Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
38
Favori
131.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu 5 gündür hareketsiz duruyor. Millet, bu fiyata bu cihazı aldık ve sesimiz kesildi, hiçbirşey konuşamıyoruz galiba. Oysa telefon muhteşem bir telefon. Bununla kulaklık veya kendi stereo hoparlörleriyle müzik dinlemek harika. Fotoğrafları çok deneyimleyemedim, ama ilk izlenimler çok iyi. Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ]Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ]

• egemet E kullanıcısına yanıt
    Çok da hareketleneceğini düşünmüyorum zaten bu konunun :) Telefon çok iyi olabilir ama xiaomi ye o parayı verecek adam nadirdir. Hele yurt içi garantili almak tam bir delilik :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi 10 Pro IMEI repair durumu nedir arkadaşlar? Güncel bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

Mi 10 Pro IMEI repair durumu nedir arkadaşlar? Güncel bilgisi olan var mı?
    Bu telefonlar Tek IMEI lımı gelıyor artık
  • buyukbang kullanıcısına yanıt
    Su an yapılamıyor. Yapılmadan almak riskli bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: mutludurmaz

tek ımeı gelıyorsa zaten cıddı olarak riskli, henız tek ımeılı cıhazalara bır yontem cıkmadı , nerdeyse 1-2 yıldırda yok..
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Mi note 10 pro aldığım dükkan, imei konusunda en sıkıntısız marka xiaomi demişti :)
    İşin ilginç tarafı, paraya kıyıp mi 10 pro almak istesen Türkiye'ye gelmiyor.

• quote:

Evet haklısınız. Ben de bunu bekliyorum. Şimdilik almayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 26 Haziran 2020; 15:26:12 >
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Çift SIM modeller getiriyor GSM mağazacıları.
  • Mi 10 için sarı sitede kayıt yapılmıştır ilanı açılmış. Doğru mu acaba?

• quote:

Mi 10 için sarı sitede kayıt yapılmıştır ilanı açılmış. Doğru mu acaba?
    Artık pasaport kaydı kişinin sahip olduğu gsm numaralarıyla eşleşiyor. Bu ihtimal dışı. Paralel ithalat yapıp, tüm yasal ödemelerini yaparak kaydettiklerinde fiyatın 10k+ olması lazım. Pek gerçeklik ihtimali yok anlayacağınız.
  • buyukbang kullanıcısına yanıt
    Benim aklıma, imei işini mi hallettiler diye geldi? Çünkü ilan acilanlarin hepsi çift hatlı.

• Merhabalar,

Bende cihazı @cepAnkara adlı forum üyemizden almış bulunuyorum. Nasipse yarın öbür gün teslim alırız. Teslimat sonrası yorumlarımı belirtirim, ön kanaatim güvenilir bir satıcı olduğu. Birçok Xiaomi cihaz kullanmış biri olarak (5, 5s Plus, Mix 3, 9T Pro) bu cihazıda heyecanla bekliyorum. Xiaomi hiç üzmüyor beni verdiğim parayı göz önüne alınca. İmkanlar olduğunda yazılım hakkında paylaşımlarda bulunurum yine bu konu altında.

Sağlıcakla kalın.

Satıcı dükkanı : https://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=984735

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 6 Temmuz 2020; 17:52:50 >
  • Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.
  • USB Audio Player Pro (UAPP) kullananlar için son güncelleme Mi 10'a Hi-Res desteği getirdi. Artık 24 bit 192 kHz olarak Flac(kayıpsız) müzik dinlenebilir. Aslında Poweramp veya Tidal uygulaması bunu baştan beri sağlıyordu. Ama UAPP ile müzik daha canlı ses veriyor.
  • Sen xiaomi olarak kendini ne zannediyorsunda iphone 11 veya s20 fiyatına telefon satamaya yelteniyorsun. Bir telefona 8500 lira verilecekse ve android olacaksa o telefon samsung olur ama xiaomi huawei olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızmayın, emin olun diğer amiral gemilerinden eksiği yok, fazlası var. Adı Şao bilmem ne diye " Hor Görme Garibi "
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsch

Sen xiaomi olarak kendini ne zannediyorsunda iphone 11 veya s20 fiyatına telefon satamaya yelteniyorsun. Bir telefona 8500 lira verilecekse ve android olacaksa o telefon samsung olur ama xiaomi huawei olamaz.
    cihazın fiyatı 650-700 dolar. ülkemizde 8500 e satılmasının suçu xiaomi de değil. bu tür tartışmalar ne yazık ki bir anlam ifade etmiyor son 2 ay içinde tüm orta segment cihazların fiyatları 2 katına çıkıyor, üst segmentler 1000 er tl artıyorken. ucuz cihaz almak isteyenler vestel cihaz alır bu saatten sonra.

şuradan fiyat grafiklerine bakın son 3 ay için ne demek istediğim daha rahat anlaşılacaktır.

https://www.akakce.com/cep-telefonu.html

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Merhabalar,

Bende cihazı @cepAnkara adlı forum üyemizden almış bulunuyorum. Nasipse yarın öbür gün teslim alırız. Teslimat sonrası yorumlarımı belirtirim, ön kanaatim güvenilir bir satıcı olduğu. Birçok Xiaomi cihaz kullanmış biri olarak (5, 5s Plus, Mix 3, 9T Pro) bu cihazıda heyecanla bekliyorum. Xiaomi hiç üzmüyor beni verdiğim parayı göz önüne alınca. İmkanlar olduğunda yazılım hakkında paylaşımlarda bulunurum yine bu konu altında.

Sağlıcakla kalın.

Satıcı dükkanı : https://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=984735
    Hayırlı olsun mi 10 alıyorsunuz değil mi?

• serssseri kullanıcısına yanıt
    Evet sabah teslim aldim arkadastan, inceleme kullanma firsatim olmadi. Yorumlarimi paylasacagim.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.