Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir çok mesajı okudum ama yine de tam emin olabilmek içim sormak istiyorum.

-Saate kendi geliştirmiş olduğumuz bir apk yükleyebiliyor muyuz ?

-wifi özelliği telefondan bağımsız çalışıyor mu ?

Geliştirmiş olduğum uygulama bir servis olarak çalışıyor gelen bildirimi ekranda gösterecek. Yani her daim telefon yanında olmasına gerek olmamalı. Ortamda ki wifi ile bunu yapması gerekiyor.

• vlknkc V kullanıcısına yanıt
    Evet apk yüklenebiliyor ve ayrıca wi-fi ile internete bağlanıp youtube dan video bile izlenebiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepp in alternatifi yok mu arkadaşlar ? zepp adım sayılarını senkronize etmiyor bende...

• Merhaba, verge ve verge lite arasında baya fark var. Lite alsak çok sorun yaşar mıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • martin_eden kullanıcısına yanıt
    Yok. Zepp cok uyduruk uygulama zaten

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • rudeboytr kullanıcısına yanıt
    Beklentine bağlı. Cihazdan beklentiniz nedir?

• Geçen ay a101'den aldığım Amazfit Verge saatimi satacağım. Gear'dan sonra alışamadım. Düşünen olursa...

• Hasan Nazan H kullanıcısına yanıt

beklentim, bildirimleri göreyim. kulaklık bağlantısı ile telefon görüşmesi yapayım yeter. bu arada amazmod vs ile de uğraşırım. severim kurcalamayı.

• mesajınızı aldım ama yanıtlayamıyorum. gene özel mesajla numara gönderebilirsiniz isterseniz.

• Merhaba. Elimde amazfit verge ekran koruyucu film ve mavi kordun bulunmakta. İsteyene bir adet kordon ve bir adet ikili ekran koruyucuyu elli liradan alıcı ödemeli yollayabilirim

• Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

Amazfit verge uyumlu 6 adet kayış 1 kasa koruyucu 2 adet kırılmaz cam filmi mevcuttur....

05357067806 isteyen whatsapp dan ulaşabilir burdan yazılan mesajları göremiyorum

• Merhaba, saatte bildirim gelince home butonuna basmadan nasıl bildirimin tamamını görebilirim? Sanki tuş kilidi gibi kilitleniyor

• rudeboytr kullanıcısına yanıt
    Amazmod yüklü mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu351905

Amazfit verge uyumlu 6 adet kayış 1 kasa koruyucu 2 adet kırılmaz cam filmi mevcuttur....

05357067806 isteyen whatsapp dan ulaşabilir burdan yazılan mesajları göremiyorum

Kirmizi kordona siyah delikli olana ne fiyat diyorsunuz hocam

• M i M kullanıcısına yanıt

evet yüklü

• verge kullandim onda bulamamistim. verge lite simdi radarimda. baglanti koptugunda bildirim titresim. imkani. ek uygulamalarla da olsa var mi?

• aslimdayok kullanıcısına yanıt
    Var. Watchdroid bunu sunuyor. Digerlerini bilmiyorum

• Selam arkadaşlar telefonu her elime aldığımda zepp'i açmadığım sürece saate bağlanmıyor. Zepp yazılımı da saçma sapan bir hale geldi ne senkron oluyor ne müziği değiştiriyor. Telefon Xiaomi Redmi Note 7. Bu saati daha efektif kullanabileceğim başka bir program var mıdır.

• erian87 kullanıcısına yanıt

watch droid var ama o da zepp olmadan olmuyor sanıırm. bende de xiaomi var zepp uygulama bilgisine girip kısıtlamayı kaldırdım. arka planda çalışmaya devam ettiği için sorun olmuyor öbür türlü cihaz arka planda çalışanları kapattığı için sorun oluyor.

• onderkaan kullanıcısına yanıt

Hepsini toplu olarak vericem. Numaram dan whatsapp dan ulaşabilirsin

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.