani bu romları yükledikten sonra twrp ye girmek istediğiniz de telefon siyah ekranda kalır. Bu yazılım işlerine çok vakıf değilseniz şuan için Eu Beta sürümlerini yüklemeyi denememenizi öneririm.
    Ama çözümü var twrp img.dosyasını pc den flashlamak. Bu twrp sorunu için yeni sürüm twrp bekleniyor.
    Şuan kullandığınız romdan memnun değilseniz Eu 12.0.4 veya Eu 12.1.3.0 yükleyip deneyebilirsiniz.
    Bu romlarda twrp ile ilgili bi sıkıntı yok.
    Orjinal Hindistan yazılımı çift simli fakat çıkmasının 1 ay sonra olduğu söyleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 29 Ekim 2020; 15:42:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Amed2122

Merhaba kardeş
    Ben aldım.
    Mi 10 pro

• brk_41 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için. Beta yüklemeyi düşünmüyorum zaten. Xiaomi arama,mesaj vs uygulamalarının olduğu ve 2inci simi de calistirabilecek rom olarak yalnızca eu rom mu var şu an? 1inci simin sifreli olduğunu yazmışlardı ve avrupa romunda tek sim göründüğü için işlem yapılamıyormuş galiba. Stabil bir eu rom mu tavsiye ediyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet sadece Eu rom var.
    En makbul görüleni 12.0.4
    Ben hepsini yükleyip kullandım bana en stabil gelen beta 20.10.22
    Ama yukarıda bahsettiğim nedenden dolayı 12.0.4 yükleyin. Bu rom da sorunlar çözülene kadar işinizi görecektir.

• brk_41 kullanıcısına yanıt
    Sana kart gönderi yaptılar mı ücretsiz kayıt için

• quote:

Orijinalden alıntı: Amed2122

Sana kart gönderi yaptılar mı ücretsiz kayıt için
    Benim ki kayıtlı geldi.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.