Şimdi Ara

Xiaomi Gaming Monitor 34' Alınır mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
4
Favori
16.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: L.J

Evet bende de var bu durum. Msi mag241cv var bende, sallanıyor baya.

Çare kalın masif keresteden masa herhalde. Masa sallanmazsa monitör de sallanmaz:)

Cevap için teşekkürler.

Haklısınız, masa sallanmazsa monitörde sallanmaz doğal olarak. Benim masa büyük olmasına rağmen titreşimleri iletiyor demek ki.

Ben Vesa'dan kaynaklı olduğunu düşünerek, Vesa'yı mı değiştirsem diye düşündüm ama yapacak bir şey yok sanırım. Daha sağlam Vesa aparatları ile mi denemeliyim bilemedim.

• chirkinordek kullanıcısına yanıt
    Masanın boşluğa düştüğü yerden kağıt sıkıştırıcaksiniz yapcak bisey yok
  • MoRTaLNIGHTMARE kullanıcısına yanıt

Yaşadığım deneyimi güncelledim merak edenler okuyabilir.

Benim için Xiaomi monitör hikayesi kullanamadan sonlandı.

Cihaz çok güzel fakat servis konusu tercih etmeme sebebi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRTaLNIGHTMARE -- 6 Ocak 2021; 13:48:26 >
  • Xiaomi yi uzun arastirmalardan sonra almaktan vazgecip bende Gigabyte G32QC modelini aldim.Evet xiaomi wide screen i gercekten cezbediyor.Ghosting olmasa cogu kiside buyuk olasilikla alirdim.

"" Assagiya yazacaklarimi bilmeyenler veya farketmemis olanlar icin yaziyorum yanlis anlasilma olmasin. ""

Alacak kisilere ufak hatirlatma xiaomi 34" wide screen olmasindan dolayi monitor 2k cozunurlukten yukarida (2k-4k arasi ve kesinlikle 4k monitor degil xiaomi sizi yaniltmasin bazi siteler 4k yaziyor " 3440x1440" cozunurluk 4k cozunurluk degildir "3840 x 2160" 4k dir.) render yaptigindan ekran kartinizin daha guclu olmasi gerekir.

• Ben de bu monitörü almayı düşünüyorum. Single oyunlar ve film için kullanacağım. Ghosting olayı nedir ben sıradan bir kullanıcıyım daha önce çok fazla monitör tecrübem olmadı. Rahatsız edecek bir detay mıdır.

Diğer sorum;

Bu monitörde 1,5 metre kavis odağı varmış. Bu odağın dışından 2 ya da 2,5 metreden film izlemek seyir keyfini bozar mı? Tecrübeli arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gigabyte G32QC'den memnun musunuz?

• tst- kullanıcısına yanıt

Evet gayet memnunum.Fiyatinin hakkini veriyor.

• Huawei Matebook 13'' 2019 kullanıyorum, içinde UHD 620 ekran kartı var. Monitörü de sipariş geçtim ama acaba ekran kartı monitörü destekler mi acaba? Müzik programları kullanmak ve film izlemek için aldığım için yapacağım işlerde grafikle bir işim olmayacak ama sorun yaşar mıyım sizce?

• fkrt cgn F kullanıcısına yanıt

Desktop uygulamalarinda hicbir sorun yasamazsiniz.

• teşekkür ederim.

• Bu monitörü çift cihaz bağlayıp kullanan varmı ? Görüntü oto düzelmesini için görüntü çok büyük oluyor

Pip özelliği deniyor

Mi 34 inç monitör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu monitörer parası yetmiyenler. 7200 tl ye gayet rahat mi 34'' satın alabilirler.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 15 Ağustos 2022; 2:33:6 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.