Şimdi Ara

Xiaomi Buds 4 Pro kablosuz kulaklık tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi Buds 4 Pro kablosuz kulaklık tanıtıldı

Çinli Xiaomi şirketi bugün düzenlediği büyük etkinlikte, tamamen kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Buds 4 Pro'yu tanıttı. Cihaz, yüksek çözünürlüklü ses ve etkileyici pil ömrü sunuyor.

Ayrıca Bkz.Xiaomi en ince katlanabilir akıllı telefon olan Mix Fold 2'yi tanıttı

Kulaklıklar üç mikrofonla donatılmış. 11 mm dinamik sürücülere ve 48 dB'ye kadar aktif gürültü önleme özelliğine sahip. Ayrıca cihazda yer alan akıllı bir teknoloji de özellikle bisiklet sürerken veya koşarken rüzgar sesini algılamayı ve kesmeyi sağlıyor. Cihazda LHDC 4.0 codec bileşeni ile 360 derece ses desteği mevcut.

Xiaomi Buds 4 Pro fiyatı

Pil ömrü açısından, üretici, şarj kutusu olmadan 9 saate kadar, şarj kutusu ile de 38 saate kadar çalışma süresi vaat ediyor. Tüm bunların enerji tasarruflu 12 nm çip sayesinde mümkün olduğuna dikkat çekilmiş. Cihazın kasasının IP54 standardına toza ve su sıçramalarına karşı dayanıklı olduğunu da belirtelim.

Xiaomi Buds 4 Pro'nun altın ve siyah versiyonları 163 dolar fiyatla satışa sunuldu. Ön siparişler ise 148 dolarlık fiyatla şimdiden başlamış durumda.

• Eveeet kulaklıklardaki anc desibel sidik yarışına hoş geldiniz. 48 desibele kadar kesiyor diyor, neden 48, çünkü Huawei Freebuds pro 2 47 desibele kadar kesiyor. Şimdi başka bir üretici çıkar 49 der, öyle de gider. Bu tanıtılan kulaklığın 48 desibele kadar anc yapabildiğine de inanmıyorum, muhtemelen kağıt üzerinde sadece.

• Yaw bunları kim alıyor, cevremde ne sony ne shinshir adını bile yazamadım nede diğer ünlü markalar, sadece elma çakması kulaklıklar görüyorum.

• Flipbuds pro mu daha iyi yoksa bu model mi?

• Samsung ee S kullanıcısına yanıt
    Bende flipbuds pro en yakın arkadaşımda sennheiser tws3 var. Başka arkadaşımda samsung buds 2 var.

• Buds 2den arkadaşınız memnun mu bilginiz var mı sizin deneyimleme fırsatınız oldu mu telefonum samsung ses kalitesi açısından uyumlu olduğu için iyi olur diye almayı düşünüyordum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 38sgk38 kullanıcısına yanıt
    Soruyum hocam bugün.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi strateji değiştirdi sanırım. Artık çok pahalı ürünler çıkarıyor.

• Bende technicsEAH-AZ40 almak istiyorum ama Türkiye de satışta değil ,artık bu modelide almayacağım yakında umarım technics 3 cü modeli çıkarır diye düşünüyorum çünkü her sene bu aylarda yeni bir model tanıtıyor dört gözle bekliyorum da yeni çıkacak da Türkiye de büyük ihtimalle satılmayacak bu technics neden Türkiye de yokki ilginç bence en mükemmel kulaklık technics yorumlarından anlıyorum amazon da takipteyim.hoş bu site bi haber technics den.

• scientia kullanıcısına yanıt
    Evet, evet

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler hocam

• 38sgk38 kullanıcısına yanıt

Hocam jabra elite 3 almış. En son samsung bakıyordu ama jabra almış.

• Tesekkurler hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.