Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
38
Favori
131.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar Avrupa fiyatına göre tabi ki fiyatta düşüklük olur. Ancak Çin fiyatından düşük alma şansınız asla yok. Mi 10 Pro en üst donanım olan 12/512 modeli Çin'de 6.000 yuan bu da 5.200 TL yapar. Yani bu cihazı yerinden alırsanız fiyat bu. 2 ay içerisinde maksimum düşeceği fiyat 5.600 yuan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiyede resmi ya da yurtdışından getirme yoluyla ne zaman satılır acaba. Nisan ayında alabilirmiyiz ne diyosunuz?
  • Çıktığı zaman olası sorunları büyük olasılıkla
    Üsteki bildirim simgelerin sığmaması.
    Kamera yazılımı sorunu.
    Netflix vs. Platfomlari HD desteği olmaması.
    Sosyal Media uygulamalarda resim video çekimlerde uyumsuzluk.
    YouTube gibi video yayınlarda ve oyunlarda tam ekran sorunu.
    Olacaktır.
    İlk kez Xiaomi cihaz alacak arkadaşlara için bunu yazmak istedim. Donanım efsane bak 5g var diye bir hafta yarım yamalak kullandıkları telefonu YouTube da teknoloji kanalları öve öve bitiremeyecek ama siz cihazı alıp kullanamaya başlayınca eksiklerinin az olmadığını anlayacaksınız.
    Android yazılımı ve MIUI arayüzü daha önce kullanmış rom root biraz anlıyorsanız bu tür cihazlar alınır kullanılır. Onun dışında ben alayım hiç ellemeden beni götürsün derseniz kişisel kanaatimce olmayacak en basitinden kamera için gcam yüklemek lazım olacak bu cihazların ara yüzünde her yerde nerdeyse reklam çıkacak onları kapatmayı bilmek gerekcek vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merakla bekliyorum malum yerlere düşmesini, Nisan sonu askerliğim bitiyor umarım o zamana kadar 4-4,5 bandına veya daha azına düşer

• The BlackMamba 24 kullanıcısına yanıt
    O kiyas yapan eleman nasil kiyasladiysa artik. Iphone culara gun doğmuş, kaziklandiklari gerçeğini bastirabilmek için:) mi note 10 pro kullanıyorum, alet efsane mi 10 bunun bir tik daha iyi hali. Kayıtsız satışlara başlandığı zaman bunu hatuna verip mi 10 alacağım kendime.

• Alicilik kullanıcısına yanıt
    Mi note 10 pro kayıtsız kullanıyorum. Imei repair olayı kolay kendin de yapabilirsin veya zaten bunun sözünü veriyor satıcı. Kendin bir imei verip onu atmasını da isteyebilirsin. Neredeyse 2 kati vermek bana mantıksız geliyor. Mi5 kullandım bundan önce ithalatçı garantili, garantilik bisey çıkmadi hiç. Zaten ithalatçı garanti=kaçak.

• Bugün mi 10 pro aldım 12-256
    Güzel cihaz yapmışlar

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ]

• Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın. Nereden ve ne kadara temin ettiniz bu arada ?

• Özcan DELİKANLI kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 8 e aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

Teşekkür ederim 8 e aldim
    8.000TL mi? 1000$'lık ürünü 8.000TL'ye nerden aldınız hocam merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 1 Mart 2020; 0:48:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

8.000TL mi? 1000$'lık ürünü 8.000TL'ye nerden aldınız hocam merak ettim.

Alıntıları Göster
    Bu üslup çok tanıdık bir üslup benim için, o yüzden yanıt vermenin manası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

Bu üslup çok tanıdık bir üslup benim için, o yüzden yanıt vermenin manası yok.

Alıntıları Göster
    kazıklandığınızı anlamamız için cevap vermenize gerek yok. sonuç net.. sizin gibiler sayesinde zaten esnaf yontacak adam aramayı meslek edindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 1 Mart 2020; 1:35:39 >
  • Hayırlısı olsun samet biz beklemedeyiz daha

• Biraz düşsede alsak

• quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

kazıklandığınızı anlamamız için cevap vermenize gerek yok. sonuç net.. sizin gibiler sayesinde zaten esnaf yontacak adam aramayı meslek edindi.

Alıntıları Göster
    Zavallısin ama olsun:) haset ve kıskançlık genlerinizde var. Çok zor bir hayatıniz var

• quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

Hayırlısı olsun samet biz beklemedeyiz daha
    Eyvallah:) beklemek bana göre değil.

• Alan kişide cihazın Çin fiyatını bilerek alıyor, tartışmanın lüzumu yok arkadaşlar. Burası sohbet ve yardımlaşma platformu. Bilgimizi, deneyimimizi paylaşacağız. Tekrar hayırlı uğurlu olsun kardeşim, güle güle ve iyi günlerde kullanman dileğiyle.

• Özcan DELİKANLI kullanıcısına yanıt
    Tabi ki biliyorum nerede kaça satıldığını ve kimin ne kadar kârla getirdiğini. Bunları konuşmanın manası var mı? Beni bilen biliyor, cihazı ilk kim getirmişse bana gelir bende canım isterse alırım. Yeni çıkan cihazı almak istiyorsan ilk kullanan olmak istiyorsan parasına çok fazla bakmazsın. Zaten 2-3 gün kullanıp sıkılan biriyim. Fakat öyle insanlar var ki, yazılan mesajları görseniz onlar adına utanırsınız. Bakınız bir tanesi yukarda açıkça yazmış ve kalbinin kötülüğü ortada. Sahibinden gelen mesajları görseniz o kadar saygisiz-trol-çomar diye tabir ettiğimiz insanlar var ki sasirirsiniz mesajlara. Hatta SS eklemeyi düşünüyorum buraya:)
    Velhasıl kelam; kin, haset ve kıskançlıkla bir yere varılamaz.

• Arkadaslar fiyati zaten sahibinden.com dan ya da tr ye resmiolarak gelince hb den vs gorucez. Fiyattan ziyade cihazi eline almis kullanan arkadaslardan deneyimlerini aktarmasini rica edioyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.