Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Mi 10 Lite Zoom [ANAKONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
9
Favori
15.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam aynı sorunu bende zoom modelinde yaşıyorum ve henüz bir çözüm bulamadım.Telefona Avea jet imeisi atmışlar ondandır belki diye düşündüm dün Facebook Grubundan birine uzaktan kendime ait bir telefon imeisi attırdım. Bulunduğum yerde şimdilik yaomadi kesilme yarın bir başka ilçeye geçecem orda çok yapıyordu bakalım yapacakmi yapmazsa sorun ondan diyecem.Birde volteyi aktif edersen olmaz diyorlar lakin zoom modelinde aktif etmeyi başaramadım hattım turkcell.hatti Avea olan biri aktif etmiş ekran görüntüsü attı ama aynı şeyleri ben yaptım.olmadi.sizinki global olan zoomsuz olan model heralde .siz bir deneyin volteyi birde edevketten IMEI sorgulayın bakalım ne imeisi atmışlar sizinkine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekahraman1 E kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkürler hocam. Benimki zoom olmayan global model doğrudur hocam. VoLTE yi ben sorunun en başından itibaren aktif ettim kullanıyorum fakat bi faydası yok hocam aynı sorunu yaşıyorum. Benimkinin IMEI kaydı Samsung SGH-L760 modelinde bir telefon görünüyor. Umarım sizin sorununuz çözülmüştür, eğer çözülürse ben de yeniden IMEI attırırım.
  • hasannn4298 H kullanıcısına yanıt

Bir kaç gün kullanayım yapmazsa burdan yazarım.4g uyumlu bir modelmi Samsung sgl760 dedikleri .Asus zenfone 2 lazer imeisi attırdım 4 g uyumlu .Aslında tüm telefonlar arama esnasında 3g ye geçiyor. Dikat ettim benimkide öyle .3g dede band 20 olayı yok.4gde var bu band .o zaman niye kesiliyor şebeke anlamadım gitti.

Araştırdım fakat bulamadım uyumlu olup olmadığını. Eski kızaklı Samsung modellerinden biri sanmıyorum 4g ile uyumlu olduğunu. Sizden haber bekliyor olacağım.

Baktım bende 3g li imiş .kullanayım Bakalım.i sallah sorun çözülmüş tür.Yoksa gerçekten can sıkıyor.Telefondan soğuyor insan .Karşılıklı alo alo yasamak

Kesinlikle öyle cihazdan çok memnunum performans açısından fakat adam akıllı iletişim kuramayınca soğudum telefondan
  • Yeni bir güncelleme geldi bugün yükledim ama bir değişiklik göremedim bakalım ses kesilme olayına bir çözüm oldumu bu güncelleme

Son durum nedir yeni IMEI den sonra kesilme oldu mu acaba?
  • arkadaşlar bende bu modelden alacaktım fakat konuşurken hatta kesilmeler mi oluyor. hepsinde mi öyle acaba kafam karıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: potti34

arkadaşlar bende bu modelden alacaktım fakat konuşurken hatta kesilmeler mi oluyor. hepsinde mi öyle acaba kafam karıştı

Ben hiç kesilme yaşamadım ama IMEI atmadım daha.

Cihazım Xiaomi Mi 10 Lite 5G. (Zoom olan model değil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dembe7 -- 22 Aralık 2020; 16:55:15 >

Şükür kurtuldum ses kesilmesinden, pazartesiden bu yana hiç yapmadı mı okadar da telefonla görüşme yaptım. İmeidenmis gibime geliyor yoksa android 11 le olacağını sanmam.

• potti34 P kullanıcısına yanıt

Bende çok şık oluyirdu bu kesilme .telefonun imeisi Avea jet imeisi imiş.kensime ait eski bir 4gli telefon imeisi attırdım.eetesigun de güncelleme. geldi.buyuk ihtimal imeidenmis bence amaguncellemede etkilemiş olabilir şimdi yapmıyor mi 10 lite zoom modeli

Adına çok sevindim ben de yeniden IMEI attıracağım teşekkürler
  • 4g li bir IMEI artırın garanti olsun

• Son android güncellemesinden sonra Launcher kullanıp tam ekran kullanabilen var mı acaba? (telefon:mi 10 lite 5g)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradoks16 -- 31 Aralık 2020; 23:0:2 >
  • Xiaomi Mi 10 Lite 5G ile aranıza katıldım. imei atma hakkında yardıma ihtiyacım var

• Hattım Turkcell, volte bende de aktif olmuyor. 5 ay önce facebook grubundan almıştım telefonu. Parlaklık değeri, güneş altında iken biraz az kalıyor. (Sanırım nit değeri düşük) Eski telefonuma göre biraz ağır.

5 ay boyunca yukarıda bahsettiğim konular dışında hiçbir sorun yaşamadım. Telefondan çok memnunum, fiyatına göre gayet iyi bir telefon bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykucu oguz -- 10 Ocak 2021; 22:49:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coming

Xiaomi Mi 10 Lite 5G ile aranıza katıldım. imei atma hakkında yardıma ihtiyacım var

Facebook'ta Çin Telefon Pazarı isminde grup var. Orada 100 Tl'ye imei atıyorlardı, 3-4 ay önce. 3-4 aydır ben de girmedim, fiyat değişmiş olabilir.

Telefon satan başka gruplar da var. Birine üye olup, soru sorarsan, cihazına imei atarlar.

• Cihaz modeli: M2002J9E yazıyor. Miui 12.0.4 stabil, yüklü gözüküyor. Aldığımda böyleydi, güncelleme yapmadım. Kendi kendine güncelleme yapıyorsa bilmiyorum.

Bu model numarasına göre (M2002J9E) cihaz Mi 10 lite 5g mi, yoksa Mi 10 lite zoom mu, bilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.